У Мукачеві ревнивий співмешканець вбив колишнього чоловіка своєї коханої. Про це повідомляє прес-служба Нацполіціі.

Інцидент стався в будинку недалеко від центру міста, де прибувші правоохоронці виявили тіло 37-річного чоловіка з тілесними ушкодженнями у вигляді проникаючих ран грудної клітини та шиї. "Довго з'ясовувати, хто завдав ці поранення не довелося. Все розповіла жінка, яка вже більше року живе з мукачівцем в цивільному шлюбі. За її словами, вночі до неї прийшов у гості її колишній чоловік, який хотів привітати жінку зі святом 8 березня. З кімнати вийшов співмешканець і між ними зав'язалася сварка", - розповіли в поліції.

41-річний співмешканець взяв стілець і завдав ним кілька ударів своєму опоненту. Потім схопив ніж і вдарив його в район грудної клітини і в шию. В результаті отриманих травм чоловік помер на місці. Жінка в цей час сховалася в туалеті.

Читайте також: Харків'янин випав з дев'ятого поверху (фото)

Як повідомили в поліції, речовий доказ (ніж) вилучено. Підозрюваний у вбивстві затриманий. За даним фактом порушено кримінальне провадження за статтею "вбивство". Затриманому загрожує позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Популярні новини зараз
Школи підуть на дистанційку: кого торкнуться зміни Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні Дітям "ухилянтів" виплатять до 3512 грн щомісяця ТЦК підуть у минуле? Українцям готують нову систему призову — що зміниться
Показати ще