Трагічна доля сестер-пятернят Діон вражає до глибини душі. Читай в матеріалі Clutch, чому їх вважають найбільш нещасними близнюками у світі.

П'ять однояйцевих близнят з'явилися на світ в 1930-х роках у Канаді. Батьками дівчаток були бідні фермери, весь їхній будинок складався з невеликої кухні і задушливого приміщення.

Бабка-повитуха думала, що вони проживуть не більше години, тому наспіх дала їм імена Емілі, Марі, Сесіль, Аннет, Івонн.

Коли близнюкам виповнилося 5 місяців, батько звернувся в редакцію місцевої газети, щоб дівчатка взяли участь у виставці в Чикаго як дивовижний експонат. Тоді цією сім'єю зацікавилася влада Канади.

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Для дівчаток побудували павільйон, схожий на вольєр, і поселили їх там. У нього були величезні вікна та галерея, з якої можна було їх побачити. Все це нагадувало якийсь зоопарк, де близнюки були екзотичними тваринами.

З 1935 по 1943 р. у галереї пройшло більше 3 млн людей з Канади, США та інших країн. Різні компанії платили величезні гроші за можливість використовувати фотографії дівчаток у своїх рекламних кампаніях.

Ніхто не слухав лікарів, які говорили, що тримати дівчаток в клітці просто жорстоко. Вони виростуть некомунікабельними, нездатними вибудувати якісь стосунки з оточуючими і нещасливими.

У 16 років дівчат віддали в інтернат. Але там вони не змогли знайти контакт з однолітками, через що Емілі пішла в монастир. Незабаром у неї почалися епілептичні припадки, і через одних з них вона померла.

Для інших дівчат це був великий удар. Вже тоді вони почали писати книгу-звинувачення владі під назвою "Нас було п'ятеро".

На жаль, у сестер так і не вийшло пристосуватися до нормального життя. У 30 років померла Марі. Вона раптово померла в Монтреалі в самоті після невдалого заміжжя. Аннет і Сесіль теж були одружені, але невдало. В основному весь час вони розмовляли один з одним по телефону і оплакували ті часи, коли їх було п'ятеро.

У Аннет було четверо дітей, але материнство не принесло їй щастя. У Сесіль народилася двійня, але незабаром один з них помер, а трохи пізніше помер і чоловік. Івонн хотіла стати черницею, але вона не змогла ужитися з іншими навіть у монастирі, тому жила одна, відлюдником.

Нагадаємо, "Світ врятує краса": геніальні цитати Достоєвського, які змушують задуматися.

Як повідомляв Знай.ua, мракобісся або мистецтво: наймертвіший храм світу змусить ваше серце битися частіше.

Також Знай.ua писав, еліксир молодості: як Ганна Аслан намагалася зцілити людство.