2,5 млн. грн. - пристойна сума грошей, яку необхідно внести як заставу для участі в президентських виборах 2019. Незважаючи на те, що лідирують три кандидата, охочих позмагатися за президентське крісло сьогодні багато. Для чого ж іде на вибори Руслан Олександрович Ригованов - кандидат, що підігравав країні-агресору за гроші? Адже він займає низький рейтинг і зрозуміло, що програє. Хто ж він такий насправді? І навіщо йому потрібно вписуватися в президентсько-політичний ландшафт України? Спробуємо розібратися.

Біографія

Народився 31 липня 1974 року.

Знак Зодіаку: Лев. За східним гороскопом: рік Дерев'яного Тигра.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік кандидата: 44 роки.

Захоплення: риболовля.

Якщо деякі кандидати-політики приймають участь у президентських перегонів лише заради того, щоб нагадати про себе, то є й ті, для кого вибори - серйозна підстава для того, щоб потрапити в парламент або заробити грошей. Яким чином можна заробити на виборах, якщо потрібно внести величезну заставу в розмірі 2,5 млн. грн.? - запитаєте ви. Абсолютно просто: просто продати потрібному кандидату місце.

Місія інших - очорняти суперників, використовуючи чорний піар. Та й «технологію однофамільців» ніхто не відміняв. Думаємо, вам не варто пояснювати, навіщо балотується Юрій Володимирович Тимошенко - кандидат, чиє прізвище й ініціали повністю збігаються з Юлією Володимирівною Тимошенко.

Адже в бюлетені будуть зазначені лише прізвище та ініціали. Не виключено, що багато виборців не стануть розбиратися й просто переплутають. Політтехнологи називають це «крадіжкою» голосів.

Останнім часом кількість кандидатів зменшилася. З дистанції зійшов Андрій Садовий, віддавши свій голос Анатолію Гриценко. Крім цього, на користь Петра Порошенко від виборів відмовився Сергій Кривонос. А Євген Мураєв - на користь кандидата Олександра Вілкула. Але кандидатів, як і раніше, все ще залишається багато. І боротьба за «престол» триває.

Виходить, що вибори сьогодні – це своєрідна політична гра, в якій беруть участь і «технічні кандидати». Для того, щоб розібратися, навіщо бере участь у виборах Руслан Ригованов, віддавши кругленьку суму для участі в сумнівному для нього «задоволенні», варто, мабуть, розібратися в його біографії та деяких хитросплетіннях нашої політики.

Сім'я

Дитинство та юність пройшли в Горлівці Донецької області. Тут майбутній політик народився і виріс. Переселенець.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Вікторія Анатоліївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології та перекладу Київського університету ім. Бориса Дмитровича Грінченка. Діти: дочка Мирослава та син Ілля.

Освіта

У відкритих джерелах інформації про цього кандидата в президенти дуже мало. Відомо, що він навчався в Москві, в технологічному університеті. Але в якому році вступив, а коли закінчив - невідомо. Так само неясно, відправився він до Росії відразу після школи чи навчався з якимось часовим проміжком. Спеціальність, яку там отримав - «вищий менеджмент».

Більшість ЗМІ представляють про нього гранично коротку інформацію. Самовисуванець не фігурує в президентських рейтингах. У соцмережі Фейсбук у його передплатниках усього лише 190 осіб. Давайте хоча б дізнаємося, де маловідомий кандидат у президенти працював та якою була його трудова діяльність?

Кар'єра і бізнес

У відкритих джерелах інформації про цього кандидата в президенти дуже мало. Відомо, що він навчався в Москві, в технологічному університеті. Але в якому році вступив, а коли закінчив - невідомо. Так само неясно, відправився він до Росії відразу після школи чи навчався з якимось часовим проміжком. Спеціальність, яку там отримав - «вищий менеджмент».

Більшість ЗМІ представляють про нього гранично коротку інформацію. Самовисуванець не фігурує в президентських рейтингах. У соцмережі Фейсбук у його передплатниках усього лише 190 осіб. Давайте хоча б дізнаємося, де маловідомий кандидат у президенти працював та якою була його трудова діяльність?

Компромат і чутки

За даними відкритих джерел, із займаної посади народна обраниця Наталія Веселова звільнила свого помічника через його участь у політичних шоу на російських телеканалах. Конфлікт між ними почався на ґрунті того, що народний депутат Наталія Василівна Веселова дізналася: її підопічний їздить до Росії на різні ток-шоу на... заробітки.

Коли вона зажадала скласти обов'язки помічника, Руслан Ригованов почав публічно поливати її брудом. Однак це ще більше розлютило жінку-політика, незгодною з тим, що її помічник підігравав країні-агресору за гроші. Вона була впевнена й стояла на своєму: не прийнятно грати із совістю і таким чином зараз заробляти.

А тепер заглянемо в декларацію кандидата, надану їм у ЦВК. Що український політолог, який заробляє на російських ток-шоу задекларував? Посилаючись на сайт Slovoidilo.ua, можна відзначити, що за 2017 рік він вніс у документ заробітну плату в розмірі 80 тис. 500 грн. - виходить у середньому всього лише 6 тис. 708 грн. на місяць.

Не занадто велика сума грошей хоча б тільки для того, щоб прогодувати сім'ю з чотирьох осіб. Не кажучи вже про те, щоб внести 2,5 млн. грн. застави, які назад до нього не повернутися.

Щоправда, ще 6 тис. 800 грн. він отримав у якості додаткового доходу - з огляду на зайняття незалежною профдіяльністю. Зарплата його дружини теж не надто велика - всього 61 тис. 502 грн. Інші доходи сімейства склали 11 тис. 128 грн. При такому низькому рівні заробітної плати у кандидата є 8 тис. доларів готівкою.

У окупованій Горлівці у дружини є нерухомість: квартира площею 82,8 м² і невеличкий офіс на 16 м². У сім'ї є два недорогих транспортних засоби. Обидва належать дружині: «Шевроле Такума» UA 75z, 2007 р.в. і ГАЗ 31029, 1996 р.в. Крім цього, у власності дружини - 33% ТОВ «Український фарфор». Їй також належить 25% ТОВ «Донбасземлересурс».

Так навіщо ж бере участь у президентських перегонах кандидат, про якого так мало відомо? Навіщо йому вносити величезний заставу, якщо політик свідомо знає, що програє? Тут не може йти мова про яку-небудь альтернативу.

І поки Україна з напругою стежить за подіями, що розвиваються, читає рейтинги соцопитувань, основна маса кандидатів, які балотуються в президенти 2019, виконує свою суто технічну функцію.

Швидше за все, і наш герой - банальний продавець квот. Адже у нас у країні за законом кожен офіційний кандидат може мати свого представника у виборчкомі. І свої заставні 2,5 млн. грн. цілком реально «відбити», та ще заробити на цьому.

Для цього потрібно лише продати послуги своїх представників тим кандидатам, які займають лідируючі позиції. І є в передвиборній гонці «важкоатлетами». Тож заробітки тут можуть бути досить серйозними.

І поки українці завмерли в очікуванні виборів, претенденти на пост головнокомандуючого країни займаються веденням своєрідного «бізнесу», в результаті якого можна отримати супер-прибуток. Ось чому є сенс вносити заставу та йти в президенти.

Наш сьогоднішній герой - кандидат на пост президента країни шукав вигоду в Росії на ток-шоу. А тепер шукає вигоду на виборах. Ну, що ж, не наздожене в рейтингу, так зігріється хоча б матеріально...

Фотографії

Рыгованов Руслан

Рыгованов Руслан Александрович

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації в його передплатниках було 190 осіб.