Біографія
Михайло Михайлович Поплавський - український співак, ректор Київського національного університету культури і мистецтв в 1993-2015 роках, доктор педагогічних наук, професор, народний артист України, народний депутат України 4, 7 і 8 скликань.
Михайло Михайлович народився 28 листопада 1949 році, в родині селян в селі Мечиславка Кіровоградської області.
Сім'я
Дружина Михайла - Людмила, з нею вони займалися вихованням сина Олександра 1982 р.н.
Освіта
Після того як закінчив школу, поступає в педагогічне технічне училище, після його закінчення отримав освіту «машиніст електровоза». Після того як відслужив в армії надходить в училищі культури на Кіровоградщині. Далі здобув освіту в Київському національному інституті культури і мистецтв, який закінчує на червоний диплом. Через шість років Михайло Михайлович захищає кандидатську, а ще через п'ять - докторську дисертації в Ленінградській академії культури, і після цього стає доктором наук в управлінні та економіці соціокультурної сфери.
Кар'єра і бізнес
Це зараз ректор університету має стабільний дохід і вільно розпоряджається фінансами. Коли ж Михайло був ще в школі то вже тоді підробляв, це було в колгоспі, де він допомагав комбайнерів. Наступне місце роботи було в сфері будівництва, він був муляром під час будівництва сільських доріг.
Отримавши першу освіту в Горлівському педінституті відправився працювати за фахом - машиністом на шахту в Донецькій області. З робочих спеціальностей перебирається в культурну сферу діяльності. Так, протягом трьох років Поплавський був директором сільського Будинку Культури в Великих Троянах. Керівництво було позитивним, у зв'язку з тим, що під час його керування будинок культури займав першості на різних конкурсах і фестивалях, а також отримав ряд нагород і подячних листів.
Після цього він займав нову посаду, тепер його призначають заступником директора народного Будинку творчості УРСР.
Під час захисту кандидатської він трудиться в інституті культури на різних посадах починаючи від простого викладача завершуючи деканом одного з факультетів. У колі студентів користується популярністю і авторитетом. Не рідко до нього приходили за порадами.
1993 рік стає важливим в кар'єрі Михайла Михайловича Поплавського, за Указом міністра культури України Михайла Поплавського призначають ректором цього Київського інституту культури.
Через рік після отримання нового для себе звання ректора Михайло Поплавський стає професором і його рекомендують на посаду міністра культури України.
Але в цей період часу різні групи населення хотіли поборотися за це крісло, що посприяло тому, що Михайла Поплавського зняли з посади ректора вище названого інституту.
Борючись за своє крісло ректора Поплавського довелося пережити три непростих судові процеси після завершення яких йому все ж вдалося повернути цю незаконно забрану посаду. При чому в цьому велику роль зіграла підтримка декількох сотень студентів. Студентська молодь буквально пікетувала Верховну Раду і Кабінет Міністрів відстоюючи права свого ректора.
Поплавський в дусі експериментатора збирає свою команду і своєю піснею «Юний орел» і стилем одягу буквально створює іміджевий стиль університету, який закріпився за ним на багато років. Така «фішка» привернула і інвестиції, і потік студентів, що у ВНЗ почали відкривати нові кафедри і факультети, незабаром концепція ВНЗ повністю змінюється.
Поплавський не єдина дитина в родині, у нього є два брата Станіслав і Володимир і вони спільно відкривають мережу ресторанів під назвою «Отчий дім». Розташування ресторану на ділянці дороги між Одесою і Києвом.
Наситившись різної культурної і творчої життям Поплавський вирішив відправиться в політику. І відразу робить спробу і висуває свою кандидатуру до Верховної Ради по Кіровоградському округу. Перша спроба виявилася успішною адже Поплавський зміг зайняти друге місце, при цьому отримав підтримку більше 15% голосів виборців. У 2002 році Поплавський вирішив грунтовно закріпитися в сфері політики. Зростання артиста в політиці стрімко набирає обертів, і він виставляє свою кандидатуру на виборах в народні депутати по одному з округів Київської області. Цього разу довіру виборців куди більше, ніж в перший раз, і він набирає більше 48% голосів. Балотуючись в місцеві столичні вибори від Печерського району ректор університету знаходить перемогу і стає народним депутатом 4 скликання. У цій каденції нардепа він знаходиться з 2002 по 2006 рік.
Паралельно з посадою депутата він займає посаду президента громадської організації «Об'єднання українців світу». З 2005 року приєднується до Блоку Литвина. Через рік після цього Поплавський вирішує балотуватися до Верховної Ради 5 скликання від партії "Третя сила", але в цей раз до Верховної Ради йому не вдалося потрапити.
З 2010 року його обирають до лав депутата в київський обласна рада від міста Ірпінь.
Наступною спробою виставити свою кандидатуру на виборах Михайло Михайлович отримує в 2012 році і тут так само отримує перемогу по округу No194 в Черкаській області. Через два роки Михайла Поплавського було вирішено обрати в народні депутати України 7 скликання. Під час того як проводилися дострокові парламентські вибори в цьому ж році Михайло Михайлович перемагає на одному з виборчих округів в Кіровоградській області.
З 2014 року Михайло Михайлович уже відомий як народний депутат України 8 скликання, так само є представником депутатської групи «Воля народу». В цьому ж році нардеп голосує за "диктаторські закони" і весь пакет антидемократичних законів, а вони в свою чергу дуже зменшуюсь права громадян і свободу слова. Внаслідок цього, його у відповідь обмежують законом забороняючи очолювати будь - які вищі навчальні заклади.
Компромат і чутки
Скандал розгорівся над ім'ям Михайла Поплавського, щодо того, що їм було приховано особняк і він привласнив ділянку, який був раніше виділ під житло студентам. Під час заповнення своєї декларації Михайло Михайлович вказав одну непримітну квартирку на Позняках в місті Києві, площа якої становить 75,8 метрів квадратних. Як було з'ясовано пізніше Михайло Михайлович приховав наявність величезного заміського будинку в Бортничах під Києвом, його площа понад 1000 квадратних метрів, на ділянці є сауна і приватне озеро. З документів які вдалося знайти в ході розслідування відомо, що будинок орендує проректор Київського національного університету культури і мистецтв Наталія Гайсінюк, а по сам будинок записаний на її 71-річного батька Анатолія Капелюшного. Але незважаючи на це всі жителі району стверджують, що фактичним власником цього будинку є саме Михайло Поплавський, який досить часто скидає на свої сторінки в соціальних мережах фотографії з цього будинку.
Наступний скандал виник на ґрунті того, що нардеп Михайло Михайлович Поплавський ректор Київського національного університету культури, вирішив створити свій приватний навчальний заклад, в яке зараховувалися студенти з 1 по 3 курс, а ректор отримував від них оплату за навчання на особистий рахунок, так стверджують в Міністерстві освіти. Студенти були переведені в державний вуз тільки тоді, коли приходив час захисту диплома, поданим питання Міністерство освіти вже передало всі наявні матеріали в Генпрокуратуру.
Фотографії