Новий закон про так звану "презумпцію правоти поліцейського", який анонсував міністр внутрішніх справ України, Арсен Аваков, уже встигли висміяти користувачі соцмереж.

Відповідний ролик опублікували в мережі Facebook.

Згідно такого нововведення, водії повинен спочатку "підкоритися" полісменові, а вже потім має право поставити дії правоохоронця під сумнів.

"А потім оскаржуй" , - сказано в коментарі до відео.

На цьому короткому ролику видно, як працівник поліції зупиняє порушника, вкладає йому у руку пляшку віскі та зброю, а потім сам головою вдаряється об порушника, жартома ініціюючи побиття.

Популярні новини зараз
Зв'язок зміниться вже 7 квітня: мобільний оператор попередив про велике оновлення Пенсіонерів треба захистити від індексації: юрист вказав на необхідний механізм ПФУ попередив про зміни у соцвиплатах: як буде надаватися допомога Отримали спадщину – готуйтеся до штрафів: податківці обрали нові цілі для перевірок
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Верховній Раді будуть розглядати питання презумпції правоти патрульної поліції.

а потім оскаржуй

Posted by Anton Nippon on Wednesday, 5 October 2016