Юрій Анатолійович Кармазін – український політик, юрист, суддя. Учасник президентських виборів 2019 року, самовисуванець. Про біографію, особисте життя, кар'єру і скандали – читайте в матеріалі.

Біографія

Дата народження – 21.09.1957

Вік - 61 рік

Місце народження - місто Звенигородка, Черкаська область

Національність - українець

Сім'я

Про особисте життя політика відомо мало. Кармазін одружений, його дружину звуть Лариса. Сім'я виховує двох дочок.

Освіта

Середню освіту здобув у рідному місті. Після вступив в Одеський національний університет на спеціальність «юрист, правознавець».

Кар'єра і бізнес

Свою кар'єру Кармазін почав ще в студентські роки – влаштувався робітником на Смілянський міськпобуткомбінат.

Після закінчення університету отримав посаду помічника прокурора одного з районів Одеси. З 1984 року працював заступником спеціального прокурора, а через рік зайняв крісло прокурора Приморського району в Одесі.

У 1992 році почалася суддівська кар'єра Кармазіна. Зокрема, він влаштувався в Одеський обласний суд, де пропрацював протягом двох років.

З липня 1994 року року Кармазін працював головою тимчасової слідчої комісії Верховної Ради у справі компанії «Бласко». Комісія розслідувала дані про розграбування майна Чорноморського морського пароплавства. Станом на січень 1993 року ЧМП мало 227 суден, але з них 160 були розкидані по офшорах. Після перетворення ЧМП у акціонерне товариство руйнівні тенденції посилилися: доходи «Бласко-ЧМП» ховалися і виводилися в офшори.

Сам Кармазін вважає, що одним з результатів роботи цієї комісії стало те, що колишній керівник «Бласко» Павло Кудюкін отримав 10 років позбавлення волі.

Кар'єра політика.

У 1994 році інтереси юриста різко змінюються, і він йде в парламент. У ВР другого скликання спочатку політик входив до партії Громада Павла Лазаренка, а після в групу Петра Порошенка Солідарність.

У 1999 році взяв участь в президентських виборах, однак зміг зібрати всього 0,35% голосів виборців, тим самим зайнявши 10 місце з можливих 13.

З 1999 року – голова Партії захисників Вітчизни. Брав участь в діяльності Громадянського комітету захисту Конституції «Україна без Кучми».

У 2002 році знову пройшов до Верховної Ради, проте вже від партії Ющенка Наша Україна. У парламенті займався питаннями правової політики. Активно підтримував Віктора Ющенка під час Помаранчевої революції.

Перед парламентськими виборами в 2006 році створив власний «Блок Юрія Кармазіна». Однак партія не змогла подолати тривідсотковий прохідний бар'єр.

У 2007 році став радником Віктора Ющенка. У тому ж році пройшов до Верховної Ради в складі партії Наша Україна (був в списку під номером 58). Обіймав посаду заступника голови комітету ВР з питань правосуддя.

У 2012 році в Центрвиборчкомі відмовили в реєстрації Кармазіну, так як він подав документи на реєстрацію відразу по двох округах – №151 Полтавської та №179 Харківської області. Пізніше він передумав балотуватися по округу №179, але ЦВК не прийняла це до уваги, оскільки на день подачі відмовного заяви Кармазін не був офіційно зареєстрованим кандидатом. Зрештою, члени комісії проголосували за повну відмову Кармазіну в реєстрації. Сам політик заявив, що ЦВК навмисне відмовилася зареєструвати його кандидатом і назвав це суто мотивованим політичним рішенням.

Після євромайдан Кармазін звинуватив Петра Порошенка, Арсенія Яценюка і ряд інших політиків в незаконному обрання та корупції. У 2015 році увійшов до складу руху «Радикальні праві сили». Учасники цієї організації домагалися відставки Порошенка і уряду. Тоді опоненти Кармазіна і його соратників звинуватили в діях, які вигідні Кремлю і Росії.

У лютому 2019 ЦВК зареєструвала політика учасником президентських перегонів, яка відбудеться 31 березня.

Програма кандидата

У своїй передвиборчій програмі Кармазін пообіцяв зробити наступне:

  • Провести повний перепис населення України.
  • Внести зміни в систему володіння за допомогою референдуму.
  • Сформувати новий уряд.
  • Ввести зміни в правила проведення виборів, зокрема, скасувати прохідний бар'єр, прибрати фінансування партій з державного бюджету, а також знизити кількість депутатів до 225.
  • Створити Конституційну палату замість Конституційного суду.
  • Обмежити зарплати і пенсії працівникам Уряду, Нацбанку, Служби безпеки та інших держструктур, суддям, главам державних організацій.
  • Ввести вибори на посади голів обласних і районних державних адміністрацій та судів першої інстанції.
  • У плани політика також входить зміна національного гімну України, зокрема, він хоче змінити слова «Ще не вмерла Україна».
  • Кандидат обіцяє скасувати податок на додану вартість.
  • Також створити нові робочі місця.
  • Зберегти для України статус транзитної держави;
  • Залучати інвестиції в Україну, а також збільшити видобуток газу в країні.
  • Ввести мораторій на підвищення комунальних тарифів.
  • Прибрати можливість зовнішніх позик на покриття бюджетних витрат.
  • Ввести безвідсоткові кредити для сільгосп підприємців.
  • Ввести безоплатну медичну допомогу.
  • Створити резервну армію на основі українського козацтва.
  • Звільнити з в'язниць незаконно засуджених бійців АТО;
  • Відновити авіабудівну, машинобудівну та телерадіокоммунікаціонную галузі.
  • Підвищити соціальний статус вчителів, лікарів, вчених.

Компромат і чутки

За часів президентства Януковича, Кармазіна звинуватили у співпраці з владою. Його називали позаштатним позивачем Партії регіонів, який на замовлення Януковича через Вищий адміністративний суд України на початку 2013 року позбавляв мандатів обраних депутатів. Підстава тоді послужив судовий позов, який Кармазін подав проти Павла Балоги та Олександра Домбровського щодо фальсифікації виборів в округах у Вінницькій і Закарпатській областях. Цікаво, що перед цим Балога і Домбровський відмовилися входити до складу «Партії регіонів».

Ще один скандал стався в 2016 році. Тоді учасники організації «Радикальні праві сили» намагалися влаштувати третій Майдан і домогтися повалення влади. Але акція не викликала навіть мінімальної підтримки з боку громадян.

Відомий Кармазін і своїм дивним титулом. У 2018 році на Першому раді козацтва України було оголошено, що Юрія Кармазіна призначено головним гетьманом України.

Кармазін звинувачував компанію ICU («Інвестиційний капітал Україна») у співпраці з американським лобістом Еліотом Броуді. Вищезазначена фірма заявила про поширення політиком брехливої ​​інформації і подала проти нього судовий позов.

Екс-депутат хотів за допомогою референдуму заборонити Комуністичну партію і її ідеологію. Він також оголошував голодування через держбюджету-2013, який, на його думку, приймався з порушеннями.

Декларація

Згідно з документом про доходи, за 2017 рік політик заробив 132 тисячі гривень. У банках він тримає 1 тис доларів і 2 тисячі євро. Готівкою – 20 тисяч доларів. Дохід інших членів сім'ї Кармазін склав 70 тисяч гривень.

Кармазін володіє двома гаражами, земельною ділянкою під Києвом і двома квартирами в Одесі і Києві. Пересувається кандидат в президенти на трьох престижних машинах – Volkswagen Passat, Lexus і Hummer.

Також, судячи з декларації, політик володіє чотирма парами елітних годинників. Станом на 2017 рік Кармазін був власником підприємства ТОВ «Агентство по профілактиці правопорушень «Фелікс і К».

Фотографії

Фото 1 из 5.
Фото 2 из 5.
Фото 3 из 5.
Фото 4 из 5.
Юрій Кармазін
Фото 5 из 5. Юрій Кармазін

Відео

Посилання

Офіційний сайт Юрія Кармазіна

Сторінка політика в Фейсбук