Андрій Євгенович Гевко - не новачок в державних структурах. Колишній заступник Міністра освіти і науки вже знає, як працювати в українських реаліях в спробах завершити реформи в одній з найбільш проблемних областей - освіті. Андрій Євгенович став кандидатом в депутати від партії Голос, отримавши 23 місце в списку. Досьє на Гевко може стати причиною гордості однопартійців: його діяльність була безперервно пов'язана з Міністерством освіти і він може давати слушні поради колегам, щодо роботи міністрів, помічників і реформ.
Біографія
Народився Андрій Гевко 17 червня 1981 року в м.Тернопіль. Після отримання диплома магістра, почав трудову діяльність з управлінської посади в приватному секторі. Після роботи в громадській організації, був запрошений на посаду помічника Міністра освіти і науки в відділ апарату Міністерства. З 2014 року Андрій Євгенович почав з'являтися в публічному просторі у зв'язку з оновленою роботою всіх сфер управління в Україні після Революції. Основний посил в роботі Гевко - це боротьба з корупцією в навчальних закладах. Ставши заступником Міністра освіти і науки, Гевко виступав з гучними заявами, щодо роботи відомих ВНЗ, корупційних афер в навчальних закладах і про необхідність реформування навчального процесу. Отримав 5 ступінь держслужбовця.
У 2019 Святослав Вакарчук повідомив про намір йти в політику. Андрій Гевко з'явився в списках партії Голос, зайнявши 23 місце. Досвідчений держслужбовець став одним з представників Тернополя в команді Вакарчука. Разом з ним увійшли в партію Притула і актор Андрій Шараскін - все з Тернополя.
Сім'я
Одружений, виховує двох дочок.
Освіта
У 2004 році закінчив Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя (магістр біотехнічних і медичних апаратів і систем).
Кар'єра і бізнес
Після університету в 2004 почав працювати в ПМЖ "Хелена" заступником директора з персоналу.
У 2006 році перейшов в ВГО "Громадянська мережа" Опора "та працював виконавчим директор.
З 2009 року став держслужбовцем і радником Міністра освіти і науки України в відділі апарату Міністра.
У тому ж 2009 році Андрій Євгенович почав працювати директором департаменту по роботі з кадрами вищої школи та державної служби Міністерства освіти і науки України;
На виборах в 2012 почав допомагати народному депутату України Михайла Головка і співпрацював з ним до 2014 року.
У 2014 році Гевко став помічником Міністра освіти і науки України (відділ забезпечення діяльності Міністра).
На короткі два роки з 2014 по 2016 служив заступником Міністра освіти і науки України.
Отримав 5 ранг державного службовця.
Паралельно з державною службою, займався проектами з 2016 по 2017 рік і працював в них, як менеджер з адвокації коаліції громадських організацій «Реанімаційний пакет реформ». А в 2018 році став керувати роботою відділу адвокації РПР.
У 2017 році Гевко став координатором з розвитку спроможності Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (Програма U-LEAD with Europe).
Компромат і чутки
У 2012 році Гевко почав працювати з Михайлом Головко, який був представником партії "Свобода" від Тернопільській області. Він отримав підтримку від Блоку Порошенко і не мав конкуренції на своєму окрузі, але після попадання до Верховної Ради був
У грудні 2014 року, на самому початку своєї роботи на посаді заступника Міністра, Андрій Гевко
Одна з
У 2016 році вибухнув
Звинувачена за корупцію ректор свідомо
Одним з проектів Гевко був Центр
У 2018 році Андрій Гевко отримав
Попадання в прохідний список Голоси стало логічним продовженням кар'єри Гевко. Багаторічний досвід на держслужбі може стати або ганьбою для біографії або гордістю для країни. Вибираючи роботу на стороні антикорупційної політики, Андрій заробив репутацію чесного і знає керівника. Святослав Вакарчук прийняв в свою команду трьох кандидатів з Тернополя, які повинні були гідно представити область: Гевко, Притула і Шараскін. Останній є учасником бойових дій і захисником Донецького аеропорту.
Але крім явних заслуг перед Міністерством, варто
У своєму
Декларація
Остання активна декларація Гевко доступна за 2016 рік. У ній він згадує дві квартири в Києві і одну квартиру в Тернополі. Особисті доходи склали 270 тис грн за рік, а доходи дружини становлять 505 тис грн. У 2016 році інформації про автомобілі не вказана.
Фотографії