Біографія
Дмитро Віталійович Сталінський народився 7 серпня 1952 року в Харкові.
Знак Зодіаку: Лев
Народився в рік Водяного Дракона
Національність: українець
Говорить російською та українською
Віросповідання: православний
Скільки грошей Сталінський імовірно вкрав у держави і чому він нібито хотів дати взяти міністру економіки Милованову? - Відповіді в цьому матеріалі.
Сім'я
Про особисте життя одного з найвпливовіших жителів Харкова відомо не так вже й багато. Повідомляється, що протягом довгого терміну він перебуває у шлюбі з Іриною Сталінською. Інформації про наявність у пари дітей - немає.
Освіта
Сталінський є випускником Харківського політехнічного інституту. Закінчив вуз за фахом Машини та технологія обробки металів тиском. Отримав диплом ще в 1976 році.
В середині 80-х років захистив кандидатську дисертацію. Доктором технічних наук Дмитро Віталійович стає лише в 2006 році.
Кар'єра і бізнес
Трудовий шлях Сталінський починає в 1976 році. Протягом більшої частини кар'єри працює в інститут УкрНДІМет. В установі Дмитро Віталійович приходить на позицію молодшого наукового співробітника, а закінчує в ранзі заступника директора з технічної роботи.
У 1998 році Сталінський починає самостійну кар'єру і засновує підприємство Металургмаш, яке сам же і очолює. У 2000 році підприємство стає Укр НДПКТІ Металлургмаш.
У 2001 році в трудовій біографії Сталінського починається глава, пов'язана з державним підприємством Український науково-технічний центр металургійної промисловості Енергосталь, на позиції генерального директора якого він працює до 2019 року.
У своїх руках Сталінський сконцентрував потужності відразу ж чотирьох підприємств: Енергосталь, Укр НДПКТІ Металлургмаш, Гипросталь і УкрНДІмет.
Кар'єру в політиці Сталінський починає в 2015 році. Стає депутатом Харківської обласної ради від одіозної партії Відродження. Служить заступником голови постійної комісії з питань науки, освіти і духовності та відповідає за Лозівський район Харківської області.
На даний момент Дмитро Віталійович активно розвиває викладацьку кар'єру. Є завідувачем кафедри в Харківському національному університеті міського господарства імені Бекетова.
Займається Сталінський і бізнесом, керуючи своєю часткою в Науково-виробничому об'єднанні МКДі Інноваційно-виробничої компанії ІНПРОКОМ.
Сталінський є досить забезпеченою людиною, в своїй податковій декларації він вказував право власності на чотири земельні ділянки в Харківській області, заміський будинок і квартиру. На дружину Дмитра Віталійовича оформлено три квартири і земельна ділянка.
Політик має колекцію швейцарських годинників, три авто і заробляє в рік не менше 1 мільйона гривень. На банківських рахунках депутат облради зберігає 163 тисячі гривень, 130 тисяч доларів, 12 тисяч рублів і тисячу євро. Готівковими коштами Сталінський задекларував двісті тисяч гривень і п'ять тисяч доларів.
Компромат і чутки
Сталінський є одним з найбільш скандально відомих харківських політиків і депутатів. Наприклад, в 2019 році він потрапив в численні заголовки національних ЗМІ, після того, як його звільнили з посади генерального директора Українського науково-технічного центру металургійної промисловості Енергосталь.
Однак екс-директор не погодився з рішенням про звільнення і оскаржив його в суді. Суд першої інстанції він виграв, після чого повернувся на роботу. Але новопризначений директор Василь Балабай з даним рішенням звичайно ж не погодився і залишився на посаді. В результаті юридичного казусу у підприємства виявилося два директора. Дана ситуація викликала обурення з боку звичайних харків'ян і самого міністра економічного міністра Тимофія Милованова, який назвав вчинок Сталінського цинічним і протизаконним.
Звільнення Сталінського сталося з законних причин. Співробітники очолюваного ним підприємства масово скаржилися на його неефективне керівництво, через що компанія почала нести збитки і незаконні затримки заробітної плати.
Скандальна ситуація вирішилася в кінці 2019 року, коли Київський районний суд Харкова визнав законним звільнення Сталінського і захистив право нового директора на виконання службових обов'язків.
Окремо керівництво Міністерства економіки обурив той факт, що Сталінський наважився подати на державу в суд, незважаючи на те, що незаконно здавав приміщення підприємства в оренду, а також приховував від громадськості борги по заробітній платі в розмірі 30 мільйонів гривень.
Вкрай неприємно висловлювався про Дмитра Віталійовича і міністр Милованов, який звинуватив його в підробці звітності підприємства та використання в боротьбі за крісло директора зв'язків, просячи впливових чиновників вплинути на уряд і залишивши його на роботі. Також Милованов зазначив, що йому пропонували величезну хабар за те, щоб той відстав від Сталінського і залишив його на посаді директора підприємства.
На даний момент за фактом численних зловживань Сталінського порушено три кримінальних виробництва.
Багато негативних відгуків про Сталінського можно знайти і серед харківської еліти. Його називають класичним червоним директором, який за роки на державної служби створив навколо підприємства безліч фірм присосок, через які викачував десятки мільйони гривень. Також його звинувачують в шахрайстві з орендними договорами компанії і називали відвертим брехуном, який любить пафос і предмети розкоші.
Фотографії
Відео
Відсутнє
Посилання
Посилання на сторінку політика в соціальній мережі Facebook.