Кінець одного року й настання наступного у більшості асоціюється із приємним настроєм, вітаннями та подарунками. Це і не дивно, адже за тиждень відзначатимемо День святого Миколая, потім - Новий рік, а далі – Різдво Хрестове. Часто, не маючи часу обирати подарунки, ми даруємо одне одному гроші.

- Грошові купюри – це доволі ризикований подарунок. Не всім він подобається, багатьом не зручно його приймати. Тому до його вручення потрібно підходити із особливою увагою, - говорить "Знай" спеціаліст із етикету Валентина Пархоменко. Вона розповідає, як правильно дарувати гроші на свята, аби подарунок сподобався тим, кому його дарують, а також підняв всім настрій.

Оформлюйте подарунок

Якщо дарувати гроші у звичайному конверті без підпису і побажання або в аркуші А4, зігнутому удвоє, то це справді виглядатиме так, ніби ви вирішили не морочити голову із вибором подарунку. Й вручаєте купюри лише тому, що захотіли собі спростити завдання. Даруючи гроші, потрібно цей подарунок, правильно оформлювати, аби зробити близькій людині приємне.

Наприклад, можна власними руками зробити конверт, написати на ньому гарне побажання. Іншим варіантом є купівля за подаровану суму 3-4 види валюти. Серед якої мають бути не лише євро, долари і гривні, а й щось екзотичне – китайські юані, англійські фунти стерлінги чи ще щось.

Популярні новини зараз
За 6600 гривень на особу: хто може отримати грошову допомогу Відродження легенди: яким може бути новий "горбатий" ЗАЗ-965, закохує в себе з першого погляду Контранступ ЗСУ буде потужнішим, ніж під Харковом: генерал розповів, як посипляться росіяни За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку
Показати ще

Обирайте оригінальний спосіб вручення грошей

Найпростіше – це подарувати кошти у гарному конверті, які продаються у кожному супермаркеті. Однак близьким буде значно приємніше, якщо при врученні подарунка ви проявите креатив. Наприклад, кошти можна покласти на депозитну картку й подарувати її в конверті. Тоді інтрига кількості подарованих грошей зберігатиметься поки власник картки не дійде до банкомату. Хорошим варіантом є купівля подарункових сертифікатів – у магазини парфумерії, книжкові крамниці, спорткомплекси тощо. Можна заховати гроші у книжку й подарувати її. Цікавим способом є дарування надутої кульки із грошима всередині або ж портсигару, де кожна сигарета буде загорнутою у купюру. Останній подарунок сподобається курцям. Одно вручати кошти на "грошовому дереві". Це спеціальна конструкція із дроту, на якій розвішують різні купюри. Ще у НБУ можна замовити ватман із нерозрізаних купюр. Для того, щоб їх витратити, потрібно буде всі вирізати.

Читайте також ТОП-5 способів заощадити на новорічних подарунках

Кажіть правильні побажання

Не правильно, даруючи 500-700 гривень говорити "не відмовляй собі ні в чому" або "нічого не зміг вибрати, тому дарую гроші". Це виглядає іронічно і зневажливо, підкреслює те, що подарованої суми ні на що не вистачить. Кошти мають бути цільовим подарунком, спрямованим на мрію близької людини чи здійснення її бажання. На цьому варто й наголошувати – "Гроші на відпочинок в Карпатах", "Кошти на хобі". Також при врученні суми варто говорити "Я дарую тобі можливості".