Біографія
Анастасія Олегівна Красносільська, народилася в Києві 23 червня 1984 р.
Знак зодіаку Рак.
Основна діяльність Анастасії - боротьба в корупційних питаннях. Стала народною обраницею від партії «Слуга народу» на позачергових парламентських виборах в Верховну раду 2019.
Сім'я
Згідно з відкритими джерелами на даний момент Анастасія незаміжня, дітей немає.
Освіта
По закінченню школи, вищу освіту отримала в Київському економічному університеті імені Вадима Гетьмана на юридичному факультеті. Другу вищу освіту отримала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на філософському факультеті.
Кар'єра і бізнес
Починаючи з 2012 року Анастасія була координатором проекту «Центр політичних досліджень». В її сфері діяльності був аналіз стану громадянського суспільства, а також питання розвитку українського суспільства. Всерйоз зацікавившись темою подолання корупції та корупційних питань, з 2016 по 2019 рік керувала адвокацькою програмою Центру протидії корупції. В цей же період часу була одним з делегатів країни в Раді Європи проти корупції.
Анастасія Олегівна була одним з лідерів створення антикорупційного суду в Україні. Експерт проекту «Громадяни в дії». Член національної ради з питань антикорупційної політики. Займається підприємницькою діяльністю. Член комісії з питань правової реформи. Експерт з податкового законодавства.
Політична кар'єра Анастасії почалася з того, що вона була помічницею-консультантом в період 7-го і 8-го скликання Верховної Ради. Вона була помічницею на громадських засадах у народного депутата від блоку Петра Порошенка - Павла Різаненко.
Сама ж стала кандидатом в народні депутати на парламентських виборах 2019 від партії «Слуга народу». Йшла під 8-им номером у списку, як безпартійна. Здобула перемогу і пройшла до складу Верховної Ради. Названа кандидатом на посаду глави комітету з питань протидії корупції у Верховній Раді 9 скликання.
Компромат і чутки
У 2018 році в дію вступили зміни в Кримінальному процесуальному кодексі. Одна зі змін полягала в «скандальної правці Лозового», згідно з якою кардинально скорочувалися терміни досудового розслідування, прив'язки слідчих підрозділів поліції до конкретного суду в тому чи іншій регіоні, але сама «капосна» особливість цього закону була в тому, що слідчі права самостійно не могли призначати експертизу, це дозволялося зробити тільки з дозволу слідчого судді. Саме
На думку Анастасії Олегівни такий законопроект з легкістю дозволить фігурантам корупційних справ отримати необхідну їм інформацію про деталі слідства та експертиз щодо їх афер. При цьому також стануть відомі імена експертів, при бажанні і «особливих фінансових можливостях» аферисти зможуть зустрітися з ними нібито для «дружніх бесід», але само собою зрозуміло, що ці бесіди будуть спрямовані на вигідне проведення експертизи і відповідно справ на користь аферистів або корупціонерів. Вадою цього закону Анастасія вважає, те, що без суду стає неможливим призначення жодної експертизи і зовсім не буде різниці буде ця експертиза спрямована на стан економічного збитку або ж це буде експертиза для тіла померлої людини. Законопроект, який функціонував до цих правок передбачав, що вже через годину після пограбування або побиття слідчий цієї справи міг призначити експертизу, а після наведення на це буде потрібно як мінімум три дня. Анастасія стверджує, що тим самим парламентарії створили серйозну проблему, згідно з якою за твердження кожного кроку слідчі повинні йти в суд, змушуючи чекати потерпілих і посилювати хід розслідування і навіть подовжувати очікування, щоб родичі могли поховати померлого людини.
Конституційним судом було скасовано стаття про незаконне збагачення. На думку Анастасії Красносільскої таке скасування забере частину роботи у антикорупційного суду. Так як скасування норми незаконного збагачення - це фактично друга амністія для чиновників. У відкритих джерелах, Анастасія детально описує, що скасування норми тягне за собою повне або часткове звільнення від судових позовів щодо незаконних доходів. Таке рішення Конституційного суду діє врозріз інтересам і нормам Конвенції ООН про запобігання корупції. Анастасія стверджує, що з
Втім, не все далеко чисто і з самими кандидатами на вступ до антикорупційного суду. Красносільська проводячи аналіз кандидатів, які успішно пройшли іспит на посаду суддів антикорупційного суду виявила, що
Сама антикорупційна діяльність громадської діячки Анастасії Красносільскої є гідним джерелом доходу. Наприклад, в 2017 році вона,
Фотографії