Біографія

Олег Євгенович Кіщук родом з Києва. Кандидат в народні депутати Верховної Ради України сьомого скликання. Але більше відомий як депутат Броварської райради.

Сім'я

Одружений. Дружина - Кіщук Анна Олексіївна,
син - Кіщук Тимофій Олегович.

Освіта

У 2002 році закінчив Державну академію легкої промисловості України, факультет технологій легкої промисловості.

Кар'єра і бізнес

У 2008 році Олег Кіщук вирішив створити власне фермерське господарство і відразу ж зіткнувся з корупційними схемами, які панують навколо цієї сфери. «Виявилося, що бажання займатися сільським господарством на родючій українській землі - ще мало. Треба ще й постійно залежати від хапужницьких примх місцевих чиновників і всім кланятися і вистоювати довгі черги », - зазначає Олег Кіщук.

У 2009 році Олег Кіщук вперше замислюється над політичною діяльністю. «Я не хочу просто жити й спостерігати, як чинна олігархічна влада знущається з нас, як приймає ганебні пенсійної, податкової, освітню та інші реформи, як привласнює Межигір'я, будує вертолітні майданчики на історичних схилах Дніпра, як купує золоті унітази й дорогі автомобілі», - відзначав Олег Кіщук в одному зі своїх інтерв'ю.

У жовтні 2010 року Олег Кіщук переміг на виборах по мажоритарному округу в селі Кулаженці й став депутатом Броварської районної ради. «Так почалося моє політичне життя в місцевих органах самоврядування. Однак, виявилося, що мало стати депутатом. Вже протягом першого року депутатства я об'єднав навколо себе колег однодумців і разом з ними почали боротися з корупцією і свавіллям районних чиновників. Так, у 2011 році, я створив депутатську групу «Антикорупційний контроль суспільства», яка займається викриттям махінацій і корупційних схем чиновників », - розповідає Олег Кіщук.

Для ефективної роботи антикорупційної депутатської групи, Олег Кіщук почав інформаційну листівку «Правда Броварщини» і відкрив гарячу лінію, на яку жителі району повідомляють про порушення законів, вимагання хабарів та різних поборів. Результатом роботи Олега Кіщук і його депутатської групи є викриття понад 150 фактів дерибану землі та майна.

У травні 2012 року лідери Об'єднаної опозиції «Батьківщина» запропонували Олегу Кіщук балотуватися по 97 виборчому округу в депутати Верховної Ради України. 8 серпня 2012 Центральна виборча комісія офіційно зареєструвала Олега Кіщук кандидатом в народні депутати України.

Компромат і чутки

Колишній кандидат в депутати до Київської обласної ради, фермер і коноводами з с.Княжичи Броварського району Кіщук Олег Євгенович, побачивши успішну та ефективну діяльність проєкту "Стоп корупції", заснованого у 2015 році, вирішив створити аналогічний антикорупційний проєкт.

При цьому Кіщук не побажав вкладати свої інтелектуальні та матеріальні ресурси в створення чогось нового і розкрутку проєкту до рівня загальновідомого. Він просто створив фактично клон ГО "Стоп корупції" і почав роботу цього клону під виглядом оригінальної ГО, грубо порушивши тим самим права інтелектуальної власності засновників та координаторів нашої ГО.

Для початку, 12 квітня 2016 Кіщук заснував і зареєстрував Громадська організація "Антикорупційний рух" СТОП КОРУПЦІЯ", зробивши себе ж її керівником. Потім Кіщук найняв кілька працівників організації, почали діяльність в м Бровари та Києві влаштовувати акції під брендом" стоп корупція ", який розташовувався на футболках, плакатах в аналогічних біло-червоних тонах, як і оригінальний бренд з різницею в одну останню літеру. Але для цього Кіщук було мало. Він ще спробував офіційно зареєструвати на себе знак для товарів і послуг "стоп корупція":

який переважно (основним слоганом і квітами) копіює знак, вже зареєстрований нашої ГО "Стоп корупції" в ДП "Український інститут інтелектуальної власності» (свідоцтво № 214168 від 11.06.2016):

При цьому, О.Кіщук подав заявку в ДП "Укрпатент" на реєстрацію власного знака "Стоп Корупція", вибравши такі послуги (сфери поширення дії даного знаку), характер яких трохи насторожує:

- послуги ворожіння на картах;

- астрологічне консультування;

- складання гороскопів;

- служби знайомств, послуги шлюбних агентств;

- планування і організацію весільних церемоній;

- випуску голубів на урочистих подіях;

- послуги з бальзамування;

- проведення похоронних церемоній;

- допомога в одяганні кімоно;

- нагляд за тваринами.

Таким чином, антикорупційна діяльність і допомога громадянам в розумінні Олега Кіщук буде виглядати, мабуть, так: спочатку О.Кіщук увійде в астрал для звернення до вищих сил Всесвіту (ворожіння, гороскопи, астрологія), після чого влаштує весільні церемонії з випусканням голубів, а після того, як корупціонери помруть від сміху, влаштує їм похоронні церемонії по бальзамуванню!

А для остаточного подолання корупції в Броварському районі, О.Кіщук збирається системно доглядати за домашніми тваринами, а також допомагати іншим бійцям з корупціонерами одягати кімоно!

Фотографії

Олег Кіщук
Фото 1 из 5. Олег Кіщук / Фото: Фейсбук
Олег Кіщук
Фото 2 из 5. Олег Кіщук / Фото: Фейсбук
Фото 3 из 5.
Олег Кіщук
Фото 4 из 5. Олег Кіщук / Фото: Фейсбук
Олег Кіщук
Фото 5 из 5. Олег Кіщук / Фото: Фейсбук

Посилання

Сторінка в Фейсбук 1

Сторінка в Фейсбук 2