Мешканці села Сестрятин в Рівненській області розповіли, що чули, як впав вертоліт Мі-8. Про це передає "Сьогодні".

Як відомо, у середу, 29 травня, під час навчально-тренувального польоту вертоліт Мі-8 зазнав авіакатастрофи. У результаті трагедії загинуло 4 пілота.

Місцеві жителі повідомили, що бачили, як у небі пролетіли дві бойові машини. Один з вертольотів загорівся і впав у лісі.

"Вибуху не було чутно. Було видно яскравий спалах. Потім побачив дим. Потім почали лунати вибухи, напевно вибухнули паливні баки вертольота", - розповів мешканець села Андрій Парійчук.

Популярні новини зараз
Україну накриє мокрим снігом: синоптикиня розповіла про швидке похолодання до -12, коли готувати шапки Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться
Показати ще

На даний момент на місце аварії не пускають нікого зі сторонніх. Військові розбили поруч з місцем трагедії табір і оглядають місце аварії. Причини події з'ясовуються.

Нагадаємо, у мережі показали страшні фото з місця катастрофи на Рівненщині.

Раніше Знай.uа повідомляв, слідство оприлюднило перші версії аварії вертольоту на Рівненщині.

Також Знай.uа писав, Росія відреагувала на рішення Міжнародного трибуналу по українським морякам.