Біографія

Скороход Анна - є чинним народним депутатом Верховної Ради України 9 скликання, член фракції "Слуга народу". Член комітету Верховної ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, представниця постійної делегації Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі.

Анна Костянтинівна народилася в Вишгороді в Київській області 14 січня 1990 році.

Cім'я

Скороход Анна заміжня, чоловік - Олексій Алякін, є власником ТОВ "Будівельний комбінат" Прогрес ", який спеціалізується на будівництві різних житлових і нежитлових будівель.

Чоловік Анни ще відомий завдяки своїм зв'язкам з російським олігархом Павлом Фуксом. Є інформація, що ці двоє людей мали спільні бізнес проекти на території Росії, а саме в банку "Пушкіно" та будівельному бізнесі в Москві.

Освіта

Скороход Анна, займаючись вищою освітою, одночасно закінчує навчання в Київському національному університеті культури і мистецтв, освоївши там спеціальність - тележурналіст, диктор та ведучий телепрограм, і в Національній академії внутрішніх справ, освоївши спеціальність - правознавство, вчиться в період з 2009 - 2011 рік.

Кар'єра і бізнес

Анна Костянтинівна в період з 2008 по 2011 рік працює на посаді фахівця другої категорії в юридичному відділі в Вишгородському міськраді. Після цього, буквально через місяць з березня 2011 року заступає на посаду консультанта ПрАТ "М-Сервіс", підприємство спеціалізується на оренду, лізинг, будівництві і продажах. Тут її трудова діяльність довго не протрималася, так як вже в наступному році Анною Скороход було розміщено резюме на сайті "Work.ua" для пошуку роботи на посаду юриста.

Чоловік Анни Костянтинівни був оголошений російською владою в розшук, його підозрювали в шахрайство, стало відомо, що в 2013 році ним був отриманий український паспорт і після цього він відмовився від російського. Після цих подій український суд прийняв рішення - відмовити російському МЗС в екстрадиції, а також зобов'язав повернути Олексію Алякіну, скасоване раніше українське громадянство. Виходячи з цього, на сьогоднішній день він є людина, яка не має громадянства.

Анна Костянтинівна: бізнесмен, політик, sluganarodu
Анна Костянтинівна: бізнесмен, політик, sluganarodu
Анна Костянтинівна: бізнесмен, політик

Ще перед виборами в 2019 році вона займала посаду директора з організаційно-правових питань в ТОВ "Будівельний комбінат" Прогрес ".

В цьому ж році Анна Костянтинівна стає головою, а трохи пізніше ліквідатором окружної виборчої комісії 98 територіального виборчого округу, який розташований в Яготині Київської області.

Уже в період виборів в 2019 році Анні Скороход вдається пройти до Верховної Ради 9 скликання, де вона стає представницею партії "Слуга народу", її обирають по 93 мажоритарному округу Київської області (міста Переяслав-Хмельницький, Ржищів, Богуславський, Кагарлицький, Миронівський, Рокитнянський райони). В цей же час був обраний безпартійний самовисуванці Олександр Жукотанський, він представляв ЗАТ "Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів", який в свою чергу входив в агрохолдинг Юрія Косюка «Миронівський хлібопродукт». Так само самовижвіженцев в цей період часу стає Геннадій Кривошея.

Компромат і чутки

Як стало відомо, що своєю появою в команді Слуги народу, Анна Скороход повинна бути вдячна екс-депутату від Партії регіонів і екс-главі Кримської митниці, народному депутату Верховної Ради 4 скликання Віктору Тимошенко. Про нього відомо, що його заочно відносять до групи Ігоря Калетника (він в свою чергу є екс-головою Державної митної служби, і першим віце-спікером Верховної Ради 7 скликання). Варто нагадати, що в період президентських виборів на 91 окрузі довіреною особою від Володимира Олександровича Зеленського був помічник Тимошенко, а саме Ігор Альохін.

Ні для кого не секрет, що на початку липня 2019 року під час передвиборних дебатів на телепрограмі «Виборчий округ. Співбесіда »всі кандидати по 93 округу від партії" Слуга народу ": Анна Скороход та Олексій Муравський, як могли ухилялися від відповідей на прямо поставлені питання від ведучих, питання стосувалися актуальних проблем регіону, а вони у відповідь лише цитували інструкції штабів тих політичних сил , від яких вони були висунуті.

Анна Костянтинівна змогла перемогти на окрузі з досить помітним відривом, а саме набравши 43,89%, таким чином за неї свій голос віддало 29 907 виборців. Один з найближчих її опонентів Олександр Жукотанський, йому в свою чергу вдалося набрати 15%, а не без відомий військовий льотчик Юлій Мамчур зміг набрати лише 4,76%.

Перемога Анни Костянтинівни на окрузі,showcandimgpt
Перемога Анни Костянтинівни на окрузі,showcandimgpt
Перемога Анни Костянтинівни на окрузі

Так само влітку цього ж року стало відомо, що штабом Анни Скороход було незаконно використаний ряд агітаційних матеріалів, а саме на рекламних білбордах була розміщена інформація про тираж, друкарні, відповідального за друк і прізвища замовника, і ще рекламна інформація була розміщена в підрозділах нацполіціі.

В кінці літа 2019 року стало відомо, що Анна Костянтинівна стала одною з шести депутатів з партії «Слуга народу», які не брали участі в голосуванні за призначення міністрів уряду Олексія Гончарука. А вже восени 2019 року Ганну Скороход входить в число 44 представників від партії «Слуга народу», які провалили законопроект щодо зняття депутатської недоторканності.

На сьогоднішній день ніяких документів щодо доходів і наявності майна у Анни Скороход виявити не вдалося.

Щодо закону "Про попередження корупції", суб'єктами електронного декларування якого стали кандидати в народні депутати, які були зареєстровані в установленому порядку. У зв'язку з цим Анна Костянтинівна виступає:

  • підписантом в ТОВ "Будівельний комбінат" Прогрес ", які спеціалізуються на будівництві житлових і нежитлових будівель;
  • засновником і бенефіціаром ТОВ "БК" Прогрес-41 ", робота якого спрямована на купівлю і продаж нерухомості;
  • керівником ТОВ "БК" Прогрес-девелопмент ", які займаються виробництвом будівельних виробів з бетону.

Народний депутат, beztabu
Народний депутат, beztabu
Народний депутат

Так само стало відомо, що голос виборця для Анни Скороход обійшовся в десять гривень, сума її виборчого фонду дорівнює 3049000 гривень, який був наповнений лише завдяки внескам, які здійснювали фізичні особи, а конкретніше 2354000 гривень, а 695000 гривень від суми - це особисті кошти Анни Скороход.

Ще стало відомо, що на початку жовтня 2019 року під час засідання Верховної Ради, Анна Костянтинівна розплакалася, причиною цього стало ігнорування поправок, які вона хотіла внести. Цей інцидент стався під час розгляду законопроекту №2239-1 щодо анбандлінга газотранспортної системи.

Стало відомо, що Анна Скороход була виключена з фракції "Слуги народу", з тієї причини, що вона за весь період роботи на посаді народного депутата нею не було виконано жодного рішення. Що ж щодо її чоловіка, то їм найвірогідніше займуться люди з правоохоронних органів, причиною цього є загрози депутата профільного комітету з енергетики. До того ж їм особисто було висунуто звинувачення Ганні Костянтинівні Скороход, щодо того, що вона пропонувала хабара іншим народним обранцям.

Фотографії

Анна Констянтинівна, segodnya
Анна Констянтинівна, segodnya
Анна Костянтинівна

Скороход Анна Костянтинівна,news.liga
Скороход Анна Костянтинівна,news.liga
Скороход Анна Костянтинівна

Відео

Посилання

Фейсбук