Шустер знайшов новий канал для свого шоу

поділитись
Савик Шустер погодився, щоб його політичне шоу виходило в ефірі комунального телеканалу "Київ"

Савік Шустер визначився з новим каналом, на якому буде транслюватися його шоу "Шустер live". Воно вийде на телеканалі "Київ".

Про це повідомляє директор каналу Світлана Криворучко, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації. Перша програма вийде в ефір вже цієї п'ятниці.

"Редакційна рада і колектив телеканалу радо підтримали ідею мера Києва Віталія Кличка щодо трансляції ток-шоу Савіка Шустера на каналі "Київ". Переконана, що це позитивно вплине на розвиток столичного телебачення", – зазначила вона.

Читайте також: Влада програла інформаційну битву Шустеру

Раніше міський голова Віталій Кличко запропонував у соцмережі телеведучому Савіку Шустеру транслювати його ток-шоу на комунальному телеканалі "Київ".

Нагадаємо, Державна служба зайнятості офіційно анулювали право на роботу в Україні Савіку Шустеру. Але ведучий запевнив, що не залишить цю справу й буде розбиратись, з чим буде пов'язана дана заборона. У службі зазначили, що причиною заборони стала недостовірність даних, що містяться у поданих роботодавцем документах. Телеведучий назвав це тиском на нього і його програму.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Савік Шустер, шоу шустера, шоу шустреа вийде на каналі київ
Трагічна смерть настигла українського спортсмена
0
0
23:11 19.08.2018
Кікабідзе дав ювілейний концерт в Батумі на якому привітав українців
1
0
22:50 19.08.2018
До яких наслідків призвела катастрофа
0
0
22:45 19.08.2018
Тепер сума безпосередньо залежить від дитячого прожиткового мінімуму
0
0
22:36 19.08.2018