Франція підтвердила перший випадок зараження вірусом Зіка після статевого контакту. У Міністерстві охорони здоров'я Франції заявили, що жінка заразилася вірусом після того, як її партнер повернувся з Південної Америки.

Випадок був виявлений кілька днів тому у "жінки, яка не вагітна". Пара живе в районі Парижа, пише британська газета Daily Mail.

За оцінками медиків, пацієнтці, в якої виявили симптоми вірусу, стає краще. Її не госпіталізували, хоча, як правило, заражених вірусом Зіка лікують стаціонарно.

Відзначимо, вірус Зіка небезпечний для вагітних, адже діти у хворих матерів народжуються з вадами мозку і затримками розвитку. Також вірус може спровокувати параліч. До сих пір невідомо, як можна вилікуватися від цього вірусу, і яким чином захворювання передається від хворої матері до плоду.

Читайте також: Вірус Зіка вже за 400 км від України

Популярні новини зараз
Лелеки проти декомунізації: в українському селі відмовляються зносити радянський пам'ятник "Це обов'язок": у ЗСУ закликали мобілізувати 90% чоловіків В Україні посилять мобілізацію чоловіків віком від 50 років – названі умови Зайдуть у кожну квартиру: комунальники попередили про масові перевірки
Показати ще

Вірус переносять комарі. Вакцини від вірусу Зіка поки немає. Хоча вчені вже тестують його на тварин. На дослідження планують витратити 56 млн доларів. В Україні поки не зафіксовані випадки зараження цим вірусом.