Вчорашня їжа шкодить здоров'ю

поділитись
Звичка українських жінок, які працюють, готувати на вихідних їжу для всієї родини як мінімум на три дні наперед, виявляється, нічого корисного у результаті не приносить

Звичка українських жінок, які працюють, готувати на вихідних їжу для всієї родини мінімум на три дні наперед, виявляється, нічого корисного в результаті не дає. Страви, які простоять кілька годин, а то й кілька днів, можуть завдати шкоди організму. У першу чергу постраждає кишково-шлунковий тракт.

До такого висновку прийшли американські вчені, пише "Телеграф".

Дослідники зі США проаналізували, чим свіжа їжа відрізняються від їжі, яка простояла кілька годин чи кілька днів після приготування, і який вплив на здоров'я людини вона має.

Під час експерименту виявилося, що у несвіжій їжі відсутні корисні речовини і навіть калорії. Вона просто забиває шлунок людини і не приносить ніякої користі.

Читайте також:. Вчені дослідили користь і шкоду сольової дієти

Раніше вже медики та спеціалісти з правильного харчування говорили, що споживати їжу, приготовану кілька годин тому, немає сенсу, оскільки всі її корисні властивості втрачаються через різні види обробки.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
вчорашня їжа, дослідження, користь, шкода
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
За словами адвокатів, у прокурорів немає доказів того, що Савченко планувала повалення влади
0
0
20:13 23.03.2018
Савченко підозрюють у підготовці терактів і державного перевороту
0
0
19:50 23.03.2018
Про це повідомили активісти на своїй сторінці в соцмережі
0
0
19:20 23.03.2018
"Богдан Моторс" Гладковського закупляє комплектуючі в агресора
0
0
18:50 23.03.2018