Парламент має проголосувати за реструктуризацію державного боргу України та за підвищення соціальних стандартів, переконаний прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Про це він заявив, виступаючи на Дванадцятій щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії. Прем'єр також наголосив, ці два необхідні законопроекти важливі і вигідні для усіх.

"Ми точно проведемо через парламент законопроект щодо реструктуризації боргу. Це найкраще наразі, це необхідно українському народу. І я сподіваюсь, що українські депутати погодяться зі мною і підтримають законопроект щодо реструктуризації боргу та підвищення соціальних стандартів та пенсій у бюджеті", — говорить він.

Попри напруженість у стосунках в парламентській коаліції, прем'єр сподівається, що законопроекти наберуть необхідну кількість голосів.

"У нас завжди виходило провести у парламенті усі необхідні законопроекти, навіть коли було сильне протистояння зі сторони опозиції. За останні 1,5 року я провів до парламенту три жорстких законопроекти", — сказав Яценюк.

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Трініті постарішала, а у Нео додалося сивого волосся: як змінилися Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс з часів першої "Матриці"

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Читайте також: Ходорковський розповів, хто свідчив проти "чеченця" Яценюка

Нагадаємо, за умовами досягнутих домовленостей, Україні спишуть 20% зовнішнього боргу і перенесуть термін виплат 15,5 млрд доларів на 2019 рік.