Сьогодні ходили на фільм "Загін самогубців" Девіда Ейра. В українському кінопрокаті він вийшов 4 серпня. До кінотеатрів я завжди беру свого друга, у нас ця, знаєте, профдеформація, коли дивишся фільм не як глядач, а як режисер, художник-постановник, сценарист – розкадровуєш, будуєш і прораховуєш сюжетні лінії, пишеш можливі діалоги. Але зараз не про це. Я намагалась абстрагуватися й дивитися, як глядач. Настрій був грайливий, тому що два дні я жила в передчутті. Трейлер, погодьтеся, хороший, PR команда попрацювала шикарно!

Фільм дивилися в кінотеатрі "Київ". Це місце ще з дитинства для мене було особливим через атмосферу. Приємно порадувало, що не було черги біля кас, так як завчасно бронювати квитки - це не для мене. Як завжди, кілометрові черги біля кіно-бару - ну, а що, всі ж фільм прийшли подивитися. І черги до жіночого туалету. Поки дочекаєшся, можна втратити свідомість, ну дуже задушливо! Але дівчата, радісно стрибаючи з ноги на ногу, реготали, тому чекати було веселіше. Ще був мініконцерт. Маленька дівчинка для всіх виконала прекрасну пісеньку "Twinkle Twinkle Little Star" - її сценою була кабінка. Жінки розчулено дивилися на маленького андеграунд-янгола в білій футболці, якого мама, посміхаючись і червоніючи, вела до виходу.
Скажу відверто й, можливо, якось по-радянськи: чорт забирай, раніше було краще. Ось я зарікаюся ходити до кінотеатру вдень... Так багато людей біля нього я давно не бачила.
У залі практично всі місця були зайняті. Ну що сказати - рекламна програма спрацювала на ура, людей заінтригували. Сидимо, чекаємо початку.


Чи то через спеку, чи то особисті проблеми зашкодили людині, яка відповідає за ввімкнення та вимкненняй світла в залі, й вона просто забула його ввімкнути. Так і дивилися ми кіно 15 хвилин при світлі. Звичайно ж, наш народ голосно просив зробити обстановку більш інтимною й народ почули.
Фух, нарешті можна дивитися: тиша, тільки нехитрі діалоги, хрускіт попкорну й фільм. Але рано радувались, через півгодини я розумію, що стало задушливо. Мене не рятувала холодна вода, тому я запитала друга, що сидів поруч, може тільки одній мені так спекотно? Ні, виявилося, не тільки я така особлива. Кондиціонер не працював або працював, але погано.

Читайте також: 6 фільмів, які врятують у спеку

З казусів: коли хтось направляв проектор на полотно він, напевно, забув попередньо звіритися. Ми помітили маленьку неточність - у дубляжі замість очікуваного "Пентагону" ми побачили "Ентагон". Хм, цікаво, куди дивився кіномеханік?
Я не прихильниця коміксів, зізнаюся відразу. Просто фільм настільки розрекламованний, що ми вирішили вилізти зі своїх мушель і, так би мовити, вийти у світ.

На мій погляд, історія побудована на сексуальності Харлі Квін, яку зіграла Марго Роббі та відносинах цієї гарячої штучки з Джокером (Джаред Лето). Ну й, звісно, якби не красень Вілл Cміт зі своєю зброєю в ролі Дедшота та жалісливою історією про розлуку з донькою, фільм був би зовсім нудним.
Близько години я чекала, коли ж уже почнеться? Ну, знаєте, стрілянина, вогонь, вибухи, спец-ефекти. Але коли почалося залом пішов шепіт: - "Хм, десь я це вже бачив ...". Сказати, що помічено кілька вкрадених гарних кадрів - не сказати нічого. На жаль, фільм знімали за шаблоном. Згадати хоча б кадри з відьмою, коли вона хоче зруйнувати світ своєю електросилою... ні, не бачили такого ніде?
Джаред Лето для мене завжди має вигляд ненормального чоловіка. Власне з роллю божевільного клоуна він упорався. Божевільний погляд, залізні коронки на зубах і яскраво салатове волосся - стиль витримали, молодці.
Я не знаю, про що думали сценаристи й продюсер, коли писали сценарій. Але мене не зачепило. Таке враження, що сценаристам було ліньки прописати ролі по драматургії. Не йокнуло. Я пішла порожня.
Фільм чудово підходить для домашнього перегляду, під прохолодний чай із льодом. Таке собі 2-х годинне "літнє шоу" з молодіжною музикою, не зобов'язує ні до чого. Сісти, подивитися, згаяти час і забути так само швидко.
Нагадаємо, світова прем'єра "Загону самогубців" відбулася 1 серпня, бюджет фільму склав 175 млн.доларів.

Популярні новини зараз
Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще