Цього тижня відбулося повторне засідання Київського апеляційного суду щодо незаконної приватизації Тальнівського комбінату хлібопродуктів. У кінці вересня судді попросили одну зі сторін донести деякі документи.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа суді були директор підприємства Євген Лахненко, юрист ДАК "Хліб України" Семен Цихуляк і представник Тальнівської міськради за довіреністю Валентина Коваленко.
Під час суду Валентина Коваленко заявила, що статус Тальнівського комбінату хлібопродуктів як державного порушує інтереси Тальнівської міськради. Коли суддя попросила її пояснити свою позицію, Валентина Коваленко не змогла знайти аргументів.
Суд лишив без розгляду цю справу й підтвердив статус підприємства "Хліб України" як державного.
"Валентина Коваленко у суді використовувала своє службове становище й відстоювала інтереси олігарха Олександра Короткова. Він незаконно приватизував підприємство 2010 року. Вона його юристка, просто працює у міськраді. До речі, є ще один фактор, чому в міськраді проти повернення підприємства у державу — добро на незаконну приватизацію давали саме Тальнівські чиновники. Й визначення судом їхніх дій як незаконних переводить депутатів міськради Тального в розряд злочинців," - говорить порталу "Знай" перед будівлею суду директор підприємства Євген Лахненко.
Читайте також Суди затягують повернення вкрадених підприємств у державу
За його словами, Тальнівська міськарада могла б визнати своє рішення недійсним. Але вона вже 2 роки цього не робить.
"Зрозуміло, що за чиновниками стоять бізнес-інтереси олігархів. Тому ми очікуємо, що це далеко не останній судовий позов і гальмування цієї справи. Олігарх Олександр Коротков через своїх людей і далі буде затягувати цей процес і намагатиметься через суди переглянути статус підприємства як державного", - каже він.
Нагадаємо, у липня цього року ДАК "Хліб України" повернули в державу через суд. Воно входить до переліку держпідприємств, що не підлягають приватизації