Вся бізнес-освітня система, що працює в Україні, волею-неволею стала заручником політичної та економічної ситуації в країні - молоді люди не впевнені в тому, що ці знання стануть їм у пригоді. Про це виданню Delo.UA розповів викладач Київської школи економіки Іван Компан.

За його словами, в більшості випадків в Україні цінність фінансиста визначається тим, як він може вирішити питання з податковою або іншими регулюючими органами: "Це неправильно. Це говорить про неефективність нашої економіки".

Читайте також: За останні два роки влада не знизила жодного податку для бізнесу

"Я був трохи розчарований рівнем знань. Я не можу сказати, що він низький. Ні, він високий, це були талановиті, здібні люди, але специфіка ведення бізнесу в Україні призвела до того, що дуже багато з них змушені були займатися не корпоративними фінансами , а просунутої бухгалтерією", - додав експерт.

А девальвація, яка відбулася в країні за останні роки і загальне погіршення економічної ситуації не дозволяють молодим менеджерам знаходити гроші, щоб оплачувати навчання, зазначає Іван Компан: "Тому буму в бізнес-освіті немає".

Популярні новини зараз
ПриватБанк зарахує на карти українців від 250 до 25 000 гривень: кому пощастить Юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей Українських водіїв внесуть до Реєстру військовозобов'язаних: чого чекати з червня 2024 року "Газмережі" просять встигнути до 20 травня: що потрібно зробити всім побутовим споживачам
Показати ще