Цього тижня прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що уряд планує закласти 30-40 млрд грн у бюджеті наступного року на дороги. На 2016 рік було заплановано 19 млрд грн на ремонт і будівництво доріг.

"Коштів, про які говорить прем'єр-міністр, достатньо не лише для ямкового ремонту, а й для будівництва нових доріг. Проте варто дивитися на походження залучених грошей. Про це сказано не було. Якщо їх візьмуть у борг, то тоді краще не робити таких гучних заяв і не розпочинати цього ремонту, бо борг прийдеться обслуговувати, а потім віддавати. У теперішніх економічних і військових умовах України це не в пріоритеті", - пояснює порталу "Знай" економіст Владислав Загородній.

Читайте також Гроші не пахнуть: бізнесмени продовжують балувати окупантів солоденьким

За його словами, також не відомо, як розподілятимуть гроші на дороги. Він припускає, що понад 7 млрд грн виділять на будівництво автошляхів на Донбасі.

"Вже не раз лунали такі заяви від влади. На Сході України треба будувати якісні дороги й відновлювати пошкоджені. Однак лише після виводу ворожих військ і повного повернення регіону під наш контроль. Якщо зараз ці кошти пустять на Донбас, це означатиме одне — більшу частину із них відмиють чиновники вищого та місцевого рівнів. Дороги зроблять для годиться, їх же все одно рознесе міною чи зруйнують важкою військовою технікою", - пояснює він.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе Телефон у ліжку - пряма дорога до могили: чим небезпечний смартфон поруч із вами під час сну Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Нагадаємо, у березні цього року Павло Жебрівський, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації заявив, що на відновлення інфраструктури Донбасу потрібно 6,5-7 млрд. грн.