Декларація Максима Саврасова свідчить про те, що сума грошових активів декларанта та його сім'ї у 10 разів перевищує суму всіх прибутків. Звідки ж у народного депутата «Європейської Солідарності» настільки астрономічні доходи? Спробуємо розібратися.
Біографія
Дата народження 7 серпня 1980 року.
Знак Зодіаку: Лев. За східним гороскопом: рік Сталевої Мавпи.
Національність: українець.
Віросповідання: православний.
Вік: 39 років.
Захоплення: збирає холодну зброю (багнети, бойові ножі, є власна колекція), любить підводне плавання.
Максим Саврасов - народний депутат Верховної Ради України від політсили «Європейська солідарність».
У минулому, коли був депутатом Київради, виступав прихильником Леоніда Черновецького. Однак як тільки київський мер потрапив у опалу, Максим Віталійович у числі інших 17-ти депутатів тут же покинув «Блок Черновецького».
Що ж, давайте дізнаємося, що включає декларація народного депутата. Скільки тендерів виграло приватне акціонерне товариство «Завод «Фрегат»? Читайте про те, яку суму склав виторг цього ПАТ на тендерах компаній.
Сім'я
Дитинство пройшло у Пермі (Росія). Тут він народився, дещо пізніше сім'я переїхала до України. Це пов'язано із тим, що його батько - військовий. Із того часу вони мешкали у Києві. У даний час нардеп проживає у столиці. Батьки: батько - Віталій Сергійович, мати - Галина Геннадіївна.
Сімейний стан: одружений. Дружина: Євгенія Олександрівна. Діти: у пари двоє синів - Степан та Федір. Більш детальна інформація про особисте життя у відкритих джерелах відсутня.
Освіта
1987-1997 рр. - закінчив столичну школу №267.
1996-2001 рр. - навчався у Київському нацуніверситеті технологій та дизайну, мікроелектроніка.
2014 г. - закінчив Київський нацуніверситет ім. Тараса Шевченка, економіст.
Кар'єра і бізнес
1997-2002 рр. - свою трудову діяльність почав у 17 років. Протягом 3-х років працював менеджером у інжиніринговій компанії.
2005-2008 рр.- очолив «Український рекламний альянс».
2006 - депутат Київської ради 5-го скликання.
Із 2014 року - керівник секретаріату партії «Блок Петра Порошенка», який став «Європейською Солідарністю». Максим Саврасов обраний до президії і центральну політична раду фракції 31.05.2019 р.
Компромат і чутки
Максим Віталійович став депутатом Київської ради у 28 років. Він був прихильником «Блоку Черновецького» на той момент. Однак, як тільки київський мер потрапив у опалу в 2011 р, Максим Саврасов разом із деякими іншими депутатами тут же масово покинули політсилу.
Коли у 2006-му році Максим Віталійович прийшов до Київради, він очолював рекламне агентство. Команда київського екс-мера Леоніда Черновецького представляла тоді більшість. Однак вибори президента у 2010 р. призвели до того, що влада змінилася. І Леонід Михайлович потрапив у немилість.
Максим Саврасов виявився у числі тих 17 депутатів, які «як щури бігли із корабля». Орієнтуючись на зміну влади, він разом із іншими депутатами виходить 28.04.2011 р. із об'єднання екс-мера Києва «Блок Черновецького».
У 2014 р. Максим Віталійович примикає до «Блоку Петра Порошенка». І очолює секретаріат політпартії. Щоправда, до Верховної Ради восени 2014-го йому потрапити не вдалося. Він був у списку політсили під номером сімдесят дев'ять. А за списком фракція змогла провести шістдесят три своїх людини.
Раніше скандальний нардеп входив разом із Максимом Саврасовим до «Блоку Леоніда Черновецького» у Київській раді. Олесь Станіславович обіймав посаду замстоличного мера, був також секретарем Київської міської ради.
Коли Олесь Станіславович балотувався до парламенту на одному із київських округів, Максим Віталійович допомагав йому в брудній виборчій кампанії. Згодом Максим Саврасов захоплюється партійним будівництвом «Блоку Петра Порошенка».
Він стає главою секретаріату політсили, членом президії. Мандат депутата отримав 11.04.2016 р. Це сталося тоді, коли деякі депутати від «Блоку Петра Порошенка» перейшли до Кабміну.
Декларація нардепа за 2018 рік свідчить про те, що сума грошових активів декларанта і сім'ї у 10 разів перевищує суму всіх їх доходів. Е-документ демонструє наявність у Максима Саврасова квартиру площею 82,9 м², яка була куплена у Києві у 2010 р. Зазначено майнові права на іншу столичну квартиру площею 47,8 м².
Його дружина - власниця житлового будинку площею 133,7 кв. м, який знаходиться у Білогородці Києво-Святошинського району Київської області. У декларації вказана також нерухомість, яка перебуває у спільній власності.
У числі цінного майна - ножі й годинники. Максиму Віталійовичу належить Audi A6, 2012 р.в. вартістю 905 тис. грн. У дружини - Mini Cooper, 2016 р.в., куплений у лютому 2017-го за 791 тис. 908 грн.
Заробітна плата декларанта, отримана за основним місцем роботи, - 401 тис. 278 грн. Зарплата дружини - 197 тис. 694 грн.
Прибуток Євгенії Олександрівни від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) склав 405 тис. грн. Грошові активи сімейства: Максиму Віталійовичу належать 350 тис. доларів, 1 млн. 500 грн. Дружині належать 400 тис. Грн. готівкою.
За словами Максима Саврасова у інтерв'ю Юлії Гельтсман, «депутати дуже мало заробляють. І у депутати йдуть люди, які вже відбулися або ті, які у майбутньому відбудуться як досить забезпечені».
На питання: «Що спільного між політикою та сексом?» Максим Саврасов відповів: «Фізично нічого спільного, єдине що може бути, - це вміння домовлятися. Політика - це мистецтво компромісу, а у сексі також необхідний компроміс».
Останнім часом нардеп став більш активним користувачем соцмережі Фейсбук. Він викладає фотографії, як разом із миколаївськими партійцями від «Європейської Солідарності», очолюваної Петром Порошенко, передає лікарням Первомайська, Южноукраїнська, Вознесенська, Миколаєва комплекти індивідуального захисту.
Максим Саврасов вказав, що перевірено відремонтовані системи штучного дихання. А ремонт і комплекти захисту забезпечені фондом екс-президента Петра Порошенка.
Максиму Віталійовичу належать акції ПАТ «Заводу Фрегат» у кількості 200 штук номінальною вартістю 0,25. Виторг на тендерах компаній приватного акціонерного товариства «Завод «Фрегат», у яких декларант є бенефіціаром, склав суму в розмірі 94 млн. 128 тис. 334 грн.
Загальна кількість виграних тендерів - 14.
Фотографії