Біографія
Ільюк Артем Олександрович - член партії "Відродження", Народний депутат України 7 і 8 скликань, Група "Економічний розвиток", Національний громадський діяч.
Народився Артем Олександрович Ільюк 17 квітня 1979 року в місті Миколаєві.
Національність - українець
Сім'я
Артем Олександрович Ільюк сімейна людина одружений, з дружиною разом виховують двох доньок.
Освіта
Вступив і успішно закінчив Національний університет з кораблебудування імені адмірала Макарова, освоїв спеціальність інженер-кораблебудівник, диплом був отриманий в 2002 році.
Далі вирішує здобути другу вищу освіту і в цьому ж університеті надходить на кафедру економіки і підприємництва, диплом про другу освіту отримав в 2012 році.
Кар'єра і бізнес
Протягом одного року з 2001 по 2002 працює на посаді комерційного директора ПКО «ВЛАРТ», після цього йде далі по кар'єрних сходах і незабаром стає директором ТОВ «Гротан-Миколаїв», на цій посаді працює до 2006 року. Цей рік став насичений змінами в роботі для Артема Олександровича, так як вже в лютому він заступив на посаду директора ТОВ «Білоусівський елеватор», а в квітні закінчив свою роботу в фірмі.
Далі протягом чотирьох років працює на посаді директора ТОВ «Продторг-Південь», успішно працює аж до 2010 року.
Наступні два роки Артем Олександрович присвячує політиці, стає депутатом Миколаївської міської ради, і приєднується до фракції Партії регіонів, де незабаром призначається, шляхом голосування їх головою в міській раді.
Далі з 2012 по 2014 рік входить в команду народних депутатів України 7 скликання. І в цьому ж році стає народним депутатом України 8 скликання і членом депутатської групи «Відродження». Через рік балотується на місцевих виборах від партії "Відродження" в орган "Миколаївська область Миколаївська обласна рада".
Компромат і чутки
Відразу пості того, як Ільюк Артем був обраний до Верховної Ради 7 скликання, він затвердив один актуальний законопроект. Законопроект вміщував в себе пропозицію про внесення змін до Податкового кодексу - у напрямку оподаткування на легкові автомобілі, а саме ті, які були придбані багатодітними сім'ями, йому було присвоєно порядковий номер 2025. Згідно цього законопроекту було запропоновано на порядок знизити всі податки на придбання автомобілів багатодітними сім'ями по всій Україні.
За весь період часу, який Артем Олександрович присвятив роботі в парламенті, а це трохи менше двох років, їм було запропоновано і зареєстровано 9 законопроектів, всі вони мали соціальну спрямованість.
Артем Ільюк став одним з 59 депутатів, якими було підписано пред'явлення, на його базі в подальшому Конституційний суд України скасував статтю Кримінального кодексу України щодо незаконного збагачення. Дана стаття свідчила про те, що кожен держслужбовець повинен був давати детальніші пояснення про джерел своїх доходів, і доходів своєї сім'ї.
У 2015 році в Україні, була введена кримінальна відповідальність в разі незаконного збагачення. Це було одним з найважливіших вимог ЄС до обов'язкового виконання Плану дій щодо візової лібералізації, і так само це було одним з основних зобов'язань України перед МВФ, закріпленим раніше меморандумом.
Артем Олександрович деякий час по тому повідомив, що прийнята раніше стаття Кримінального кодексу України не була випущена в дію, так як по ній не було заведено жодного справи. Він стверджував, що Конституційний суд України прийняв конституційне рішення. Артем також працював над новою версією статті про незаконне збагачення, але його випередив президент України, і вніс відповідний законопроект.
За час своєї роботи у Верховній Раді України 8 скликання, Артем Ільюк складався в списку найбільш народних депутатів України.
Письмова реєстрація даних за 2015 рік свідчила про те, що в кожному планерному засіданні взяли участь лише 11 народних депутатів України, і серед їх числа був і сам Артем Олександрович Ільюк. За весь період каденції їм було пропущено найменшу кількість засідань в кількості 23 штук, і було подано найбільшу кількість різних правок до ново прийнятим законопроектам і існуючим законопроектів - це 133, а їм особисто було подано 52 законопроекти.
У 2019 Артем Олександрович прийняв рішення, балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 128 округу в місті Миколаїв, будучи безпартійним самовисуванцем. Приймальна комісія в процесі реєстрації кандидатів по мажоритарних округах звернула увагу, що згідно з постановою No 147 "Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних округах в порядку самовисування", від округу No 128 були зареєстровані так звані кандидати - двійники. У числі кандидатів був зареєстрований людина на ім'я Іллюк Сергій Миколайович, всім зрозуміло що прізвище його співзвучна з Артемом Ільюк, а це може заплутати виборців.
Через це розгорівся справжній скандал, політологи впевнені, що таке могла влаштувати лише партія влади, так як тільки у них є дані про всіх жителів України, і до того ж за кожного такого мажоритарника вони заплатили майже по 13000 гривень. До того ж в перші дні реєстрації так швидко когось зареєструвати могла тільки партія влади, перебуваючи під камерами і додавши документи необхідних їм кандидатів.
Артем Олександрович, як і більшість політичних діячів працюють з помічниками, серед них за трудовим договором на постійній основі працювали: Гунько Віталій Сергійович і Стародубова Ольга Анатоліївна. На громадських засадах відомі такі люди: Хізніченко Ірина Олександрівна, Хомутинник Альбіна Юріївна, Хомутинник Юрій Володимирович і Черкес Софія Петрівна.
Сумно розуміти, що не так багато часу пройшло з того моменту як Україна переживала страшні події на майдані, то час коли скидали злочинний режим Януковича та фактична втрата Криму. Політичні гойдалки були завжди і особи аферистів змінювалися одне за іншим. Артем Іллюк добре відомий в своєму рідному місті в Миколаєві, його образ там розглядають за аналогією Наталії Королевської. Свого часу вона теж піарилась на плакатах, обкладинках газет і все це само собою за окрему плату від однієї з політичних партій. Багато таких друкованих клонів було помічено в 2012 році під час парламентських виборів. Артем Олександрович представляв собою зразкового сім'янина, порядного політичного діяча і мецената, але чи був його образ справжнім. Його завданням було створення і поширення гасла "Україна для Людей" від Партії Регіонів. Ось слова Артема Ільюка щодо подій, що відбулися на майдані: «Лідери псевдо-опозиції цинічно продовжують накидати дещо на вентилятор і закликають владу прибрати правоохоронців, і дозволити бойовикам (малося на увазі народ ) здійснювати безчинства. Те, що сьогодні відбувається на вулицях столиці - лише підтверджує, що прийняття антиекстремістських законів - сьогодні крайня необхідність для України ». Тільки після цих слів його можна було відправити на політичний смітник і ніколи більше не згадувати, і не вірити порожнім словам цієї людини. Але народ чи то все прощає, чи забуває своїх кривдників і завжди дає їм другий шанс для того, щоб вони могли реабілітуватися.
Фотографії