Біографія
Анатолій Мойсейович Гіршфельд народився 7 серпня 1957 року в Дніпрі. Власник шести заводів закінчив університет в Харкові, працював інженером і незабаром почав свою кар'єру підприємця. Анатолія називають "переможцем п'ятої графи". Мабуть, бажання вчитися і створювати власне майбутнє стало вирішальним фактором. Графа в паспорті завадила йому вступити до медичного ВНЗ, але Харківський інститут радіоелектроніки став альма-матер Гіршфельда. Талант до точних наук дав можливість розвиватися в технічній сфері, що і принесло єврею Гіршфельду славу і заробітки.
Зараз Анатолій Мойсейович займає 92 місце в списку ста найбагатших людей України за версією журналу "Кореспондент", активно займається бізнесом, громадською діяльністю, благодійністю і політикою.
Ідея дев'яностих - ОА "УПЕК" стала першим поштовхом до становлення Анатолія в українському бізнесі і вже більше двадцяти років підприємство залишається прибутковим. Тепер, запчастини для великої будівельної і аграрної техніки виробляються на заводах, що входять в корпорацію під керівництвом Гіршфельда.
Отримав "Орден за заслуги" lll ступеня в 2005 році і "Орден за заслуги" ll ступеня в 2009 році.
Незважаючи на явні заслуги перед індустрією України, Анатолій Гіршфельд голосував за диктаторські закони Януковича в 2014 році.
Сім'я
Одружений, виховав двох синів.
Освіта
У 1980 році закінчив Харківський інститут радіоелектроніки і отримав диплом інженера-конструктора-технолога з виробництва радіоелектронної апаратури.
Кар'єра і бізнес
У 1980 році почав працювати інженером в Харківському центральному конструкторсько-технологічному бюро.
У 1987 році став засновником виробничого кооперативу "Ельф", займався пошиттям одягу.
У 1995 році разом з одногрупниками створив Індустріальну групу УПЕК (АТ "УПЕК").
У 2001 році очолив компанію АТ "УПЕК" і став її президентом.
У наступному 2002 році потрапив до Верховної Ради України по виборчому округу №180, і став головою підкомітету Верховної Ради України з питань економічної політики. Був членом кількох партій і фракцій.
У 2004 році увійшов до Народної партії Литвина
У 2006 році повернувся в підприємницьку діяльність на базі АТ "УПЕК".
У 2008 році Гіршфельд був обраний головою Ради Об'єднання організацій роботодавців Харківської області та головою правління Харківської обласної організації роботодавців "Граніт".
У 2010 році він став заступником голови Ради Федерації роботодавців України.
У 2012 році знову потрапив до Парламенту, але від Партії регіонів.
У 2014 році знову потрапив до Верховної Ради, як самовисуванець, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій.
З 2015 року був обраний членом ради Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.
З 2016 року є головою Наглядової ради ХНУРЕ.
З 2016 року був призначений Виконавчим директором Національного комітету промислового розвитку України, заступником голови Національного комітету.
Компромат і чутки
Найбільш обговорюваною
Перший депутатський термін Анатолія Гіршфельда ознаменувалося
Друге яскрава
В цей же період почалася
У 2006 році Гіршфельд
Анатолій Мойсейович ніколи
У 2013 році ходили
Проголосувавши 16 січня 2014 роки за узурпаторські закони, депутати "зробили постріл в ногу", окресливши зрозумілу українцям позицію проти народу. У список голосуючих увійшли регіонали, в тому числі і Анатолій Мойсейович.
У 2014 році деякі журналісти
У 2016 році журналісти
Гіршфельд часто дає коментарі на тему, пов'язану з аграрним і промисловим бізнесом. Так, в 2018 році, він став на захист адекватних цін за перевезення аграрної продукції за допомогою залізничного транспорту. Депутат
У 2019 депутат потрапив до списку санкцій Російської Федерації.
Судячи з наполегливості депутата, бізнес для нього - дітище, яке він не кине. Так, в 2019 році Гіршфельд
Що ще цікавіше, за підшипниковий завод Гіршфельда
Декларація
Питання про добробут Анатолія Моісеівіча недоречні - власник "заводів-пароплавів" залишається в сотні найбагатших людей України. За даними 2017 року, у депутата є дві квартири, три будинки і десять земельних ділянок.
Сім'я володіє дев'ятьма дорогими наручними годинниками і декількома задекларованими ювелірними прикрасами.
Фотографії