Життя за містом серед зелені продовжує довголіття та знижує ризик смерті від раку на 13%. Такі результати дослідження проведеного вченими Гарвардського університету. Окрім цього, у тих, хто живе за містом ризик смерті від респіраторних захворювань знижується на 34%. На додачу до цього, життя в оточенні живої природи покращує самопочуття та притупляє депресію, пише британська Daily Telegraph.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Ми були здивовані таким сильним зв'язком між збільшенням часу проведеного серед зелені та зниженням рівня смертності", - цитує видання дослідника Пітера Джеймса. Дослідження може змінити вигляд сучасних міст. Якщо влада візьме його результати до уваги та створюватиме зелені осередки у публічних місцях, це позитивно позначиться на тривалості життя їхніх жителів, підсумовує видання.
Читайте також: П'ять міфів про шкідливі продукти
Нагадаємо, нещодавно американські дослідники заявили про винайдення революційної терапії для боротьби із раком, яка може забезпечити тривалу протидію рецидивам. Науковці переконують, що зовсім скоро широкодоступними можуть стати так звані "живі ліки". Інноваційне лікування засноване на Т-клітинній імунотерапії, яка полягає у тому, аби навчити лейкоцити (клітини імунної системи) розпізнавати рак. Результати свого революційного відкриття група науковців представила на саміті Американської асоціації сприяння розвитку науки у Вашингтоні.