Олександр Нойнець - досить одіозна особистість. Український політтехнолог мав відношення до «Партії регіонів». І навіть прославляв режим Віктора Януковича. Екс-керівник штабу «Блок Петра Порошенка» у Миколаївській області фігурує в інформаційному просторі як адепт російського націоналізму в Україні, - читайте про всі скандали докладніше.

Біографія

Дата народження: 17 червня1981 року.

Знак Зодіаку: Близнюки. За східним гороскопом: рік Металевого Півня.

Національність: українець, хоча сам вважає себе росіянином. Про це повідомляють відкриті джерела.

Віросповідання: православний Московського патріархату.

Вік: 38 років.

Захоплення: книги, страйкбол (командна, військово-тактична гра), історичне фехтування. Займається американськими військовими рейнджерами періоду 2006-2009 рр.

Чорний піарник Олександр Нойнец - людина ексцентрична. Сьогодні ряд відкритих джерел називають його «прихильником россійського світу». Так, видання libera.store характеризує блогера негативно. Джерело називає екс-волонтера «нехорошою людиною, бароном, ресторатором, контр піарником».

Про Олександра Нойнець, скрін із видання libera.store
Про Олександра Нойнець, скрін із видання libera.store

Згідно із даними Рodrobnosti.mk.ua, Олександр Нойнець - «піарник глави миколаївського «Блоку Петра Порошенка» Юрія Бірюкова. Більш того, ряд відкритих джерел повідомляють про пряме відношення «прихильника російського світу» до «Партії регіонів».

Журналіст любить прославляти режим Віктора Федоровича. Із його слів - «пана» Януковича. Про це свідчать цілий ряд публікацій і відеосюжетів, які є у відкритому для користувачів доступі у мережі інтернет.

Та й у спілкуванні зі своїми колегами екс-головний редактор сайту «Петро і Мазепа» часто згадував про це. Крім цього, Олександр Нойнець є одним із засновників партії «Демократична Сокира». І вважає, що війна на сході України закінчиться лише у разі поразки однієї зі сторін. Про це він сказав у коментарі ICTV.

Видання Антикор повідомляє: примирення зі слів блогера Олександра Нойнець не актуальне, і війна триватиме доти, поки Росія не відведе свої війська і не припинить поставки озброєння чи поки Україна не надумає здатися.

Контр піарник обрав у якості самоідентифікації «російське». Він говорить про це у просторах мас-медіа відкрито. Читайте біографію і компромат на блогера-політдіяча. Дізнайтеся, як живеться російському націоналісту в рідній країні.

Сім'я

Дитинство та юність Олександра Нойнець пройшли у місті Миколаїв. Тут він народився і виріс. У 2005 р. переїжджав до Запоріжжя, а через 2 роки - до Києва. Потім повернувся до рідного Миколаєва. І жив у «місті корабелів».

Сімейний стан: одружений. Дружина: Олена, активістка-журналістка. Діти: пара виховує доньку (2010 р.н.)

Олександр і Олена одружилися у 2009 році. Пара познайомилася під час польових рольових ігор, якими займається блогер.

Буквально 3 роки тому, в 2017 році разом із дружиною вони відкрили в Миколаєві ресторан італійської кухні OmertA.

Освіта

Блогер-журналіст, головний редактор, автор і співвласник сайту «Петро і Мазепа» не має вищої освіти. Його відрахували із трьох вузів.

Після закінчення миколаївської гімназії №2, де Олександр Нойнець отримував середню освіту, вступив до Чорноморського національного університету ім. Петра Могили. Під час навчання у гімназії навчався також у музичній школі.

Університет так і не закінчив. Його відрахували на 2-му курсі навчання. Згодом вступив до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Але через деякий час також був відрахований.

Олександр Нойнець вступав ще до Миколаївського національного університету імені В. Сухомлинського. Однак і тут не довчився. «Прихильник російського світу» перестав відвідувати навчальний заклад після 3-го курсу навчання.

Кар'єра і бізнес

Свою трудову діяльність розпочав із посади маркетолога-піарника у комерційному секторі.

Із 2004 року - член Братства Дмитра Корчинського.

2009-2010 рр. - копірайтер, згодом - креативний директор рекламного агентства «Десятка». Співпрацює із керівництвом політсили «Партія регіонів».

Із березня 2014 року заснував і запустив веб-сайт «Петро і Мазепа». За допомогою даного ресурсу намагається донести користувачам мережі нову ідею російського націоналізму, яку він сформулював.

Сайт «Петро і Мазепа» став для блогера майданчиком, за допомогою якого він поширює ідеологію російського націоналізму, що РФ є антиросійською державою. Через інтернет-спільноту публіцист намагався донести, що Росія повинна бути зруйнована. А анексовані території повернуті Україні.

Олександр Нойнець, Podrobnosti.mk.ua
Олександр Нойнець, Podrobnosti.mk.ua

До речі, цей проект починався як український філіал російського націоналістичного проекту «Супутник і Погром». Тільки після окупації кримського півострова інтернет-видання стало незалежним від творців у Росії.

Із 2014 року - волонтер, активіст.

Із 2016 року покидає пост головного редактора веб-ресурсу «Петро і Мазепа». І стає керівником штабу Миколаївської обласної партійної організації «Блок Петра Порошенка», працює у прес-службі Миколаївської філії цього політблоку. Піарник радника президента Юрія Бірюкова, який очолював обласне відділення.

Липень 2017 року - залишає займану посаду, повертається до Києва. Покидає свій пост і Юрій Бірюков.

Кінець квітня 2018 року - співзасновник політсили «Демократична Сокира». Партія була зареєстрована офіційно у травні 2019 р.

У Олександра Нойнець є титул барона Сіленд - віртуальної держави на морській платформі.

Компромат і чутки

Олександр Нойнець - партнер у іміджевій групі «Щедрін, Нойнец і ТТ», що спеціалізується на «контр піар». Група шукає негативну інформацію про клієнта. І розробляє заходи-протидії чорного піару.

Публіцист відкрито заявляє про те, що чорний піар - це його покликання. Він вбачає у чорному піарі тільки хороше. Білий же піар, із його слів, - це неправда, яка спрямована на те, щоб говорити добре про поганих людей.

Олександр Нойнець, YouTube
Олександр Нойнець, YouTube

А чорний піар - «гідна справа», тому що говорити погано про поганих людей - це правильно. Олександр Нойнець із гордістю ділиться досвідом своєї роботи у «Партії регіонів». І захоплюється тим, скільки мостів разом із «паном Януковичем» їм вдалося побудувати на відміну від інших влад. Про це пише видання Podrobnosti.mk.ua.

Олександру Нойнець властиве висловлювання «разом із російськими людьми України». Цю фразу публіцист розшифровує наступним чином: це «люди, які вважають себе росіянами і живуть у рамках російської культури». А російські люди України, за його словами, є тими ж росіянами, тільки із громадянством України і зв'язують своє життя із нею. Про це пише Svoboda.org.

Як повідомляє видання My.ua, у 2016 році наш герой розвісив на вазонах офісних кімнатних квітів «георгіївські» стрічки. Таким чином публіцист відзначав День визволення Миколаєва від німецької окупації. А стрічки, із його слів, - це бойові трофеї.

Щомісячний бюджет, який виділяється творцями на інтернет-ресурс «Петро і Мазепа», становить, за словами самого блогера, близько 6-7 тис. доларів. Сайт позиціонує себе як видання, яке у політичному ракурсі стосунків дотримується демократичної позиції майбутнього України як «Російської Швейцарії».

Як повідомляють відкриті джерела, Роскомнадзор заблокував доступ до українського веб-ресурсу «Петро і Мазепа». Федеральна служба Російської Федерації із нагляду у сфері масових комунікацій та зв'язку заблокувала доступ до нього із 15 липня 2019 року. В Україні редактора «Петро і Мазепа» неодноразово звинувачували у нацизмі.

Редакція видання не приховує, що причетна до російського націоналізму. Ресурс намагається створити структури свого політвпливу на людей, які повинні також вплинути на політситуацію у Російській Федерації у цілому. Про це докладно пише видання Bykvu.com.

На Skrypin.ua журналіст-блогер Олександр Нойнець сказав свого часу в ефірі з Романом Скрипіним, що ні за які гроші не працював би із Юлією Тимошенко. Більш того, він навіть не бачить у ній нічого людського.

А ось із Віктором Федоровичем Януковичем він цілком успішно співпрацював. У своєму інтерв'ю виданню Detector.media Олександр Нойнець повідомляв, що «працював із найкращими, найбільшими українськими партіями», тому не хоче працювати з ними далі.

На запитання про те, чи були у нього, крім «Партії регіонів» інші клієнти відповів: «Я не уповноважений озвучувати моїх клієнтів, включаючи минулих, тому - без коментарів».

Судячи зі слів блогера, Віктор Федорович на чолі «Партії регіонів» працював виключно на благо країни та підтримки її суверенітету. Говорячи про завдання «Російського центру» Олександр Нойнець заявляв, що важливо «поступово позбавляти всіляке держкерівництво права на те, щоб говорити від імені російських людей».

У своєму іншому інтерв'ю одному білоруському джерелу публіцист неодноразово згадував, що він - росіянин. І живе в Україні в оточенні 95% російськомовних людей. Він заявляв виданню «Ідея» про те, що шукатиме й для своєї дочки російськомовний культурний простір.

Після «Партії регіонів» Олекандр Нойнець успішно примикає до «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Поки радник президента Юрій Бірюков очолює Миколаївську обласну партійну організацію, публіцист Олександр Нойнец працює кервником штабу Миколаївської філії та виступає її політичним технологом, а ще - піарником Юрія Бірюкова.

Згодом обидва навіть разом йдуть. Про це повідомляли ряд відритих джерел. Деякі видання встигли охрестити їх «Таємною армією Петра Порошенка». Тим часом Олександр Нойнец продовжує вести свою політику російського націоналіста.

Згідно даних видання Reddit.com, Олександру Сергійовичу Нойнець усе одно, на кого працювати. Його піар, відзначається тут, буде на боці тих, хто більше платить та має владу.

Фотографії

Олександр Нойнець, скрін із соцмережі Фейсбук
Олександр Нойнець, скрін із соцмережі Фейсбук

Олександр Нойнець, скрін із соцмережі Фейсбук
Олександр Нойнець, скрін із соцмережі Фейсбук

Олександр Нойнець, скрін із соцмережі Фейсбук
Олександр Нойнець, скрін із соцмережі Фейсбук

Олександр Нойнець, скрін із соцмережі Фейсбук
Олександр Нойнець, скрін із соцмережі Фейсбук

Олександр Нойнець, скрін із соцмережі Фейсбук
Олександр Нойнець, скрін із соцмережі Фейсбук

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації серед його передплатників було 11 тис. 601 осіб.

Сайт «Петро і Мазепа», сторінка веб-ресурсу в соцмережі «Фейсбук»