Дмитро Євгенович Добродомов – український політик, кандидат в президенти України.

Біографія

Дата народження – 13.01.1977 року.

Місце народження – Львів, Україна.

Національність – українець.

Сім'я

Батько Добродомова був інженером з техніки безпеки праці, а мати працювала на заводі «Електрон».

Дмитро Євгенович був одружений два рази. Нинішню дружину звуть Ганна Малкіна, вона є професором політичних наук. Добродомов має двох дітей – сина і дочку.

Добродомов

Освіта

Середню освіту здобув у рідному Львові. Після вступив в місцевий технічний коледж. У 1996 році вступив до Львівського політехнічного інституту, проте через три роки залишив навчальний заклад.

У 2004 році політик отримав диплом журналіста Львівського університету. З 2017 роки навчається в Інституті держуправління.

Кар'єра і бізнес

Журналістом, як розповідає сам Добродомов, він став випадково. У 1998 році, не маючи спеціальної освіти, він прийшов до редакції газети «Експрес», щоб спробувати себе в журналістиці – і залишився там працювати на наступні десять років. У підсумку – кинув навчання, щоб повністю зосередиться на роботі. Згодом отримав диплом журналіста у Львівському університеті.

У 2008 році відкрив власне «Агентство журналістських розслідувань».

У той же час займав пост відповідального редактора у виданні «Інформатор». Через два роки отримав посаду генпродюсера на каналі ZIK. Одночасно був ведучим телепрограми «Хто тут живе?». У 2012 році отримав премію «Телетріумф».

У 2012 році Добродомова підвищили до посади гендиректора холдингу ZIK.

Добродомов

У 2002 році брав участь у виборах до Верховної Ради, однак невдало. У 2012 році знову спробував, однак посів друге місце.

Все ж в 2014 році Добродомов зміг потрапити в ВР. На виборах він представляв Блок Петра Порошенка. У 2015 році Дмитро Євгенович залишив лави партії.

Крім того, в 2015 році Добродомов був кандидатом на пост мера Львова. На виборах політик зміг отримати 11% голосів.

Політик є главою і творцем політсили «Народний контроль».

У 2018 році було оголошено, що Дмитро Добродомов братиме участь в президентських перегонах 2019.

Добродомов

Компромат і чутки

У 2013 році між політиком і депутатом від «Свободи» Йосипом Ситником виник конфлікт, в результаті якого вони побилися. За словами Дмитра Євгеновича, свободівець почав ображати його, а після ударив по обличчю. У прес-службі партії Свобода заявили, що інформація про бійку недостовірна. Однак потім сам Ситник виступив зі звинуваченнями в нападі і навіть зняв побої.

У 2017 році Агенство по запобіганню корупції з'ясувало, що нардеп працював за сумісництвом, хоча законом це заборонено. Там заявили, що депутат виступив з лекцією на одеському форумі, а за це отримав близько 5 тисяч гривень. Добродомову загрожував штраф і конфіскація гонорару.

Сам політик заявив, що освітня діяльність не підпадає під заборону, і що він не приховував цей вид доходу, більш того, вніс заробіток в декларацію.

У 2017 році Дмитро Євгенович був одним з депутатів, хто зустрічав політика Саакашвілі на україно-польському кордоні, коли останнього не хотіли впускати в країну.

Кілька років тому розгорівся скандал між Дмитром Євгеновичем і представниками його колишнього місця роботи – телеканалом ZIK. Вся справа в тому, що політик вибрав для своєї партії назву передачі, яку вів на телебаченні – «Народний контроль». Передача спеціалізувалася на журналістських розслідуваннях, тому, по видимому, таким чином Добродомов хотів підвищити рейтинг політсили.

Однак після керівництво каналу виступило з претензіями в сторону Добродомова і назвало це маніпуляцією громадською думкою. Між сторонами був судовий процес, в результаті якого суд став на сторону Дмитра Євгеновича.

Друга спроба кандидата в президенти потрапити до Верховної Ради супроводжувалася скандалом. На території округу, в якому балотувався політик, невідомі розклеїли плакати з фотографією кандидата і підписом: «Це онук НКВДиста Дмитро Добродомов. Хочеш такого «народного» депутата?».

Пізніше політик прокоментував ситуацію, заявивши, що його дідусь служив прикордонником і помер в 1971 році.

Співпрацював з політтехнологом з РФ. Три роки тому хакери зламали поштову скриньку політтехнолога «ДНР» і «ЛНР» Марії Столярової, яка пізніше співпрацювала з телеканалом «Інтер». Як стало відомо, один з її клієнтів був сам Добродомов, а точніше його прес-служба.

Відеоролик на «Інтері» не розміщували, а відправили безпосередньо замовнику. Журналіст Андрій Дзіндзя переконував, що відносини між Столяровою і українським політиком дійсно мали місце бути. В якості підтвердження навіть було опубліковано листування жінки.

Добродомов

Добродомов

Через короткий час політтехнолога Служба безпеки вигнала з країни за публічну наругу над пам'яттю Героїв Небесної Сотні. А в кінці минуло року Добродомов підтвердив, що співпрацював з Столяровою.

Після того, як Дмитро Євгенович потрапив до парламенту, його дружина стала займатися ресторанним бізнесом і купила елітну нерухомість. За іронією долі, один з випусків телепередачі «Хто тут живе?», яку створив і раніше вів Добродомов, був присвячений новим апартаментів Дмитра Євгеновича. Також у випуску зазначалося, що в жовтні 2013 році політик продав квартиру на Сихові, але відомості про це не вніс до декларації про доходи.

У 2013 році дружина Добродомова Олена Мосолова відкрила власний ресторан, а вже в наступному році заробила 380 тисяч гривень. Через короткий час жінка придбала елітний автомобіль Mercedes. Однак виникає питання, звідки дружина політика взяла гроші на покупку квартири, не маючи іншого зареєстрованого доходу.

Згідно з документом, в 2017 році політик заробив 1,3 мільйона гривень. З них 480 тисяч він отримав в якості депутатської зарплати, ще 229 – компенсація за проїзд по країні і проживання в столиці.

У 2017 році політик одружився і навіть задекларував весільні подарунки. Їх загальна вартість склала 320 тисяч. Ще вісімнадцять тисяч депутат отримав від консультативної місії Євросоюзу в якості гранту на навчальну поїздку до Стокгольма.

Дмитро Євгенович зберігає в банку 270 тисяч гривень, 13 тисяч євро і 20 тисяч доларів. У Львові політик володіє двома квартирами (54 і 139 кв.м.). У столиці орендує елітні апартаменти.

Пересувається нардеп на Skoda Octavia А5, власником якої він не є. Своєю машини у Добродомова немає.

Кандидат в президенти володіє правами на передачу «Народний контроль», а також пакетом акцій «Львівметал».

Фотографії

Добродомов

добродомов

Добродомов

Відео

Посилання

Офіційний сайт «Народного контролю»

Сторінка політика в Фейсбук