Біографія
Юлія Леонідівна Марушевська народилася 2 жовтня 1989 року.
Знак зодіаку: Терези
Народилася в рік Земляного Змії
Віросповідання: православна
Розмовляє російською, українською, англійською німецькою
Чому Юлія Марушевская стала главою Одеської митниці без досвіду роботи і політичних зв'язків? На яку саме суму вона імовірно завдала збитків державі? За допомогою яких благодійних фондів Марушевская нібито відмивала гроші? - Відповіді на ці та багато інших питань в цій статті.
Сім'я
Марушевская народилася в селі Щербані, що знаходиться у Вознесенському райне Миколаївській області. Дитинство провела в селі Садове, що розташоване в Татарбунарському районі Одеської області. Батьки політика не є публічними персонами.
Юлія Леонідівна перебуває у шлюбі з Маркіяном Процивим - директором новинного каналу 24 Україна, який пов'язують з мером Львова і лідером партії Самопоміч Андрієм Садовим.
Освіта
Марушевська є випускницею київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2012 році отримала диплом за спеціальністю: українська мова і література. Є магістром філології. Пізніше вступила до аспірантури в цьому ж вузі, але пізніше була відрахована, так як не займалася науковою роботою і навіть не приступила до написання кандидатської дисертації.
У 2014 році стажувалася в рамках річної програми Українського наукового інституту на базі Гарвардського університету (США).
У 2015 році слухала курс політичних наук в Стендфордського університеті.
Кар'єра і бізнес
Першу популярність в мережі Марушевська отримує в 2014 році. Будучи активною учасницею Євромайдану і Революції Переваги, записує емоційний ролик Я українка, який збирає сотні тисяч переглядів і удостоюється схвалення з боку світової преси. З того часу фото привабливого політика набираю тисячі лайків в мережі.
Трудовий шлях Юлія Марушевска починає лише в 2015 році. Слухачка лекцій в університетах Ліги плюща отримала посаду директора департаменту Агентство інвестицій та розвитку при Одеській державній адміністрації.
9 вересня 2015 рік стає заступником голови Одеської державної адміністрації.
Україна дізнається ім'я Юлії Марушевської 16 жовтня 2015 року, коли на подив багатьох президент Порошенко призначає її керівником Одеської митниці - найбільшої в країні.
Через кілька місяців після призначення, Марушевська потрапляє в ряд скандалів, пов'язаних з невиконанням Одеською митницею зобов'язань по виконанню фіскальних планів. Під тиском громадськості і безпосереднього керівництва 14 листопада 2016 роки йде у відставку. 17 листопада того ж року її звільняє з посади тодішній глава Фіскальної служби України Роман Насиров.
Під час перебування на державній службі, Марушевська декларувала доходи в розмірі 49 тисяч гривень, отриманих як заробітна плата. Згідно з даними все тієї ж декларації, Мурашевська жила за рахунок чоловіка, який заявляв доходи від підприємництва і зарплати в розмірі півтора мільйона гривень.
Декларувало подружжя і банківські заощадження, загальна сума яких не перевищувала 100 тисяч гривень.
Юлія Марушевска - популярний блогер з аудиторією в більш ніж 30 тисяч користувачів в соціальній мережі Інстаграм.
Компромат і чутки
Перші скандали навколо Марушевської виникли відразу ж після її призначення главою Одеської митниці - найбільшої і найбільш корумпованої в країні. Багато хто критикував її за відсутність досвіду і висловлювали впевненість у тому, що дане призначення носило лише політичне знамення. Так, тодішньому президенту Порошенко потрібно було продемонструвати роботу соціальних ліфтів, а призначення активістки із західною освітою на таку важливу посаду нібито доводило його готовність до реформ. Навіть сама процедура призначення Марушевська на посаду проходила до закінчення офіційного закінчення прийому заяв для участі в конкурсі на посаду начальника митниці, оголошеному раніше, і до необхідного затвердження призначення кабінетом міністрів.
Скандальною фігурою Марушевская стала в 2016 році, коли її відомство з невстановлених причин початок йти в мінус. Тоді її почали звинувачувати в корупції і отриманні хабарів за оформлення окремих вантажовідправників за заниженою митною вартістю.
Генеральною прокуратурою України відносно Марушевської було порушено кримінальну справу за фактом за фактом одержання неправомірної вигоди та зловживання владою.
Слідчі вважали, що Марушевская по предворительно змовою з іншими особами організувала схему з імпорту різних товарів за заниженою вартістю для певних фірм, в результаті чого ті отримували переваги над іншими компаніями.
Схема діяла в рамках доручення начальниці Одеської митниці від 08.02.2016 №5 / 15-70-00 під назвою Великі платники податків.
Сама Марушевська імовірно завдала державі збитків в розмірі, що перевищує 6,7 мільйона гривень.
Злочинні гроші нібито відмивалися через благодійний фонд На благо Одеси.
Крім того, в корупції Марушевську підозрював її тодішній керівник Роман Насиров, який стверджував, що тодішня глава одеської митниці багаторазово занижувала вартість окремих товарів і була винна в ряді інших адміністративні правопорушення.
Також в той час багато користувачів мережі були впевнений, що Марушевська і тодішній губернатор Одеської області і колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі перебували в злочинній змові і ділили украдені гроші з митниці між собою.
Сама Марушевська категорично заперечувала звинувачення в корупції, а свою неефективність на посаді голови Одеської митниці пояснювала тим, що їй не давали проводити анонсовані реформи представники урядів Яценюка - Гройсман і особисто президент Порошенко, який нібито і злив компромат на неї в мережу.
Відзначимо, що з 2017 року новини про Марушевську в мережі майже не з'являються, незважаючи на те, що вона регулярно оновлює свої соціальні мережі, виходячи з чого можна припускати, що вона увійшла в негласний чорний список української політики.
Фотографії
Відео
Посилання
Посилання на сторінку політика в соціальній мережі Фейсбук.