Біографія
Павло Жебрівський родом з Житомирської області, Ружинського району. Народився 21 березня 1962 року в селі Немиринці.
Знак зодіаку: Овен.
Сім'я
Ріс у багатодітній родині, де окрім нього були ще 5 сестер. Батько Павла - Іван Павлович - учасник Великої Вітчизняної війни, де був сержантом і шофером. Має ряд нагород.
Мати - Яніна Іванівна була буряковщіцею в одному з колгоспів.
Одружений, має двох дітей. Дружина - Валентина, за професією економіст. Діти: дочка Анна 1989 р.н, син Ян - 1994 р.н.
Освіта
У 1979 році закінчив місцеву Неміріненскую середню школу, а далі отримав освіту в Київському університеті імені Тараса Шевченка, за фахом юрист.
Кар'єра і бізнес
Перше місце роботи було на заводі залізобетонних конструкцій, де Жебрівський був формівником. Але на цьому місці пропрацював недовго - відправився служити в армію. Після повернення з армії працює в правоохоронних органах, спершу був міліціонером патрульно-постової служби, а коли закінчував роботу в органах, то вже був старшим слідчим Управління внутрішніх справ в Київському відділенні поліції. З 1991 року почав займатися підприємницькою діяльністю. Перестрибував з одного підприємства на інше. Так, спершу Жебрівський був генеральним директором колективного київського підприємства «Джая», далі генеральним і комерційним директором ТОВ «Ян». Був президентом ЗАТ «Фармація-2000».
З початку 2000-иих років, а саме з 2002 року йде в політику як самовисуванець, став Народним депутатом по Житомирській області, по округу № 65. Був депутатом до 2005 року, далі призначений головою Житомирської обласної державної адміністрації.
У 2006 році знову зайнявся політикою і став народним депутатом, але вже від партії «Наша Україна».. Склав депутатські повноваження 8 червня 2007 року Але залишати надовго таке «смачне» і провладна місце зовсім не хотілося і Жебрівський став народним депутатом, але вже від блоку «Наша Україна - Народна самооборона». Оперативно увійшов в Комітет з питань бюджету і витрат. Ймовірно, цього здалося мало, але Жебрівський вирішує зібрати свою команду і створити з ними політичну партію «Українська платформа». Після чого виявив бажання і став ініціатором об'єднання з партією «Собор». У той час, це була Українсько-республіканська партія. Від цієї партії «Собор» Жебрівського і обрали головою політичного руху з грудня 2011 року. Але в 2014 році він склав свої повноваження і відправився служити в АТО в званні старшого сержанта. Був на службі в АТО менше пів року. Демобілізувався і очолив управління Генеральної прокуратури з розслідування корупційних злочинів, скоєних посадовими особами.
З 2015 року екс президент Порошенко призначає його на посаду голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, де в його обов'язки входило повернення Донецької області в єдиний український простір. Під час цієї посади створював умови для навчання і розвитку молоді, створював можливості для роботи в сфері бізнесу на території Донецької області. Під час роботи залучає міжнародні інвестиції для наповнення місцевого бюджету. Займається фінансовою підтримкою малого і середнього бізнесу.
У червні 2018 року подав у відставку з займаної посади голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. Указом Порошенко знімається з цієї посади. І вже через декілька днів Порошенко робить Жебрівського своїм соратником і призначає його на посаду одного з трьох аудиторів НАБУ. Аудиторами були розроблені проекти і пропозиції законів, які були представлені в Адміністрацію Президента, Верховну Раду і Кабінет Міністрів. Але жодна з інстанцій не затвердила і не розглянула пропозиції аудиторів, тим самим унеможливила їх роботу. Бувши на цій посаді всього кілька місяців, подає у відставку.
У своїй заяві про відставку вказав, що має намір відновити свою участь в політичному процесі, зокрема, в боротьбі з корупцією.
Компромат і чутки
Павло Жебрівський зарекомендував себе як авторитетний прогульник. Будучи народним депутатом шостого скликання,
З відкритих джерел відомо, що в наступному скандалі Жебрівський відзначився не сам, а зі своєю сестрою Філей Жебрівською, яка ще за радянських часів була бухгалтером на фармацевтичному заводі ім. Ломоносова. Далі і пішла приватизація занепадних підприємств, які акціонувалися, і основна частина акцій виявлялася у тих людей, які ставали власниками цих підприємств. Ще під час існування заводу ім. Ломоносова, Філя Жебрівська відкриває фірму «Фармак», яка займається випуском фармацевтичних препаратів. У підсумку, коли завод припинив своє існування вся виробнича база по фармацевтиці виявилася саме у фірми «Фармак». Сестра Жебрівського ставала власницею 45% акцій нового підприємства, і сам
Але не без хмарною була підприємницька діяльність, адже бізнесмени-початківці завжди відчували «наїзди» від рекетирів і потрапляли під особливо часті перевірки податківців і служб безпеки. Втім, таке ніяк не стосувалося фірми «Фармак». Колишні поліцейські зв'язки Жебрівського дали свої плоди в кришуванні власного бізнесу. Відкриті джерела стверджують, що пішовши з поліції
Щоб уберегти себе з усіх боків Павло Жебрівський став заступником голови комітету з охорони здоров'я, що дозволяло йому вільно
Будучи главою Донецької ОВГА Жебрівський відзначився скандалом з підрядником в Маріуполі. Перевіряючи стан ремонтних робіт школи, мабуть не задовольнявшись результатом Жебрівський не став заморочуватися і підбирати слова і просто
Щоб хоч якось відвести розмови про його скандали в сторону
Знайшовся скандал, в якому взяла участь і дочка Жебрівського - Ганна. Як виявилося
Фотографії