Біографія

Дмитро Припутень: джерело: Facebook
Дмитро Припутень: джерело: Facebook

Дмитро Припутень народився 23 травня 1986 року в Дніпрі.

Знак зодіаку: Близнюки

Народився в рік Кролика

Національність: українець

Віросповідання: православний

Говорить російською та українською

Чи правда, що Дмитро Припутень - той самий скандальний Темний лицар з Телеграма? Від куди у нього стільки грошей і в роботі на яких олігархів його звинувачують? - Відповіді - в цьому матеріалі.

Сім'я

Дмитро Припутень: джерело: Facebook
Дмитро Припутень: джерело: Facebook

Про родичів і особисте життя Дмитра Сергійовича в мережі немає ніяких даних.

Освіта

Дмитро Припутень: джерело: Facebook
Дмитро Припутень: джерело: Facebook

Припутень є випускником факультету кримінальної міліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Має диплом за спеціальністю Правоохоронна діяльність.

Крім того, політик проходив навчання на факультеті економіки підприємства Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Кар'єра і бізнес

Дмитро Припутень: джерело: Facebook
Дмитро Припутень: джерело: Facebook

У мережі немає чітких біографічних даних про Припутня. Його кар'єрний шлях також описаний в офіційних джерелах досить бідно.

Повідомляється, що перші кроки Дмитро Сергійович робив в органах правопорядку. Однак інформації про роки служби і посадове положення - немає.

Пізніше Припутень почав працювати в сферах науки і викладання. Так, він займав посаду старшого викладача кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Був доцентом того ж вузу.

Не задовольнившись, по видимому, кар'єрою вченого, Припутень перейшов в сферу фінансів. Заявлено, що Дмитро Сергійович обіймав посаду фінансового директора компанії Магрок.

Кар'єру в політиці фінансист і викладач починає в 2019 році. Несподівано для багатьох, Припутень отримує №101 в передвиборчому списку партії Слуга народу. Проходить в парламент. У Верховній Раді займає пост члена Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Також є головою підкомітету з питань нафтової, нафтотранспортної галузі і нафтопродуктозабезпечення.

Припутень є співголовою групи з міжпарламентських зв'язків з Південною Кореєю, а також членом груп по зв'язкам з Італією, Хорватією, Угорщиною, Нідерландами, Австралією, Канадою і США.

У мережі доступна і декларація депутата. Так, Дмитро Сергійович заявляв про право власності на одну земельну ділянку та приватний будинок в Олександрівці (Дніпропетровська область), склад в Дніпрі, а також квартиру і особняк. Депутат має два авто марок Audi і Land Rover. За рік народний депутат заробляє близько півмільйона гривень. Має Пріпітень і солідні запаси готівки: майже 200 тисяч доларів, 50 тисяч євро і 300 тисяч гривень. Також політик має свої частки в компаніях Буд Компані Лтд і Магрок.

Компромат і чутки

Дмитро Припутень: джерело: Facebook
Дмитро Припутень: джерело: Facebook

Дмитро Припутень - один з наймолодших і один з найбільш таємничих депутатів Верховної Ради. Про його особисте життя і роботу - вкрай мало інформації. У мережі також майже немає його фото і не можна знайти інтерв'ю з ним.

Загадковість Припутня можна пояснити тим, що він може бути тим самим Темним лицарем - автором скандального телеграм-каналу, який ділиться з численною аудиторією інсайдами і скандалами з Верховної Ради і уряду.

Так, згідно з інсайдерською інформацією від депутатів Слуги народу, яку отримала українська журналістка Даша Щаслива, саме припутень є власником каналу і автором усіх його скандальних постів.

Безліч запитань викликають і дані податкової декларації Припутня, який відзвітував про активи, вартість яких в 10 разів перевищує розмір його доходів. Причини подібних перекосів нардеп - не коментує.

Влітку 2020 року Припутень потрапив у новий скандал. Так, він проголосував за спірний законопроект глави комітету Верховної Ради з питань енергетики Андрія Геруса, який пропонував відновити експорт електроенергії з Росії. Тоді багато заявляли, що за даною ініціативою стоять люди Коломойського, який зацікавлений в поновленні цієї торгівлі. Проект Геруса багатьма був сприйнятий як зрада національних інтересів України.

Влітку того ж 2020 року Припутень представив перед депутатами Верховної Ради проект Закону Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності за незаконну торгівлю пальним. Колеги нардепа розкритикували норми про надання представникам Нацполіціі і Державної фіскальної службі права вилучати до прийняття судом рішення по справі про адміністративне правопорушення паливо, транспортні засоби, ємності й устаткування, а також гроші. Дані умови назвали антиконституційними і такими що викликають корупційні ризики.

Фотографії

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.