Біографія

Народився Антон Іванович Кіссе 10 жовтня 1958 року в с. Євгенівка Тарутинського району Одеської області. За національністю - болгарин. Навчався і працював в Одесі і Одеській області. Доктор політичних наук. У 2012 році потрапив до Верховної Ради і став членом Партії регіонів. Прославився антиукраїнськими заявами і голосуванням за закони, які гальмують розвиток українського правосуддя. Один з фігурантів гучних скандалів в Одесі. Відомий тим, що вважає Волинську трагедію геноцидом поляків. Є президентом Асоціації болгар України, президентом Асоціації спортивної боротьби Одеської області, заступником голови Ради національних товариств України при Президентові України.

16 січня 2014 року голосував за закони Януковича проти євромайдан.

Антон Кіссе

Сім'я

Дружина Галина Анатоліївна, двоє синів Геннадій і Максим і дочка Анастасія.

Освіта

Антон Іванович Кіссе закінчив Одеський педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського в 1983 році за спеціальністю фізичне виховання,

Уже в Незалежній Україні отримав другу спеціальність - правознавство в Одеському державному університеті ім. І. І. Мечникова в 1997.

У 1999 році закінчив Одеську державну юридичну академію, за фахом державне управління.

У 2000 році став кандидатом педагогічних наук, а в 2007 році - доктором політичних наук.

Антон Кіссе

Кар'єра і бізнес

Перша робота - трактористом на батьківщині.

У 1983-1986 роках працював педагогом-організатором ЖЕУ-74 Іллічівського району Одеси.

З 1986 по 1994 рік Кіссе працював головою комітету з фізичної культури і спорту Іллічівського району Одеси.

З 1994 два роки пропрацював заступником голови Іллічівського райвиконкому в Одесі.

У 1990 році став депутатом Одеської обласної ради.

З 1998 року - голова Іллічівської райадміністрації в Одесі.

У тому ж 1998 році став депутатом Одеської міської ради.

Рік пропрацював доцентом Південноукраїнського педагогічного університету ім. Ушинського з 2002 року.

З 2003 по 2004 рік Кіссе був заступником голови Одеської обласної державної адміністрація України.

З 2007 року є доцентом Одеського національного морського університету на кафедрі теорії та історії держави і права та в цьому ж році став депутатом Одеської облради, членом Комісії з питань культури, туризму, духовності і міжнаціональних відносин.

У 2012 році потрапив до Верховної Ради і став членом фракції Партії регіонів.

Щоб залишитися в Парламенті, 4 липня 2014 року вийшов з парламентської фракції Партії регіонів.

Антон Кіссе

Компромат і чутки

Найсвіжіші чутки, які вже дискредитували сім'ю Кіссе, як представників України - це робота дочки Антона Кіссе в Болгарії в посольстві Росії. Вона не є дипломатом, але все ж працює на країну-агресора, підтримуючи проросійські настрої. Сім'я політика не відрізняється особливою любов'ю до країни, яка як ніяк - їхня батьківщина. Наприклад, син депутата - громадянин Болгарії. При цьому, він працює прокурором в Департаменті нагляду за дотриманням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності. Але з давніх новин можна прочитати, що в 2012 році син Антона Кіссе Геннадій Антонович, побив свою дівчину, вона потрапила в лікарню і це стало гучним скандалом, який, на жаль, не став причиною звільнення Геннадія з органів, його всього лише перевели з Одеси в Бровари.

А ось Максим Антонович Кіссе відправляє повідомлення татові про хабарі, які той повинен видати викладачам в університеті. Так здобувають освіту діти доктора наук.

Антон Кіссе

Крім дітей, якими складно пишатися, Антон Кіссе ще може похвалитися братом. За інформацією зі ЗМІ, брат депутата є власником фірм, які звинувачуються в "відкатах" для отримання тендерів у 2017 році.

З "перемог" Антона Кіссе в Парламенті ми знаємо:

  • голосував за скасування Кримінального кодексу України за незаконне збагачення держслужбовців;
  • голосував за диктаторські закони Януковича в 2014 році;
  • не голосував за новий Виборчий кодекс;
  • голосував за скасування "зеленого тарифу" для домашніх сонячних панелей;
  • відмовився скасовувати недоторканність з депутата Березкіна, який був фігурантом декількох кримінальних справах;
  • відмовився голосувати за зняття недоторканності з Вілкула;
  • оскаржував з іншими депутатами роботу агентства, яке розпоряджається арештованим майном підозрюваних в корупції;
  • звертався до Конституційного суду, щоб скасувати медреформи Супрун;
  • захистили фігурантів "бурштинової справи" від арешту НАБУ;
  • не голосував за мовний закон.

Скандальним політиком Кіссе став задовго до євромайдан і голосування 16 січня 2014 року, деякі видання відкрито називають депутата сепаратистом. Справа в тому, що він, як член Асоціації болгар України, активно займається підтримкою етнічних болгар з проросійськими настроями. В Одеській області досить багато поселень, де живуть болгари і Кіссе підтримував їх бажання відокремитися від України і стати Бессарабської Народною Республікою. У 2015 році СБУ були розсекречені плани Кіссе, щодо створення ще однієї окремої республіки на території України. У цій справі затримали Антона здіймав бучу, який зізнався в антиукраїнській пропаганді і планах зробити диверсію. Здіймав бучу пов'язують з Кіссе за допомогою сайту "Сокира", який належить депутату і на якому працював Антон Буян. Через пів року після арешту, здіймав бучу відпустили і він моментально втік з території України в Москву. Уникнув Кіссе покарання тільки через статус народного депутата і недоторканності. Швидше за все, в зв'язку з цим, він і підтримував інших правопорушників-депутатів, щоб самому не опинитися на їх місця, на волосині від втрати недоторканності. На жаль, в 2019 році Кіссе знову став обранцем 142 округу і тому, що не буде затриманий у справі про Бессарабію - мандат його захищає від прокуратури.

У 2016 році, як повідомляють інтернет-видання, Кіссе почав говорити про те, що пора відновити з Росією торгові і економічні відносини, які були припинені в 2014 році в зв'язку з АТО і агресією Росії проти України.

Робота в Парламенті, як можна замістити, теж супроводжувалася постійними випадами проти української ідентичності та звершення правосуддя над проросійськими політиками часів Януковича.

Мовне питання для Антона Кіссе настільки гостро стоїть в пріоритетах, що навіть на державній посаді в Парламенті, він став головним героєм скандалу, який стався в листопаді 2017 року. Під час оголошення заяв глав фракцій, Антон Іванович намагався висловитися російською мовою, але глава Парламенту Оксана Сироїд змусила одесита говорити державною мовою. Кіссе же сказав, що не володіє українською мовою, але ходить на курси, а тому, через місяць зможе висловитися вже використовуючи державну мову. Таке приниження надовго запам'яталося українцям і обговорювалося в соціальних мережах. Були навіть пропозиції приймати до Верховної Ради тільки після проходження іспиту з української. Цікаво те, що депутат запропонував говорити у Верховній Раді на болгарському, хоча, виголошував промову в Українському Парламенті.

Ще одним ганьбою в 2017 році стала поява Антона Кіссе на сепаратистському каналі, який працює на території окупованого Криму і ЛНР ДНР. Під час інтерв'ю нардеп висловив невдоволення українським урядом і скаржився на утиски прав національних меншин.

Варто відмітити, що багато джерел давно говорять про те, що у Кіссе є ще одне громадянство - болгарське, що заборонено, особливо з урахуванням політичної кар'єри.

Особливо помітно, як добре живуть чинні депутати, коли дивишся на їхні декларації: Антон Кіссе володіє шістьма квартирами. Але при цьому отримує компенсацію за оренду житла від держави. Тому як прописаний в Одеській області.

Фотографії

Антон Кіссе

Відео

Посилання

Facebook