"Шоколадні амбіції" Порошенка знищують малий бізнес

поділитись
Малий бізнес несе величезні збитки через великі амбіції "Roshen"

Малий бізнес несе величезні збитки через амбіції "Roshen". Про це розповів лідер Громадського руху "Рідна країна" Микола Томенко, інформує "Антикор".

"Трагедія нинішньої влади полягає в тому, що, з одного боку, жадібність, а з іншого - необґрунтований ура-патріотизм призводить до тотального розчарування суспільства, яке відбувається вже в геометричній прогресії", - прокоментував Томенко.

Читайте також: Порошенко заробляє менше Гонтарєвої

Для прикладу він навів останній конфлікт щодо малого бізнесу в м. Києві. Так, після заяви Віталія Кличка про те, що всі незаконно встановлені біля метро МАФи будуть знесені, ця історія завершилась тим, що в районі метро "Святошин" без попередження були знесені разом з речами, продуктами та іншим товаром усі торгові точки (так звані МАФи) підприємців, які переконують, що працюють там вже 10 років і мають на це усі законні підстави. Натомість так званий МАФ "Roshen" не лише залишився, його ще й охороняли від знесення.

"Це дрібний приклад, але він добре свідчить про подвійні стандарти влади, за якими своєму бізнесу - захист та примноження, а усім іншим - ліквідація і беззаконня", - зазначив Микола Томенко.

Втім, на думку М. Томенка, навіть у такій ситуації подвійних стандартів це закінчиться не лише протестом мешканців конкретного району, а протестом усього суспільства, яке точно не сприймає таку ідеологію влади.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
амбіції, бізнес, гроші, порошенко, Рошен
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018
Вона досягне нової планки
0
0
23:40 23.03.2018
В годину Землі зазвучить музика, створена з голосів рідкісних тварин
0
0
23:30 23.03.2018
Їх придбають для спеціального призначення
0
0
22:36 23.03.2018