Депутат від "Радикальної партії" Андрій Лозовий переконаний, що нинішній прем'єр - міністр України Арсеній Яценюк боїться корів та доярок, тому відмовляється розвивати українське фермерство та аграрну галузь. Про це Лозовий повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Як Еміратам Бог дав нафту, так Україні - Він дав землю. Але нафта сьогодні є - завтра нема, а земля - багатство вічне. В світі понад 7 мільярдів населення - і вже понад мільярд недоїдає. Без всілякого перебільшення лише Україна може врятувати світ від продовольчої кризи. Відтак аграрний сектор - найперспективніша галузь вітчизняної економіки. Вищому керівництву держави на це, на жаль, наплювати.

Читати також: Ляшко порівняв Порошенка із кульгавою качкою

Скасуванням податкових пільг для аграріїв просто знищують вітчизняне фермерство. А низькими закупівельними цінами на молоко - обнуляють корівництво. Якщо так буде далі - скоро буде акція "похорон останньої корови". В клептократичній жазі до наживи "властьімущі" зовсім забули про те, що може забезпечити нам сите майбутнє...", - повідомив Лозовий.

Нагадаємо, прем'єр - міністр Арсеній Яценюк сховався від доярок та корів, яких радикали привели до Кабінету Міністрів України, щоб нагадати про необхідність розвивати вітчизняне фермерство.