Народний депутат від «Батьківщини» Володимир Кабаченко каже, що спочатку їх фракція підтримувала новообраного президента України, його політику з двох причин. Але згодом усе змінилося. Давайте дізнаємося, про що йдеться. Та з чим не згоден представник цієї політичної сили.

Біографія

Дата народження: 1 липня 1987 року.

Знак Зодіаку: Рак. За східним гороскопом: рік Вогняного Кролика.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 33 роки.

Коли у лютому 2020- го народні обранці продовжували розглядати поправки до законопроекту про землю, народний депутат від «Батьківщини» Володимир Кабаченко заявляв у інтерв'ю телеканалу «Наш», що «Слуги народу» «виключно кнопкодавлять».

Тоді у громадськості виникало питання щодо того, що із депутатами ведуться переговори стосовно підтримання ними земельного питання. Нардеп говорив про роботу «Слуг народу» наступне: «Вони не вислуховують жодної правки, не коментують їх, не враховують, тобто займаються прямим фактом кнопкодавства».

Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук
Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

За його словами, 3 тис. поправок - це 5 робочих тижнів. І «Слуги народу» знаходять якийсь абсолютно нелегітимний і корупційний компроміс. А «Батьківщина» із його слів захищає кожну свою поправку до кінця.

Про гучний законопроект про землю, заблоковану трибуну та розгляд поправок писали багато ЗМІ. Досі багато українців задаються запитанням: чи врятує новий законопроект про землю нашу економіку?

Депутати, які голосували проти, його критикують. Агроексперти та фермери, що погоджуються із необхідністю зміни ринку землі в Україні, оцінюють новий закон неоднозначно.

Radiosvoboda детально розповідає про новий закон, етапи, ціну та інтереси опозиції - партій «ОПЗЖ» та «Батьківщина», представником якої Володимир Кабаченко є.

Між іншим, лідер партії Юлія Тимошенко стверджувала, що земельний закон було прийнято «по-злодійськи, пізно вночі, під час карантину». За її словами, президент і депутати працюють у інтересах міжнародних спекулянтів. І працювали вночі, щоб «запобігти протестам громадян та опору опозиції».

Сім'я, особисте життя

Декларація депутата за 2019 рік свідчить про те, що його зареєстроване місце проживання - Кам'янське Дніпропетровської області. Місце фактичного проживання - Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області.

Сімейне положення: не одружений. Дітей немає. Про це свідчать його декларації за 2018 і 2019 рік. У графі «інформація про членів сім'ї суб'єкта декларування» ніхто не вказаний. Більш детальна інформація про сімейне та особисте життя народного обранця у відкритих джерелах відсутня.

Освіта

Навчався у Придніпровській держакадемії будівництва та архітектури. Освоїв область промислового й цивільного будівництва.

У Софійському університеті IFAG у Болгарії освоїв техніку управління підприємством.

Кар'єра і бізнес

2011-2014 рр. - свою трудову діяльність розпочав у 24 роки. Працював у вітровій станції французької компанії Beten Ingenierie. Обіймав посаду менеджера проекту із будівництва.

2014-2015 рр. - протягом наступного року очолював відділ реалізації енергоефективних проектів НАК «Нафтогаз».

2015-2017 рр. - працював у приватному газодобувному інтегрованому холдингу Burisma Holdings. Обіймав у компанії посаду менеджера проектів у області геотермальної енергетики.

2019 р. - політичною діяльністю почав займатися у 32 роки. На час парламентських виборів був підприємцем. Жив у місті Кам'янське Дніпропетровської області.

Із 29 серпня 2019 року по теперішній час - народний депутат України.

Секретар Комітету ВРУ із питань антикорупційної політики. Заступник члена Української частини Парламентського комітету асоціації, заступник керівника групи із міжпарламентських зв'язків із Республікою Кіпр.

Член групи із міжпарламентських зв'язків із Швейцарською Конфедерацією, Об'єднаними Арабськими Еміратами, Чорногорією, Ізраїлем, Французькою Республікою, Сполученими Штатами Америки.

Компромат і чутки

Згідно із даними Slovoidilo, рівень відповідальності нардепа - 1%. Із загальної кількості обіцянок (71) виконано - 1, у процесі - 66, не виконано - 4.

У 2019-му році у ефірі програми «Наше ранок» Володимир Кабаченко заявляв, що не можна дозволяти іноземцям купувати українську землю. Обговорюваною темою передачі був прес-марафон гаранта країни.

Нагадаємо, зустріч Володимира Зеленського із майже 300 журналістами побила тоді світовий рекорд. Про це докладно розповідають відкриті джерела. Кілька разів глава української держави згадував тоді прізвище попередника Петра Порошенка, відзначаючи, що його можливі злочини розслідуватимуть правоохоронці. Гарант говорив, що не боїться протестів в Україні, і не стане чіплятися за владу.

Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук
Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Володимир Кабаченко сказав, що із 14 годин зустрічі подивився 2 години із огляду на те, що у нього є свої повноваження, як депутата. І він не міг приділити більше часу на перегляд. Володимир Вікторович зазначив, що президент давав чесні відповіді й вступав у дискусії із деякими журналістами.

На питання про те, що значить пропозиція суспільству від гаранта «сісти разом із ним у шпагат», нардеп відповів, що таким чином президент «хоче розділити із людьми свою участь, просвітити суспільство, пояснити, що відбувається насправді та які можуть бути наслідки».

Нагадаємо, гарант країни зізнався на прес-марафоні ву Києві у тому, що в Мінських угодах є пункт про відвід військ, який Україна «дозволити собі не може». Про це писали ЗМІ. Він зазначив, що відведення сил можливе там, де можна забезпечити безпеку місцевих жителів.

Справа ув тому, що Мінські угоди, підписані його попередником, поставили нинішнього главу держави у складне становище. Президент порівняв себе із американським актором: «Я, як Ван Дамм у конкретному шпагаті. Було б три ноги - на три ноги б мене посадили». І запропонував учасникам переговорів у нормандському форматі «разом сісти на шпагат».

Що стосується ринку землі, народний депутат від «Батьківщини» вважає: не можна дозволяти її продаж іноземцям. Володимир Зеленський на зустрічі з журналістами говорив, що тарифи на землю для населення занадто високі. За його словами, «потрібно знайти нормальні тарифи, які є ринковими».

У інтерв'ю телеканалу «Наш» народний депутат від «Батьківщини» зазначив, що із самого початку фракція, до якої він належить, підтримувала президента України, його політику із двох причин. «По-перше, - він отримав більше, ніж 70% підтримки від українців. По-друге, задекларував у своїй передвиборчій компанії - це були абсолютно правильні, класні і позитивні речі».

Володимир Кабаченко сказав: «Ми хотіли ділитися своїм політичним досвідом для того, щоб і президенту, і його команді у Верховній Раді було легше працювати і напрацьовувати правильні законодавчі ініціативи».

Він зазначив, що перший пункт у програмі президента - про народовладдя. За словами нардепа від «Батьківщини», «президент зрадив інтересам України - він відвернувся від цієї ініціативи, для нас це стало першим показником того, що те, що він задекларував у своїй програмі, не є правда».

Другий момент, на якому народний обранець наголосив, - президент часто публічно заявляв, що він не зацікавлений у співпраці з МВФ. За словами нардепа, «ми бачимо, що абсолютно всі закони, які суперечать Конституції, інтересам українцям, приймаються із однією метою, щоб ми продовжили співпрацю із МВФ».

Третій момент, про який говорив Володимир Кабаченко, стосувався «друзів і кумівства». За його словами, президент заявляв, що цього не буде у парламенті. Однак серед діючих співробітників офісу президента, - зазначив нардеп, важко назвати когось, хто не є близьким другом глави держави.

Народний обранець від «Батьківщини» задається питанням: «Чому він не впорався із жодним кримінальним переслідуванням за один рік? - мені не зрозуміло». Ведучий програми нагадав про конструктивність. І зазначив: «Президент не суд - це перша теза. Він не повинен тиснути на правоохоронні органи - це друга теза».

Декларація депутата за 2018 рік свідчить про наявність квартири площею 53,2 кв. м у Кам'янському Дніпропетровської області - 50% власності. Решта 50% належать Валентині Петрівні Кабаченко, ймовірно, матері декларанта. Квартира у Петропавловську площею 47,5 кв. м орендована.

У е-документі вказані гонорари у розмірі 139 тис. 573 грн. На його банківському рахунку 29 тис. 300 грн., 500 доларів і 500 євро. Готівкою - 50 тис. доларів.

Декларація за 2019 рік відрізняється тим, що в ній зазначена орендована квартира у Петропавловську площею 104,9 кв. м. Зарплата в Управлінні у справах Апарату Верховної Ради України - 160 тис. 172 грн. На різних банківських рахунках загалом зазначені 84 тис. 069 грн. Готівкою - 35 тис. доларів.

Фотографії

Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук
Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук
Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук
Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук
Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук
Володимир Кабаченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Володимира Кабаченка у соціальній мережі Фейсбук

Офіційний веб-портал ВРУ, інформація про народного депутата

Володимир Вікторович Кабаченко - Честно