Бізнес-тренер Олександр Корнієнко очолює політсилу «Слуга народу». На його думку, на місцевих виборах до влади повинен прийти оновлений політичний клас. Він стверджує, що не варто дозволяти балотуватися тим, хто до цього вже був депутатом. Читайте його біографію і досьє. Дізнайтеся про політичні погляди нардепа.
Біографія
Дата народження: 12 травня 1984 року.
Знак Зодіаку: Телець. За східним гороскопом: рік Дерев'яного Щура.
Національність: українець.
Віросповідання: православний.
Вік: 36 років.
Під час президентських виборів 2019 бізнес-тренер Олександр Корнієнко вирішив піти із цієї сфери діяльності. І почав працювати у команді Володимира Зеленського. Він займався організаційними питаннями по регіонах. Згодом очолив політпартію «Слуга народу».
Видання
Олександр Сергійович курирував регіональні штаби партії. Він відзначав, що разом із колегами обговорює той принцип, яким скористалися на виборах до Верховної Ради, - не брати ву списки діючих депутатів міських рад. І не дозволяти балотуватися тим, хто до цього був депутатом.
У інтерв'ю агентству
У порівнянні з парламентськими виборами, на місцевому рівні ситуація відрізняється. Однак неважливо, хто від якої партії балотується. Головне, щоб було зроблено щось конкретне для своєї країни, городян, односельчан.
Сім'я, особисте життя
Дитинство та юність пройшли у Києві. Тут він народився, виріс. У даний час зареєстроване місце проживання - Буда-Бабинецька Бородянського району Київської області.
Сімейний стан: одружений. Дружина: Ольга Олександрівна. Згідно із декларацією нардепа за 2019 рік, її основне місце роботи - вищий навчальний заклад «Університет економіки і права». Пара одружилася у 2017-му. Діти: дочка Кіра (2018 р.н.)
Хто батьки Олександра Корнієнко - невідомо. Більш детальна інформація про сімейне та особисте життя нардепа у відкритих джерелах відсутня.
Освіта
2001-2007 рр. - у 17 років вступив, у 23 роки закінчив Національний техуніверситет (КПІ ім. І. Сікорського). За кваліфікаціїєю - магістр хімтехнології й інженерії.
2008-2010 рр. - протягом 2-х років навчався у Німеччині. Закінчив Вісбаденську академію психотерапії.
2015-2019 рр. - брав участь у проекті «Екзистенційний коучинг».
Кар'єра і бізнес
2001-2003 рр. - свою трудову діяльність почав у 17 років. Будучи студентом першого курсу, протягом буквально 2-х років працював журналістом у виданні «Молоко» та на веб-ресурсі Music.com.ua.
2003-2004 рр. - наступного року продовжив журналістську стезю. Працював у газеті «Молода гвардія». Був також редактором цього Всеукраїнського молодіжного видання.
У 2004 р. - у 20 років заснував незалежну газету для студентів «Студентка».
2005-2008 рр., 2011-2013 рр. - був концертним директором, менеджером київського рок-гурту «Крихітка». Згодом - «Крихітка Цахес». Жанри - пост-панк, тріп-хоп.
2006-2008 рр. - у 22 роки стає виконавчим продюсером ТО «Остання барикада».
2008-2010 рр. - наступні 2 роки - соцтренер. Координатор понад 100 навчальних заходів для молоді та студентів.
2010-2019 рр. - протягом 9 років був бізнес-тренером. Взаємодіяв як із вітчизняними, так і з закордонними компаніями. Заснував бізнес-гри - новий напрямок у сфері навчання персоналу.
У 2004-2005 рр. - під час Помаранчевої революції був активним учасником студентського протестного руху.
Із 2006-го - займався політконсультуванням у виборчих кампаніях.
Із листопада 2018-го - координатор волонтерського проекту «ЗеКоманда».
Весною 2019-го завершив кар'єру бізнес-тренера та вийшов із бізнесу, оскільки вирішив йти у політику разом із «ЗеКомандой». Очолив передвиборний штаб політпартії «Слуга народу» (Володимир Зеленський).
Із 29.08.2019 р. - народний депутат України, 1-й заступник голови фракції політпартії «Слуга народу» у ВРУ 9-го скликання.
Із 10.11.2019 р. по теперішній час - голова політфракціі «Слуга народу».
Компромат і чутки
На парламентських виборах політична фракція «Слуга народу» встановила рекорд. Без урахування мажоритарників було зафіксовано показник 43,16%. Після перемоги Володимира Зеленського у другому турі президентських виборів його рейтинги й партії «Слуга народу» були досить високі.
Відповідно до соцопитування щодо прийдешніх місцевих виборах, за «Слугу народу» готові проголосувати майже 30% українців, що визначилися.
У кінці липня цього року
У інтерв'ю
За словами голови партії, у них відбувається подвійна перевірка: частина - обласний штаб, частина - центральний. Є медійна складова, великий IТ-відділ. За словами Олександра Корнієнка, результат буде у тому випадку, якщо глави облрад будуть представниками «Слуги народу», або секретарі міськрад представниками «Слуги народу». Він каже, що варто продовжувати цілісно робити все по всій країні. І таке «перезавантаження» дасть результат.
Декларація за 2019 рік свідчить про наявність наступної нерухомості. Дві квартири - одна площею 112,6 кв. м у столиці, друга - 84,5 кв. м у Черкасах належать дружині. Будинок у Буді-Бабинецька Бородянського району Київської області - інше право користування. Його власниця - Ольга Петрівна Корнієнко (можливо, мати декларанта).
Із транспортних засобів у е-документі у власності Олександра Сергійовича вказані новенький Citroen C5 Aircross HDi 180, 2019 р.в. та Seat Ibiza, 2011 р.в.
Корпоративні права дружини: ТОВ «Тіммастер», 45% від загального капіталу. Народний депутат - кінцевий бенефіціар громадської організації «Біржа Молодіжних Проектів», молодіжна громадська організація «Фонд сприяння у студентській раді міста Києва (фонд СРК).
Заробітна плата декларанта, отримана за основним місцем роботи (ТОВ «Електроспец плюс») - 42 тис. 844 грн. В Управлінні у справах апарату Верховної Ради України - 159 тис. 953 грн. Дохід від надання майна у лізинг (ТОВ «Етек-1020») - 29 тис. 677 грн.
Дохід від заняття підприємництвом склав 984 тис. 352 грн. Прибуток від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) Олександра Корнієнка - 210 тис. грн. Дохід дружини від відчуження цінних паперів і корпоративних прав - 450 тис. грн.
Із грошових активів народний депутат готівкою зберігає 50 тис. доларів, 500 тис. грн. Його дружина - 20 тис. доларів. На різних банківських рахунках декларанта 63 тис. 519 грн., 4 тис. 6 грн., у дружини - 36 грн. У е-документі зазначені й 5 інших банківських, фінансових установ, у яких відкриті рахунки суб'єкта декларування або членів його сім'ї.
Фотографії
Відео
Посилання