Свою професійну діяльність музичний політик не любить афішувати. Утім, як і свої сімейні стосунки. Більш того, у інтерв'ю виданню Bykvu Василь Миколайович Журавльов відмовився відповідати на цілий ряд запитань, що стосуються його можливого президентства напередодні виборів. Та ще й не з'явився до студії UA: Перший, де планувалося його звернення до українських виборців. Дізнайтеся, які прості теми дня він ігнорував?

Біографія

Народився 5 квітня 1970 року.

Знак Зодіаку: Овен. За східним гороскопом: рік Сталевого Собаки.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік кандидата: 48 років.

Захоплення: футбол. Займає посаду Голови громадської організації «Федерація футболу Маріуполь». Президентом «ФФМ» став навесні 2016 року.

У цій статті ви зможете трохи ближче познайомитися з особистістю кандидата на пост президента країни Василем Миколайовичем Журавльовим. Багато маловідомих особистостей сьогодні приймають участь у президентських перегонах. І наш герой не став винятком.

Василь Журавльов
Василь Журавльов

Сьогодні ви зможете познайомитися із декларацією політика. Дізнайтеся, які його статки: де знаходиться нерухомість кандидата, і які гроші він зберігає готівкою? Цікаво дізнатися, де він взяв 2,5 млн грн., щоб балотуватися на президентський пост? І які основні тези включає його передвиборча програма? Тоді читайте всю правду про кандидата прямо зараз!

Сім'я

Дитинство та юність пройшли в Донецькій області. Він народився і виріс у смт Старий Крим. Батьки: мати - Алла Петрівна (1939 р.н.), має середню освіту. Проживає в смт Старий Крим. Батько - Микола Фемістоклієвич (1936 р.н. - 2002 р.), мав середню освіту.

Сімейний стан політика: одружений, дружина Вікторія Вікторівна: Діти: дві доньки - Ірина (1996 р.н.) та Єва (2012 р.н.), син Микола (2003 р.н.) Більш детальна інформація про його сім'ю та особисту життя у відкритих джерелах відсутня.

Освіта

Закінчивши школу (1977-1985 рр.), поїхав у Жданов (до 1989 р. місто так назвалося, нині - Маріуполь,), де вступив до професійно-технічного училища №60. Навчався тут із 1985 по 1987 рр. Потім пішов на вечірні курси ЗОШ №1.

У 18 років його призвали до армії, через що відправився виконувати військовий обов'язок (1988-1990 рр.) Через 2 роки після служби в армії вступив до музучилища.

Згодом закінчив Міжнародний слов'янський університет (2001-2005 рр.) у Харкові та державний університет у Маріуполі (2016-2018 рр.)

Вивчав банківську справу й громадське управління/адміністрування відповідно. У другому вищому навчальному закладі отримав кваліфікацію «магістр публічного управління».

Кар'єра і бізнес

1990-2006 рр., коли навчався у музичному училищі, поєднував навчання з трудовою діяльністю - працював музикантом у оркестрі.

Потім кардинально змінює рід діяльності: стає працівником різних підприємств. Але при цьому займає виключно керівні посади. Цікаво: як людині з музично-банківською освітою раптом вдається керувати відділом консалтингу, меблевого виробництва, архітектури, будівництва та дизайну? Але про це медіа-виданням нічого невідомо.

Музикант керував протягом року (2006-2007 рр.) Спочатку - компанією «Азов-буд». А згодом (2007-2016 рр.) займав посаду начальника на підприємстві ТОВ «Санрей Інвест». Через 10 років роботи на цій посаді стає генеральним директором організації.

Василь Журавльов
Василь Журавльов

Політичну кар'єру почав будувати не так давно. На посаді помічника-консультанта народного депутата України працював із 2016 р. Зауважте - саме в цей період він одночасно обіймає посаду гендиректора «Санрей Інвест». І створює політичну силу «Всеукраїнське об'єднання «Стабільність».

Компромат і чутки

Сьогодні музикант-політик - голова цієї політичної партії. Його перший заступник - Сергій Геннадійович Толстенов. Керівник національного секретаріату - Наталія Віталіївна Безрукова.

Декларація кандидата за 2017 рік демонструє наявність у нього житлового будинку в Старому Криму площею 144,3 кв. м. У Маріуполі у його дружини є велика квартира площею 163,5 кв. м. та нежитлове приміщення на 239,7 кв. м. Мати декларанта - власниця іншого невеликого нежилого приміщення в Маріуполі площею 55,89 кв. м.

Із цінного рухомого майна лідер партії «Стабільність» декларує 4 пари дорогих швейцарських годинників. Hublot і Patek Philippe належать йому. Дружина є власницею годинників торгових марок Hublot і Cartier. Музичний політик також вносить до декларації ювелірні прикраси дружини з дорогоцінними каменями.

Василю Миколайовичу належать корпоративні права (20% від загального капіталу) ТОВ «Окмар схід». Готівкою кандидат зберігає 23 тис. доларів та 508 тис. грн. Транспортних засобів у декларації немає.

Перш ніж почати політичну кар'єру, наш герой брав участь у 2015 році у виборах на посаду голови міста Маріуполь. Згодом намагався обратися до органів місцевого самоврядування.

Голова громадської організації «Федерація футболу Маріуполь» дозволяв собі ображати голову Федерації футболу України. Він обзивав Григорія Суркіса сепаратистом. Неодноразово висловлювався на його адресу в неприємній формі, звинувачуючи в «підступних іграх та знищенні нашого футболу».

Василь Журавльов
Василь Журавльов

Цікаво, що на прості запитання журналістів кандидат на пост головнокомандуючого країни так і не відповів. Ось ці 5 запитань, на які кандидат у президенти вирішив не відповідати:

• Чому ви хочете стати президентом України? Навіщо це Вам особисто?

• Навіщо Ви Україні, як президент?

• Ваші переваги перед іншими кандидатами?

• Ваші перші три рішення на посту президента?

Оскільки музикант-політик вирішив ігнорувати злободенні теми дня, давайте тоді дізнаємося, що представляє собою його передвиборча програма? І які основні обіцянки дає таємничий кандидат?

У разі своєї перемоги музичний політик підтримає курс на вступ України до НАТО та Євросоюзу. З огляду на можливість президентства Василь Журавльов має намір реформувати провоохоронно-судову систему. Наступний його крок - люстрація суддів і силових структур.

Крім цього, обіцяє повернути Крим та Донбас. І зробить він це політико-дипломатичним шляхом. Кандидат зазначає, що має намір залучати незалежних іноземних експертів для результативних реформ.

Здорову конкуренцію на ринку обіцяє забезпечити шляхом детінізації економіки та прозорої приватизації. Політик відзначає, що подбає про зменшення державного контролю над бізнесом.

У його тезах - боротьба із корупцією, створення єдиної системи соціально-медичного страхування, легалізація зброї тощо. Обіцянка впровадити права на користування зброєю для дієздатних громадян.

До речі, щоб узяти участь у президентських перегонах, Василю Миколайовичу Журавльову, як і іншим кандидатам, довелося внести виборчу заставу в розмірі 2,5 млн. грн. Але де ж він узяв гроші, якщо згідно із декларацією за 2017 рік, готівкою в нього трохи більше мільйона? Виявляється, кандидат узяв безвідсотковий кредит.

Але ж ці гроші в разі програшу не повертаються. Тоді навіщо маловідомому Василю Журавльову брати участь у виборах? Адже цей кандидат свідомо знає, що в нього шансів на перемогу немає.

Як повідомляють медіа-видання, 9 березня 2019 року, в четвер, наш герой, як кандидат на пост глави України, повинен був з'явитися до студії UA: Перший, де планувалося його звернення до українських виборців.

Однак маловідомий політик, як і інший кандидат, Володимир Петров, так і не прийшов, щоб звернутися до українських виборців. Нагадаємо, 15 хвилин - той безкоштовний ефірний час, який виділяється всім кандидатам. Ймовірно, Василю Журавльову це просто не потрібно...

Фотографії

Василь Журавльов
Василь Журавльов

Василь Журавльов
Василь Журавльов

Відео

Посилання

https://www.youtube.com/watch?v=YQDlrifvELg