Біографія

Ігор Федорович Молоток народився в місті Шостка, що на Сумщині. Народився 4 червня 1967 р Є народним обранцем протягом трьох скликань поспіль.

Знак зодіаку: близнюк.

Національність: українець

Сім'я

Батько Ігоря Федоровича – Федір Петрович, мати Валентина Андріївна, обидва на пенсії, в минулому заводчани. Дружина - Алла Олександрівна з якою вони виховують п'ятьох дітей: Дениса 1988 р.н., Федора 2004 р.н., Христину 1994 р.н., Карину 1995 р.н. і Єлизавету 2004 р.н.

Игор Молоток

Освіта

Вищу освіту здобув в Сумському державному університеті за спеціальністю «промислова електроніка».

Кар'єра і бізнес

По закінченню університету отримує першу роботу і працює на посаді електромонтера на заводі, де і працювали його батьки в рідному місті Шостка. Пізніше став електриком в управлінні Будтрест. Піднімаючись вгору по кар'єрних сходах отримав посаду заступника директора на підприємстві «Вибір», паралельно в цей же час займає кілька посад будучи: заступником директора ТОВ «Віст», директором ТОВ НЕКС ЛТД, генеральним директором «Вант ЛТД», також стає вхожий до наглядової ради ТЕЦ м Шостка, де стає головою. Довго намагався дотримуватися безпартійності.

Балотувався на парламентські вибори в 2012 році, тоді йому вперше і вдалося стати народним депутатом по одномандатному мажоритарному округу Сумської області. У той рік у нього повірили і віддали свої голоси понад 30% виборців дільниці. Молоток увійшов до депутатської групи «Суверенна Європейська Україна», де був головою підкомітету, що займається питаннями інвестиційних програм держбюджету.

Игор Молоток

На позачергових парламентських виборах у 2014 році знову проходить в раду по тому ж округу в Сумській області, але вже входить до депутатської групи «Воля народу», де також залишається близький до державного бюджету і займається питаннями соціальних державних програм.

У 2015 році балотувався як кандидат в депутати до місцевої ради міста Шостка від партії «Рідне місто», але не пройшов.

Результати виборів в 2019 році показали, що Ігор Молоток знову проходить в ряди народних обранців від Сумської області, як самовисуванець.

Компромат і чутки

Починаючи з хорошого, то варто сказати, що Ігор Федорович Молоток відзначився як відповідальний депутат, який відвідує необхідні сесії і комітети.

А ось з іншими моментами позитивом і не пахне.

Починаючи з 2012 року Молоток приховував імена і діяльність своїх помічників, а також не надавав біографію на вимогу відповідних органів.

У 2014 році був одним з тих депутатів, які голосували за диктаторські закони, які обмежують права і дії громадян країни.

Игор Молоток

Будучи народним обранцем трьох скликань поспіль і з огляду на його підприємницьку діяльність Ігорю Федоровичу явно не вистачає коштів, що отримуються, так як він потрапив в список людей, які отримують компенсацію на оренду житла відповідно до статусу народного депутата. І це при тому, що сам Молоток має власний заміський будинок, який знаходиться в 30 км. від Верховної Ради. Відкриті джерела швидко підхопили ці новини після чого до депутата було безліч питань.

На прямі запитання про будинок і отримання компенсації сам нардеп спершу стверджував, що його будинок занадто далеко знаходиться і немає можливості своєчасно добиратися на робоче місце, а пізніше вже почав говорити, що в будинку проводиться ремонт і йому необхідна компенсація. Але про зворотне говорять елітні автомобілі, які щодня від'їжджають і повертаються до нібито дому депутата який ремонтується. При цьому і у подружжя нардепа є квартира в столиці площею близько 150 квадратів.

У сумбурний і страшний для країни 2014 рік народний депутат Ігор Молоток балував себе дорогими годинниками, які носив на засідання ради. Відкриті джерела повідомляють, що годинник, який Молоток носив на своїй руці в 2014 році мали ціну в $ 21000.

І це при тому, що таку суму він вказував у декларації як дохід за рік.

У наступному скандалі фігурує ім'я старшого сина народного депутата Ігоря Молотка - Дениса, який скоїв ДТП, в результаті якого врізався в автомобіль поліції і ще одне авто, четверо людей з різними травмами були госпіталізовані.

І це було не випадкове зіткнення, а п'яна погоня, після якої винуватець ДТП навіть відмовився проходити тест на перевірку рівня алкоголю в крові. Щоб хоч якось відвести розмови про цю подію і компенсувати моральну шкоду постраждалим народний обранець твердив, що він бере лікування постраждалих в ДТП на себе.

Офіційний сайт Верховної Ради ретельно відстежує переходи різних депутатів в ту чи іншу фракцію, зокрема це стосується і Ігоря Молотка. За час свого депутатства він встиг побувати представником трьох партій.

Не минуло стороною і перше місце роботи нардепа, той завод на якому він працював, а в минулому працювали його батьки перейшов у володіння ні до кого іншого, а саме до Ігоря Молотка. Але, щоб відвести від себе зайві питання щодо появи в особисту власність дорогого порохового заводу директором він призначив нікого Андрія Осипенко, давнього друга і колегу Ігоря Молотка.

За фактом завод годиться тільки на здачу металу, але його там настільки багато, що можна вирізати і розпродавати кілька років. На заводі цінність представляв склад старовинних боєприпасів, в тому числі і боєприпасів довоєнних років. Боєприпаси, які зберігаються на цьому заводі мають обмежений термін зберігання, утилізація яких коштує досить дорого. Тому через відомі пару фірм в правлінні яких знаходиться Молоток була проведена закупівля великої кількості заводського сировини за допомогою якого виготовляли порох і поставляли його до «Кузні на Рибальському». А вже звідти обтесані і вдосконалені заряди відправляли до Збройних Сил України.

Засвітився Молоток і в ремонті дорозі на ділянці лісового шляху Шостка-Кролевець, відкриті джерела повідомляють, що відкриття цієї ділянки повинен був відвідати особисто прем'єр Володимир Гройсман. Обіцялося, що це повинна бути ділянка дороги довжиною в 40 км. і зроблена згідно з європейськими стандартами. По факту це була ділянка дороги персонально для Ігоря Молотка, так як тією дорогою практично ніхто не їздив, а пану нардепу тією дорогою було зручно добиратися до Києва.

Втім на відкриття цієї ділянки Гройсман так і не приїхав, а ось фінанси на ремонт цієї та інших доріг стали приходити із завидною регулярністю. І дійсно були відремонтовані дороги до кордону з Чернігівською областю, до Глухівському району і кілька інших районів. Все б добре, але от тільки до ремонту цих ділянок Ігор Молоток задіяв кілька підконтрольних йому фірм прокладок, а також свої вже відомі за багато років підприємства. В цілому згідно з цією схемою переможці торгів на ремонт дороги не підконтрольні самому нардепу, але тим не менше фінанси від них частково перетікають через фірми одноденки, що належать Молотку. І така схема цілком і повністю влаштовувала Ігоря Федоровича так як для продовження такої діяльності в своє володіння він придбав асфальтний завод. За фактом для простого автомобіліста ця ситуація повинна здаватися позитивною, адже дорога відремонтована тим більше згідно з європейським стандартом. Але якщо врахувати той факт, що чимала частка виділених фінансів десь губилася і осідала на фірмах одноденках, то відремонтувати можна було в два рази більше доріг.

Вже увійшовши в новий парламент, зібраний в 2019 році Ігор Молоток не особливо то підтримав законопроекти президента Володимира Зеленського. Зокрема, він був проти скасування мажоритарної системи і обрання депутатів до Верховної Ради за закритими списками. Не голосував він за процедуру імпічменту і за зміну проектів за незаконне збагачення.

За минулий 2018 рік декларація Ігоря Молотка виглядає наступним чином: в маєтках його і його родини 6 земельних ділянок, 3 житлових будинки, 6 громадських приймальнь, 1 квартира і 1 нежитлове приміщення, а також 4 легкових автомобіля.

Фотографії

Игор Молоток

Игор Молоток

Відео

Посилання

Фейсбук