Анна Аслан - доктор медичних наук - заснувала в Бухаресті перший в Європі Інститут геронтології та геріатрії. Анна вважала, що старість - це хвороба, яку треба лікувати і присвятила все своє життя розробці препарату, який зможе продовжити молодість.

В результаті її досліджень був створений препарат, здатний запобігти старінню і продовжити людське життя.

До числа людей, кому допомогла анти-вікова терапія Анни Аслан, стали такі знаменитості, як Шарль де Голль, Микита Хрущов, Конрад Аденауер, Чарлі Чаплін, Індіра Ганді, Сальвадор Далі, Кірк Дуглас, Броз Тіто, Ліліан Гіш, Марлен Дітріх, Елізабет Тейлор, Хо Ши мін і інші.

У 1897 році в місті Бреїла, в Румунії народилася Анна Аслан, в змішаній вірмено-румунської сім'ї Мкртичев Аслан і Софії Прункуль. Медичну освіту Анна отримала в місцевому університеті. Після стала керувати фізіологічної клінікою Бухарестського інституту ендокринології, а в 1951 році заснувала єдиний в Європі Інститут геронтології та геріатрії.

Популярні новини зараз
Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Залишилось два дні: українців попереджають востаннє Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно
Показати ще

Румунський лікар Костянтин Пархон вважав, що старість - хвороба, яку можна лікувати і навіть запобігти. Аслан захопившись ідеєю академіка, приступила до створення такого препарату, який зможе не тільки запобігти старості, а й продовжити людське життя. 4 роки Анна присвятила себе на вивчення цієї теорії.

Існує також історія, про те як Анна вирушила за місто і зупинилася в невеликому селищі. Де зустрілася зі старцем, який тягав на собі великі і важкі колоди. Старому було 140 років. Поспілкувавшись з Аслан, він повідав їй секрет свого довголіття, який преховувався в простій їжі, чистому повітрі і скромному житті. Після зустрічі зі старцем, Анна стала ще більше експериментувати.

Так в 1955 році, на основі новокаїну вона створила препарат "Геровітал НЗ", здатний збагатити і поліпшити організм людини. Спочатку Аслан випробовувала його на тваринах, потім перейшла до людей похилого віку. Через деякий час після активного застосування старим стало набагато краще: у них стало рости волосся, вилікувалися серцеві і нервові захворювання, пройшов параліч, діабет, а також біль у суглобах.

У 1959 році Анна очолила Асоціацію геронтологів Румунії. Потім її запросили взяти участь в конгресі, який проходив в німецькому містечку Карлсруе. Важливо, що в ході конгресу багато академіків ставилися до відкриття Анни вельми упереджено і скептично.

Однак на цей рахунок у Анни була своя відповідь:

"Для уповільнення старіння, застосовувалися різні сполуки, зокрема прокаїн. За хімічним складом прокаїн є гідрохлоріддіетіламіноетіловим ефіром параамінобензойної кислоти. Приїжджайте і подивіться на моїх пацієнтів на власні очі. Ви не уявляєте, яку радість життя переживають ці люди. Вони співають, сміються, неначе знаходяться не в геронтологічної клініці, а в школі. Вони вже не старі, оскільки вилікувалися від старості ".

Після її промови, був представлений фільм, в якому люди похилого віку, зокрема 93-річний румунський математик Петер Сонц, після застосування препарату позбувся своїх захворювань. Так Сонц страждав хворобою мозку: він не міг вробити навіть простих арифметичних розрахунків, а після ін'єкцій препарату знову став вирішувати складні математичні завдання.

Після показу фільму в залі стояла абсолютна тиша, і через пару хвилин, він вибухнув бурхливими оплесками. На наступний ранок преса назвала Анну Аслан "переможцем старості".

Після участі в конгресі препарат "Геровітал НЗ" став відомий на весь світ, його стали випускати у вигляді таблеток, кремів, мазей і ампул. У доповненні до цього препарату Анна створила ще один засіб - "Аславітал", призначений для лікування дитячого недоумства. Подібні аналоги з'явилися в більш ніж 70-ти країнах світу, зокрема Німеччини, Австрії, Франції, Італії, Бельгії.

Після визнання своїх досягнень, Анна присвятила себе викладацькій діяльності і написала наукові праці, які були переведені на багато мов.

Сама Анна Аслан прожила до 91 року. До останніх днів була сповнена любові до життя і хотіла, щоб всі люди були здоровими.

Нагадаємо, ім'я однією з найрозумніших жінок початку XIX століття стало відомим лише через десятиліття після її смерті. Досі вона залишається в тіні своїх колег-чоловіків. Між тим, внесок Ади Лавлейс, уродженої Байрон, в розвиток програмування можна по праву вважати великим.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Марія Кюрі єдина жінка, яка отримала Нобелівську премію одразу в двох дисциплінах: хімії та фізики. Вона зробила безцінний внесок у науку.

Також "Знай.uа" писав, Мод Вагнер стала першою татуювальницею, зайнявши місце в "чоловічий" професії в XX столітті.