У минулому Дмитро Дубілет керував IT-напрямком «ПриватБанку» під керівництвом свого батька. Дізнайтеся, чому репутація топ-менеджера фінансової установи вважається зіпсованою? А те, що у новому «Зе-уряді» він зайняв посаду міністра Кабінету міністрів, і зовсім багатьох шокувало. Утім, міністерське крісло у його житті - не єдина зміна. Давайте поговоримо про це більш детально. Читайте його повну біографію і досьє.

Біографія

Дата народження: 27 травня 1985 року.

Знак Зодіаку: Близнюки. За східним гороскопом: рік Дерев'яного Бика.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 34 роки.

Хобі, захоплення: спорт, подорожі, тварини (у соцмережах багато фото ыз улюбленим котом і бульдогом).

Дмитро Дубілет - новий міністр Кабінету міністрів. До цього український бізнесмен працював під керівництвом свого батька у ПАТ КБ «ПриватБанк». Нагадаємо, Олександр Дубілет - український банкір, фінансист, колишній голова правління «Привату».

Для роботи із фінансовими установами колишні «приватівці» створюють перший мобайл-онлі банк в Україні. Створення компанії анонсували Дмитро Дубілет і екс-заступник голови правління «ПриватБанку» Олег Гороховський.

Дмитро Дубілет

«Монобанк», про який знають менше 5% українців, створено на базі «Універсал банку», який належить ще одному екс-приватівцю, політику-підприємцю, Сергію Тігіпку. Згідно із даними відкритих джерел, у Дмитра Дубілета гарні стосунки із керівником політичної партії Володимира Зеленського «Слуга народу» Давидом Арахамія.

До речі, новий міністр Кабінету міністрів працював у «Приваті» на той момент, коли Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов були головними акціонерами цього банку. І буквально місяць тому Дмитро Олександрович планував переїхати до Лондону. Але тепер цей задум відійшов на другий план.

Утім, міністерське крісло - не єдина значна зміна у його житті. Дмитро розійшовся із Катериною. Про подробиці кардинальних змін у житті українського бізнесмена ви можете прочитати прямо зараз.

Сім'я

Дитинство та юність пройшли в м. Дніпро. Тут він народився і виріс. Батьки: батько Олександр Валерьвич (25.10.1962 р.н.), екс-голова правління ПАТ КБ «ПриватБанк».

Сімейний стан: неодружений. У минулому був одружений на Катерині Кузьменко, яка спочатку навчалася у Київському інституті міжнародних відносин, працювала моделлю, потім навчалася у магістратурі й працювала у PR-компанії, що займалася соцпроектами. Потім працювала із Дмитром у команді Gloss.ua, а також брала участь у запуску жіночого видання Glam.

Пізніше пара переїхала до Лондона, де дівчина вступила на архітектурний факультет Лондонського коледжу комунікації. Потім перевелася у приватний навчальний заклад KLC School of Design. 29 липня 2019 року пара офіційно розійшлася.

Дмитро Дубілет

Про те, що у липні цього року Дмитро Дубілет і його дружина Катерина Кузьменко оголосили про розлучення повідомляють відкриті джерела. І відзначають, що екс-подружжя залишилося гарними друзями та бізнес-партнерами.

Багаті матеріальні статки Дмитра Дубілета роблять його одним із найбільш завидних наречених країни. І часом у мережі інтернет з'являлася фейкова інформація щодо його особистого життя. Про це пишуть ЗМІ.

Освіта

У 2011 році закінчив Лондонську бізнес-школу.

Згідно з даними Вікіпедії та інших відкритих джерелах, із 1996 по 2002 рр. навчався у дніпропетровській загальноосвітній школі №23. А 2000-й рік вказано роком навчання у американській школі Roycemore штату Іллінойс.

Через кілька років протягом 4-х місяців навчався у Німеччині в Мерзебургскому університеті прикладних наук. Вивчав тут маркетинговий напрямок.

У 2006-му - бакалавр, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, факультет міжнародних відносин.

У 2011-му році закінчив Лондонську бізнес-школу.

Кар'єра і бізнес

Свою трудову діяльність розпочав у 20 років: із допомогою батька заснував і протягом 5-ти років керував Fine Web.

Буквально місяць (липень 2010 - серпень 2010 року) стажувався у ченнайському офісі індійської консалтингової компанії Infosys. І близько 2-х місяців (вересень 2010 року - листопад 2010 року) був учасником проекту у варшавському офісі MasterCard (Польща). Але так і не зміг зайняти тут ключові посади, що швидко перестало йому бути цікавим.

Стосовно його роботи на посаді IT-директора ПАТ КБ «ПриватБанку», дані відкритих джерел дещо відрізняються. Як повідомляє Вікіпедія, він займав цей пост протягом 4-х років:і з 2012-го по 2016-й рр. File.liga повідомляє, що він був IT-директором «Привату» із 2010-го по 2016-й рр. На його сторінці у соцмережі «Фейсбук» вказані 2011-2016 рр. роботи у фінустанові Дніпра.

Дмитро Дубілет

Із 2015 року займався розвитком порталу iGov, завдання якого - боротьба із корупцією та підвищення ефективності роботи чиновників.

Згідно з даними File.liga, в 2016 році разом із батьком, а також Михайлом Рогальським, Олегом Горохівським та ін. заснував проект FinTech Band, який надає IT-послуги українським банкам.

Із січня 2017-го року по теперішній час разом із Олегом Горохівським - співзасновник першого в Україні мобайл-онлі «Монобанку».

Із 29 серпня 2019 року - міністр Кабінету міністрів України.

Компромат і чутки

Своєю успішною кар'єрою Дмитро Дубілет зобов'язаний батькові. Свого часу обидва працювали у «ПриватБанку», що вважався найбільш технологічною фінансовою установою в Україні. Депозитний портфель найбільшого ощадбанку країни становив майже 200 млрд. грн.

Як повідомляє Skelet-info, після визнання неплатоспроможним і націоналізації «Привату» Олег Гороховський і Дмитру Дубілету заборонено працювати на керівних посадах банківського сектора. Суміжною діяльністю вони можуть зайнятися, а ось повернутися на банківський ринок зможуть не раніше, ніж через 3 роки.

За даними ЗМІ, у 2018 році Окружний адміністративний суд Києва підтвердив правомірність прийнятого «Нацбанком» рішення про віднесення «ПриватБанку» до категорії неплатоспроможних. Репутація топ-менеджера фінансової установи, яке збанкрутувало, вважається зіпсованою, якщо він не менше 6 місяців займав посаду в правлінні банку до моменту визнання його неплатоспроможним.

Сам Дмитро Дубілет у інтерв'ю виданню Womo розповідав про те, що під керівництвом батька йому працювалося нелегко. Із його слів, Олександр Валерійович завжди ставився до нього більш суворо, ніж до решти топ-менеджерів: із огляду на те, щоб усі бачили, що поблажок родичу не буде. Свої перші 100 тисяч він також заробив не без допомоги батька - купив медіа-холдинг UMH, який належав бізнесменові Борису Ложкіну.

Зайнявши посаду міністра Кабінету міністрів у новому «Зе-уряді», співзасновник «Монобанку» написав про це коментар у соцмережі Інстаграм, зазначивши, що від такого рішення усі в шоці: він сам, друзі, родина й навіть його улюблений котик.

Комментарий Дмитрия Дубилет относительно должности

Отримавши крісло у команді Володимира Зеленського, новоспечений міністр зізнався, що зовсім недавно планував переїхати до Лондона, але тепер цей задум відійшов на другий план. Там він, до речі, мав намір розвивати «Монобанк» - запускати його аналог у Британії та спортивний клуб.

Дмитро Дубілет висловлює упевненість у тому, що зможе стати частиною прориву, якого всі зачекалися. Він обіцяє не красти, аргументуючи це тим, що «Монобанк» дозволить йому не думати у найближчі роки про матеріальний аспект. І вже стає на захист всього Кабміну, який тепер очолює, заявляючи, що молода команда під його керівництвом теж не крастиме.

Щоправда, співзасновник «Монобанку» Олег Горохівський підтвердив інформацію стосовно того, що Дмитро Дубілет покине проект, якщо буде призначений міністром. Про це пишуть ЗМІ.

Ще 2 роки тому Skelet-info охрестив екс-приватівців «бандою у зборі». Після визнання неплатоспроможним і націоналізації «ПриватБанку» репутація екс-топ-менеджера збанкрутілої фінансової установи вважається зіпсованою.

Холостий міністр, навпаки, у своїх перспективах не сумнівається. Останнім часом колишній ІТ-директор «ПриватБанку» досить часто гуляв східною частиною Лондона, відомою своїми творчими тусовками та стріт-артом. Щоправда, тут бізнесмена з України приваблювало зовсім не це, а наявність фінтех-компаній, що базуються тут.

Дмитро Дубілет орендував у британській столиці приміщення для офісу. Решту часу виходець із Дніпра ділив між рідним містом та українською столицею. До речі, упізнаваність бренду першого в країні банку без звичних відділень досить низька - він відомий усього 5% українців.

Дмитро Дубілет кілька місяців працював над британським проектом. Щоправда, в Англії вже працюють кілька мобільних банків, як, наприклад, Revolut і Monzo. Тож невже він зможе подолати таку високу конкуренцію? Адже без неї в Україні він не зміг подолати рубіж у 5%. Тож чи зміг би завоювати Європу? Навряд чи…

Схоже, без допомоги батька, наш герой навряд чи б став багатим підприємцем. Він, безумовно, насичує своє життя новими ідеями. Але репутація «ПриватБанку» почала псуватися саме тоді, коли він займав там одну із керівних посад.

Фотографії

Дмитро Дубілет

Дмитро Дубілет

Дмитро Дубілет

Дмитро Дубілет

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації серед його передплатників було 130 тис. 890 осіб.

Телеграм

Інстаграм