Вкладники банку "Михайлівський" вийшли на акцію протесту і перекрили рух по вулиці Хрещатик біля Майдану Незалежності. На місці подій побував кореспондент "Знай.ua".

Близько двох сотень людей із прапорами і плакатами перекрили рух по Хрещатику. Вони вимагають повернення вкладів і звинувачують керівництво Національного банку і Фонду гарантування вкладів у шахрайстві. Привернути до себе увагу учасники мітингу намагаються за допомогою барабанів, дудок та різноманітних кричалок.

"Перше, що влада повинна зробити - це повернути нам вклади. А друге - покарати всіх винних у тому, що сталось. Ми точно знаємо, що гроші у банку "Михайлівський" були, але з появою тимчасової адміністрації, вони кудись зникли. Нас намагалися заспокоїти, виплачуючи якісь копійки раз на місяць. І то не всім. Ми вважаємо, що хтось у керівництві НБУ та Фонду гарантування вкладів провернув аферу і присвоїв наші гроші. Не виключено, що влада їх просто покриває. Саме тому ми звертаємося також і до західних партнерів України з проханням вплинути на цю ситуацію і корупцію в цілому", - розповів нашому кореспонденту один з учасників акції.

Крім того, учасники мітингу обіцяють перейти до більш радикальних заходів, якщо влада їх не почує. Що саме мається на увазі під радикальними заходами, активісти не конкретизували, але періодично лунали заклики палити шини. Правда, ніяких шин у мітингувальників поки немає.

За твердженням активістів, мова йде про 15-20 тисяч вкладників, яким Фонд гарантування вкладів повинен виплатити понад мільярд гривень. Це не перша акція вкладників банку Михайлівський. 25 липня вони пікетували офіс Фонду за адресою Січових стрільців, 17 в Києві.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Нагадаємо, що банк "Михайлівський" було визнано неплатоспроможним і ліквідовано Нацбанком 23 травня цього року. За твердженням керівництва НБУ, з грудня 2015 року регулятор робив спроби вирішити проблеми "Михайлівського" і врятувати банк, але безуспішно.