"Газпром" почне будівництво газопроводу Nord Stream 2 в обхід України.

У п'ятницю енергетична компанія підписала угоду акціонерів спільної проектної компанії, повідомила глава "Газпром експорту" Олена Бурмістрова.

"Підписали угоду акціонерів", - зазначила вона.

Серед підписантів документа "Газпром", Shell, OMV, E. On.

Читайте також: Україна призупинила реверс газу з Угорщини

Популярні новини зараз
У Києві найважча ситуація зі світлом: Укренерго про стан енергосистеми Як не переплачувати за газ в опалювальний сезон: одне правило врятує гаманець "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом "Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань
Показати ще

Нагадаємо, в червні 2015 зазначені компанії підписали меморандум про майбутнє будівництво двох ниток газопроводу Nord Stream 2 загальною пропускною здатністю 55 мільярдів кубометрів газу на рік від Росії через Балтійське море до Німеччини.

Запуск нового потоку стане черговим етапом "Газпрому" на шляху до відмови від транзиту через Україну.