Біографія

Анатолій Урбанський: джерело: скріншот из YouTube
Анатолій Урбанський: джерело: скріншот из YouTube
урбанский

Анатолій Урбанський народився 21 червня 1975 року.

Знак зодіаку Близнюки

Народився в рік Дерев'яного кролика

Розмовляє російською, українською

Віросповідання: православний

Національність: українець

Сином якого ймовірного корупціонера є Анатолій Ігорович? На яку саме суму нардпеп міг пограбувати рідну Одещину і як саме він міг стати мільярдером? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Анатолій Урбанський: джерело: скріншот из YouTube
Анатолій Урбанський: джерело: скріншот из YouTube

Сім'я Урбанських добре відома на півдні України. Одеса і область - центр її інтересів. Так, Ігор Урбанський - народний депутат України п'ятого скликання. Представник партії СДПУ (о). Свого часу був заступником міністра транспорту і зв'язку, що однак не завадило йому бути директором офшорної компанії Kaalbye Agency Services Limited. Ходили чутки, що саме Урбанський-старший був кінцевим власником судна Фаїна, захопленого сомалійськими піратами в 2008 року.

Брат Анатолія Ігоровича також відомий ЗМІ. Є народним депутатом і політиком. Фото родича колишнього чиновника - рідкість в мережі.

Про особисте життя Анатолія Уманського відомо вкрай мало. Згідно з офіційними джерелами, політик одружений. Має двох доньок. Діти нардепа жодного разу не з'являлися перед публікою.

Освіта

Анатолій Урбанський: джерело: фото з  Facebook
Анатолій Урбанський: джерело: фото з Facebook

Випускник Одеського державного морського університету. У 1997 році отримав диплом за спеціальністю Організація перевезень і управління на морському транспорті. Кваліфікований інженер з експлуатації морського транспорту.

Кар'єра і бізнес

Анатолій Урбанський: джерело: фото з  Facebook
Анатолій Урбанський: джерело: фото з Facebook

Трудову діяльність Анатолій Уманський починає в 1997 році. Згідно власною заявою працює в ряді приватних фірм, пов'язаних з інвестиційною діяльністю.

З 2005 році Уманський починає працювати в судноремонті. Займає впливові пости в декількох одеських фірмах.

У 2009 році майбутній політик стає одним з управлінцем в ВАТ Дунайсудноремонт, розташованому в Ізмаїлі.

У 2011 році Уманський стає членом наглядових рад на ВАТ Дунайсудноремонт і Ізмаїльський річковий порт ДУНАЙСУДНОСЕРВІС.

Кар'єру громадського і політичного діяча починає в 2014 році. Організовує благодійний фонд Придунав'я. Згідно з власною заявою, фонд займається питаннями поліпшення соціального забезпечення та культурного розвитку жителів Одеської області.

У 2015 році обирається до складу Одеської обласної ради від Блоку Петра Порошенка. Тоді ж стає головою облради.

У 2019 стає народним депутатом України, перемігши на мажоритарному окрузі в рідному Ізмаїлі.

Компромат і чутки

Анатолій Урбанський: джерело: фото з  Facebook
Анатолій Урбанський: джерело: фото з Facebook

Анатолій Урбанський - один з найбільш скандальних українських політиків, що походять з Одеси. Ходять чутки, що Урбанський управляє майном, що залишилося в Одеській області після втечі представників клану Януковичів і молодоолігарха Олександра Курченко.

Так, деякі джерела припускають, що Анатолій Урбанський був причетний до так званої справи діамантових прокурорів. Однак, залучити його до відповідальності за пособництво корупціонерам нібито не дозволив його впливовий батько.

Крім того, Урбанського звинувачували в пособництві відомому Ізмаїльському рейдеру, а нині депутату Валентину Волканову, якому ті нібито допомогли віджати Ізмаїльський винний завод.

Згідно з деякими публікаціями в мережі, є фігурантом справ, порушених проти нього Державним бюро розслідувань. Слідство припускає, що за час перебування на державній службі він був причетний до багатомільярдних розкрадань. На даний момент цей компромат щодо нардепа несе офіційний характер.

Якщо судити з даних офіційних податкових декларацій, поданих Урбанським, в період з 2015 по 2018 роки, його доходи значно зросли - з 253 тисяч гривень до 2,5 мільйонів гривень. Судячи з усього, політик був впевнений у власній захищеності і не збирався приховувати доходи, що підозріло зросли.

Розкішний спосіб життя підтримує і його сім'я. Так, дружина в 2016 році придбала автомобіль марки Бентлі, на якому пізніше в'їхала в одеський трамвай і стала власницею дорогоцінного браслета марки Картьє.

Одночасно зі сходженням Урбанського на владний Олімп - збільшувалися і його активи в нерухомості. Декларація політика дає привід вважати, що лише за чотири роки сім'я стала власниками офісу площею 915,3 кв.м (куплена в 2018 році) і двох квартир площею 125,7 (2017 рік) і 53,2 кв.метрів (2018 рік) . Загальна вартість одеської нерухомості політика оцінюється в більш ніж 1 мільйон доларів.

При цьому, за вказаний період пара заробила трохи більше 9 мільйонів гривень, зберігши заощадження на суму в 20,5 мільйонів гривень. Таким чином, лише за офіційними даними, Урбанський не мали коштів на придбання цінного житла.

Куди цікавішим є той факт, що згідно з тією ж декларацією, Урбанський володіє 4256,3278 біткоінами. У перекладі на національну валюту вартість крипти оцінюється в діапазоні від 500 до 1,2 млрд. Походження настільки величезної суми нардепом також не пояснено.

Також подружжя Урбанських на двох володіє 35 цінними предметами, серед яких годинник, прикраси та твори мистецтва. Загальна сума цих активів парою не вказана.

Звичайно ж, доходи Урбанського зацікавили слідчі органи, які припускають, що гроші були відмиті під час його перебування в Одеській облраді. Згідно заявленій версії, гроші вкрадені з державних коштів, виділених на проведення ремонтних робіт в Ізмаїльському районі. Так, чиновник забезпечував перемогу на тендерах фірмам, пов'язаних з його партнером Андрієм Абрамченко, який виводив кошти з угод, проведених за завищеними цінами, на офшорні рахунки. Гроші з них нібито конвертувалися в біткоіни і таким чином відмивалися.

Родині Урбанський також приписують право власності на чеську компанію Odess & UR, на яку оформлена нерухомість у Кісек і Карлових Варах.

Крім того, в рамках розслідування справи за підозрою Урбанського в розкраданні коштів, виділених на розвиток Ізмаїльської області, оперативники відвідували Одеську облраду і міськраду Ізмаїла, що були змушені визнати навіть в його прес-служби.

Фотографії

Анатолій Урбанський: джерело: скріншот из YouTube
Анатолій Урбанський: джерело: скріншот из YouTube

Анатолій Урбанський: джерело: скріншот из YouTube
Анатолій Урбанський: джерело: скріншот из YouTube

Анатолій Урбанський: джерело: фото з  Facebook
Анатолій Урбанський: джерело: фото з Facebook

Відео

Посилання

Официальная страница политика в социальной сети Фейсбук.