Малий бізнес несе величезні збитки через амбіції "Roshen". Про це розповів лідер Громадського руху "Рідна країна" Микола Томенко, інформує "Антикор".

"Трагедія нинішньої влади полягає в тому, що, з одного боку, жадібність, а з іншого - необґрунтований ура-патріотизм призводить до тотального розчарування суспільства, яке відбувається вже в геометричній прогресії", - прокоментував Томенко.

Читайте також: Порошенко заробляє менше Гонтарєвої

Для прикладу він навів останній конфлікт щодо малого бізнесу в м. Києві. Так, після заяви Віталія Кличка про те, що всі незаконно встановлені біля метро МАФи будуть знесені, ця історія завершилась тим, що в районі метро "Святошин" без попередження були знесені разом з речами, продуктами та іншим товаром усі торгові точки (так звані МАФи) підприємців, які переконують, що працюють там вже 10 років і мають на це усі законні підстави. Натомість так званий МАФ "Roshen" не лише залишився, його ще й охороняли від знесення.

"Це дрібний приклад, але він добре свідчить про подвійні стандарти влади, за якими своєму бізнесу - захист та примноження, а усім іншим - ліквідація і беззаконня", - зазначив Микола Томенко.

Втім, на думку М. Томенка, навіть у такій ситуації подвійних стандартів це закінчиться не лише протестом мешканців конкретного району, а протестом усього суспільства, яке точно не сприймає таку ідеологію влади.