П'ятірка лідерів від «Самопомочі» стали кандидатами у парламент. Депутат Харківської обласної ради Тетяна Бідняк увійшла до складу об'єднання під №4. Чому львівський міський голова Андрій Садовий рекомендує українцям підтримати цього кандидата? Читайте біографію Тетяни Володимирівни. У цій статті - подробиці життєдіяльності волонтера. Адже вона - одна з тих, хто першими почав займатися допомогою армії.
Біографія
Народилася 22 квітня 1976 року.
Знак Зодіаку: Телець. За східним гороскопом: рік Вогняного Дракона.
Національність: українка.
Віросповідання: православна.
Вік: 43 роки.
До недавніх пір Тетяна Володимирівна Бідняк займала посаду керівника відділу продаж ТОВ «Факторіал», власником якої є її чоловік. Радник голови Харківської ОДА з соціальних питань на громадських засадах.
Із початком військових дій надавала волонтерську допомогу сім'ям військовослужбовців, військовим частинам Збройних Сил України та підрозділам МВС. Входить до числа засновників «Благодійного фонду «Харків із тобою».
8 червня 2019 року відбувся з'їзд політичної партії «Самопоміч», яку очолює мер Львова Андрій Садовий. Крім нього, до першої п'ятірки лідерів об'єднання під №4 увійшла депутат Харківської ОДА Тетяна Бідняк, а також Ольга Квасницька, Олександра Дрік та Оксана Сироїд. За даними ЗМІ, перших п'ять лідерів обирала політична рада об'єднання.
Сім'я
Дитинство та юність пройшли в місті Марганець Дніпропетровської області. Її мама Людмила Петрівна зараз проживає разом із сім'єю доньки Тетяни у Харкові.
Сімейний стан: одружена. Чоловік: Володимир Юрійович Деркач. Діти: у подружжя двоє дорослих доньок Марія та Ксенія.
Освіта
У 1995 році вступила до Харківського державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди, який закінчила через 5 років. Навчалася на факультеті за спеціальністю «біологія».
Кар'єра і бізнес
Із 1998 року по теперішній час - керівник регіонального структурного підрозділу в компанії чоловіка (ТОВ «Факторіал»).
Із 2014-го року обіймала посаду радника голови Харківської ОДА із соцпитань на громадських засадах.
Із березня 2014 року - волонтер, координатор благодійного проекту ГО Help Army. Одна із засновниць «Благодійного фонду «Харків із тобою». Організація займається наданням допомоги населенню на лінії зіткнення, а також евакуацією дітей із зони АТО, забезпеченням необхідним лікарень у зоні військових дій.
Тетяна Бідняк - член координаційного штабу волонтерів при Міністерстві оборони «Сармат», учасниця робочої групи при Міністерстві оборони щодо реформування мобілізаційної системи. Вона координує такі напрямки: виготовлення та постачання обладнання для технічної розвідки, правова і психологічна допомога військовослужбовцям, демобілізованим і членам їх сімей, допомога 92-й ОМБр, реформування системи військкоматів і мобілізаційної системи.
Із 2014 року - волонтер соціального проекту «Врятуй серце», що займається наданням допомоги центру кардіохірургії Харкова. Дії проекту спрямовані на підвищення якості та доступності, поліпшення кардіологічної та кардіохірургічної допомоги населенню. Результат - зниження смертності й інвалідності унаслідок серцево-судинних захворювань у Харківському регіоні.
Із об'єднанням «Самопоміч» співпрацює з 2015 року. Історія їх взаємодії почалася з проекту допомоги щодо адаптації демобілізованих бійців із зони АТО та членів їх сімей.
На сайті БО «Харків з тобою» відзначається: «Двоє засновників нашої благодійної організації «Благодійний фонд «Харків із тобою», а також громадської організації «Хелп армії» (Help Army), знайшли у собі сили та сміливість, і планують балотуватися до Верховної Ради України на позачергових виборах у липні цього року. Це - Тетяна Бідняк (від партії «Самопоміч») та Наталія Яковлєва (від партії «Європейська солідарність»). Ми бажаємо успіхів кожній із кандидаток та вболіваємо за обох ».
До цього Тетяна Володимирівна на виборних посадах ніколи не перебувала. Була безпартійна. На сайті політсили «Самопоміч» зазначена її коротка біографія: де вчилася та працювала.
Компромат і чутки
Згідно з даними відкритих джерел, львівський міський голова Андрій Садовий упевнений, що кожен, хто увійшов до числа лідерів політичного об'єднання «Самопоміч», своєю працею довів, що гідний стати кандидатом на виборах. І просить українців підтримати п'ятірку лідерів. Чи справді Тетяна Бідняк заслуговує на підтримку співвітчизників, спробуємо розібратися.
За словами Тетяни Володимирівни у інтерв'ю УП.Життя, рішення стати волонтером прийшло до неї у той момент, коли трагічні події в Криму тільки починали розгортатися. Коли кримський півострів заполонили російські війська, вона вирішила, що наступною мішенню може стати Харків. Загроза подальшого вторгнення на північ країни не давала їй спокою. І вона прийняла рішення, що має якось діяти.
Щоправда, спочатку, як тільки почалися військові дії на сході країни, вона злякалася і втекла до Туреччини. Але незабаром повернулася додому. За даними сайту міста Харків, через 3 дні була вже в Україні, усвідомивши, що іншої Батьківщини в неї не буде.
Як зізнавалася згодом Тетяна Бідняк, усе почалося з того, що вона звернулася в соцмережі Фейсбук до Ані Сандалової, що займалася координацією із вивезення сімей військових із анексованого півострова. Написала, що у її сім'ї є великий будинок. І вона буде рада прийняти велику родину військових, допомогти з облаштуванням на роботу.
Коли їй у відповідь запропонували їхати до військових частин і починати допомагати армії, почала займатися розконсервуванням техніки, купівлею необхідних запчастин. Тетяна Володимирівна шукала свічки запалювання, ремкомплекти, хрестовини, карбюратори тощо. Підтримувала українську армію, намагаючись, щоб черговий БТР або танк якомога швидше приходив у дію.
Але волонтери не тільки «взували» військову техніку й постачали потрібними запчастинами. Вони відстоювали права десятків військовослужбовців підшефних підрозділів. Почали реформувати мобілізаційну систему.
Багато волонтери впевнені, що служити повинні йти ті люди, які дійсно готові захищати свою країну і свій народ. І та людина, яка обирає для себе військову спеціалізацію, повинна отримувати гідну оплату за несення служби та мати певні права, за що й борються волонтери.
За ініціативної групи Help Army Тетяна Бідняк разом із колегами організовувала форум солідарності волонтерів. Як повідомляють відкриті джерела, на нього з'їхалися більше сотні небайдужих добровольців, охочих надавати допомогу військовим.
А тепер зазирнемо в е-декларацію кандидата у парламент. Згідно докменту за 2018 рік, у Тетяни Бідняк немає нерухомості. Будинок площею 589 кв. м у Харкові та дві земельні ділянки загальною площею 1 596 кв. м належать чоловікові.
У власності Тетяни Володимирівни автомобіль Hyunday Elantra, 2010 р.в. вартістю 135 тис. грн. Дочці Марині належить Nisssan Leaf, 2015 р.в., куплений у 2018-му році за 210 тис. грн.
Корпоративні права чоловіка: ТОВ «Факторіал», 50% власності. Вартість у грошовому вираженні - 2 млн. 800 тис. ТОВ Yuergen - 22% власності чоловіка, 1 млн. 357 тис. грн. у грошовому еквіваленті. ТОВ «Флекс-Проект» - спільна власність, відсоток від загального капіталу декларант не вказав. Володимир Юрійович Деркач є бенефіціаром перерахованих вище підприємств.
Заробітна плата Тетяни Володимирівни за основним місцем роботи (ТОВ «Факторіал») за 2018 рік становила 92 тис. 700 грн. Зарплата чоловіка у власної компанії - 1 млн. 75 тис. 599 грн. Його зарплата за сумісництвом у ТОВ Yuergen - 128 тис. грн.
Щодо одержуваної пенсії та банківських відсотків декларант інформацію не вказав. Страхові виплати СК «Арсенал Страхування» склали 59 тис. 314 грн. Із грошових активів на банківському рахунку Людмили Петрівни у декларації вказані 35 тис. грн. Решта заощадження належать чоловікові. Готівкою у нього 6 тис. 500 доларів. На різних банківських рахунках 3 тис. 576 грн. та 16 тис. 692 грн.
Коли ще тільки з'явилася організація Help Army, до неї поступово приєднувалися люди. Волонтери допомагали сім'ям біженців, перевозили їх, копали окопи. Після того, як у 2015 році Тетяна Володимирівна стала депутатом Харківської обласної ради, почала просувати соціально-важливі та значущі ідеї.
За її словами в інтерв'ю веб-порталу 057.ua, її депутатські пропозиції не завжди хотіли чути інші «слуги народу». Тетяна Володимирівна говорить, що їздить на фронт із усвідомленням того, що після дембеля кожен боєць житиме своїм життям, а вона повернеться до свого винограду, полуниці та заведе собаку...
Фотографії
Відео
Посилання
Фейсбук - на момент виходу публікації її сторінка подобалася 132 людям.
Офіційний сайт «Благодійний фонд «Харків з тобою».
Фейсбук, сторінка об'єднання «Самопоміч» - на момент виходу публікації співтовариство подобалося 223 тис. 426 людям.
Офіційний сайт політичної партії «Самопоміч». Контактні дані, телефони: 0 (800) 21-01-01 (центральний офіс), 050-381-38-17. Електронна адреса: samopomich@samopomich.in.ua