Підвищенням тарифів "Укртелеком" не робить тарифи об'єктивними - лише збільшує свої прибутки, вважають у консалтинговій компанії AFS.

"Укртелеком" - це ще з 2013 року власність групи СКМ олігарха Ахметова. Там звикли до високих прибутків. Тому й підвищують тарифи", - говорить "Знай" Володимир Марченко, економіст консалтингової компанії AFS.

З жовтня на 17,5% пsдвищать абонплату за стаціонарний телефонний зв'язок. Міські користувачі платитимуть замість 39,91 грн 46,90 грн, сільські та селищні абоненти - не 31,58 грн, як зараз, а 37,12 грн.

Читайте також На "Укрспирті" виявили збитків на 880 мільйонів гривень

На думку експерта, чергове підвищення тарифів на дротовий зв'язок викличе хвилю відмов від нього.

Популярні новини зараз

"Мій розум підірваний": жінка приголомшила мережу курйозною ілюзією, схожою на "причандал"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

В Італії загинула матуся двох дітей з України: знайшли неживою на підлозі і підозрюють її колишнього

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Показати ще

""Укртелеком" із 2011 року переживає скрутні часи. Якщо раніше люди стояли в черзі на проведення телефону, то зараз навпаки — багато відмовляються. Зникає потреба в стаціонарному телефоні, бо в усіх є мобільні. За останні півтора роки ціни суттєво зросли на продукти, техніку, проїзд. Тому люди будуть жертвувати тим, чим мало користуються — це стаціонарні телефони та дротові радіоприймачі", - говорить експерт.

Нагадаємо, весною "Укртелеком" звернувся до Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації, з пропозицією підвищити тарифи на місцевий зв'язок у середньому на 25%. Але НКРЗІ відхилила частину вимог компанії.