Біографія

Станіслав Косінов: джерело: YouTube
Станіслав Косінов: джерело: YouTube

Станіслав Анатолійович Косінов народився 29 грудня 1971 року в Харкові.

Знак Зодіаку: Козеріг

Народився в рік Свині

Розмовляє російською, українською, англійською

Національність: українець

Віросповідання: православний

Скільки саме мільйонів харківський чиновник і депутат нібито ховає від держави? Чому він судився з журналістами і хто йому імовірно допомагає в незаконному збагаченні? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Станіслав Косінов: джерело: Facebook
Станіслав Косінов: джерело: Facebook

Про особисте життя одного з найбільш впливових харків'ян відомо мало. В офіційних джерелах є дані про те, що Косинський перебуває у шлюбі з Оксаною Васильєвої Тацій. Подружжя має трьох дітей: Дарину, Єлизавету та Катерину.

Освіта

Станіслав Косінов: джерело: YouTube
Станіслав Косінов: джерело: YouTube

Косінов є професійним військовим. На початку 90-х проходив навчання у Військовій інженерної радіотехнічної академії ППО імені Маршала Говорова.

Диплом про вищу освіту отримує в 1996 році. Є випускником Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого в Харкові.

Має ступінь кандидата юридичних наук. Також є доцентом.

Кар'єра і бізнес

Станіслав Косінов: джерело: Facebook
Станіслав Косінов: джерело: Facebook

Згідно з власним же запевненням, Станіслав Анатолійович починає працювати ще під час навчання в юридичній академії. Перше місце роботи - юридична фірма Астра-Україна. У період з 1993 по 1996 роки обіймає аналогічну посаду в фірмі СТАНК.

Отримавши ступінь кандидата наук, Косінов рік пропрацював на кафедрі цивільного права в Академії Ярослава Мудрого.

Кар'єрний прорив Косінов здійснює в 2000 році. Тоді він отримує посаду заступника директора Харківської філії спеціалізованого державного підприємства Укрспецюст. Уже через рік Станіслав Анатолійович очолює Енергосервіс.

Велику популярність Косінов отримує в 2006 році. Станіслав Косінов стає начальником територіального управління Рахункової палати України по Харківській, Сумській та Полтавській областях. Обіймав цю посаду протягом відразу ж шести років поспіль.

З однієї вигідної державної посади Косінов переходить на іншу. У період з 2012 по 2016 роки працює головою Державної фінансової інспекції в Харківській області.

У 2016 - 2018 року - виконуючий обов'язки першого заступника Голови Державної аудиторської служби України.

На даний момент Косінов найбільше відомий в якості депутата Харківської міської ради сьомого скликання. На посаді займається проблемами містобудування, архітектури та земельних відносин. Як депутат входить в фракцію Харківської міської ради 7 скликання Центр.

Окремо варто розповісти про неоднозначну політичну кар'єру Косінова. Вперше Косінов намагався стати депутатом ще в 2002 році. Тоді він баллотіровался у Верховну Раду України від виборчого блоку політичних партій За Єдину Україну! Станіслав Анатолійович виграв вибори і став народним депутатом 4-го скликання Верховної Ради України. Переобратися в парламент намагається по черзі в 2006 - 2007 роки від Блоку Литвина. Обидві спроби закінчуються безуспішно, після чого він приймає рішення продовжувати кар'єру в рідному Харкові.

У 2010 році Станіслав Косінов прийняв присягу в якості депутата Харківської міської ради 6-го скликання від Народної партії.

У 2015 році переобирається У Харківську міськраду 7-го скликання від Блоку Петра Порошенка.

Згідно з даними податкової декларації, сімейство Косінова є справжніми магнатами нерухомості. На них зареєстровано безліч будинків, квартир та земельних ділянок, ринкова вартість яких може доходить до декількох десятків мільйонів гривень. Також у сімейства є три авто і коопоратівние права на кілька підприємств. Станіслав Анатолійович заробляв на державній службі близько півмільйона гривень на рік, а також декларував численні валютні активи.

Компромат і чутки

Станіслав Косінов: джерело: Facebook
Станіслав Косінов: джерело: Facebook

Косінов є одним з найбільш скандальних депутатів Харківської міської ради. Гучний корупційний скандал за участю Станіслава Анатолійовича виник в 2016 році.

Будучи виконуючим обов'язки першого заступника Голови Державної аудиторської служби України, його звинуватили в корупції і в організації незаконних схем, які нібито особисто прикривав тодішній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Окремі ЗМІ відзначали, що Косінов вважався людиною Гройсмана і був призначений на цю посаду заради незаконного заробітку вищого керівництва України.

Призначення Станіслава Анатольвич відбулося при повному ігноруванні українського законодавства і в обхід процедур з організації конкурсу на заміщення посади.

Крім того, головний аудитор одного з найбільших регіонів країни одночасно працював в якості депутата міської ради, що є кричущим порушенням законодавства.

У тому ж 2016 році Косінова звинуватили в тому, що він бере хабарі. Ймовірні факти незаконної діяльності чиновника спливли після того, як НАБУ затримала співробітника Генпрокуратури. Правоохоронець намагався передати п'ять тисяч доларів одному з керівників Аудиторської служби. Хабар мав позитивно вплинути на результати позапланової ревізії.

У корупційні скандали потрапляв не тільки Косінов, а й його найближчі родичі, зокрема, мати і дружина. Світлану Косінова і оформлену на неї фірму називали одними з найбільш активних пилососів грошей з державних тендерів, які займалися підготовкою Харкова до прийому Євро-2012 за часів правління Віктора Януковича. Про схеми сімейного підряду тоді нібито знали всі в Києві і Харкові, але подружжя уникло відповідальності через своє високе суспільне становище.

Заявлено, що подружжя Косінова також займалося земельними махінаціями і працювали разом з Ігорем Аріхом - депутатом Харківської міської ради та Євгеном Поповичем - харківським прокурором. Разом члени угруповання займалися продажем і здачею в оренду землі за кооперативною схемою. Система приблизно працювала через кооператив Троян.

Сам Косінов і члени його сім'ї намагалися вичистити інформацію про себе і свій бізнес і навіть подавали в суд на деякі сайти. Однак всі позови чиновників не були задоволені правосуддям. При цьому, в позовних документах було вказано, що Станіслав Анатолійович не знає, як саме заробляє його дружина, що викликало обурення громадськості.

Вдалося з'ясувати, Косінов не вказав в декларації, що його дружина Оксана Тацій є бенефіціаром Харківського заводу будівельних матеріалів Астор. При цьому зазначено, що в 2016 році дружина здобула 3 685 000 гривен від невідомого юрособи. А в 2015 році - ще 2,6 мільйона гривень.

Косінова називають одним з членів клану Кернеса - скандально відомого харківського мера. Згідно з даними ЗМІ, саме через це сім'я Станіслава Анатолійовича регулярно виграє державні тендери, які приносять їм мільйони гривень щорічно.

Займатися шахрайством і заробляти на відкатах Станіславу нібито допомагають його численні родичі, на яких оформлені фірми, які в підсумку і заробляють на державних закупівлях. Зокрема, в корупційній мережі імовірно бере участь Анатолій Косінов. У числі фейкових компаній членів сім'ї називають структури Енергосервіс, Енергосервіс ПМК, Енергосинтез, Цемпоставка і Експерт-сервіс. Всього на здійсненні тендерів з підставними фірмами члени сім'ї Косінова нібито заробили не менше 50 мільйонів гривень.

Фотографії

Станіслав Косінов: джерело: YouTube
Станіслав Косінов: джерело: YouTube

Станіслав Косінов: джерело: Facebook
Станіслав Косінов: джерело: Facebook

Станіслав Косінов: джерело: Facebook
Станіслав Косінов: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.