Президент країни-агресора Володимир Путін не намагатиметься відділити окуповані території від України, тому що боїться повторення на Донбасі помилки, допущеної у 2008 році, коли він роздавав російські паспорти в Абхазії та Осетії.

Відповідну думку, коментуючи інформацію Bloomberg про плани Кремля щодо України, висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі "Радіо Свобода".

"Я не погоджуюся з такою оцінкою. Чому? Тому що вони затягнули з прийомом Абхазії і Осетії. Ще тоді був очевидним план по Грузії у 2008 році зробити "грузинську федерацію" і впхнути назад ці регіони. Але вони зробили помилку – почали роздавати російські паспорти. В результаті Абхазія провела "референдум" і проголосувала за вступ до складу Російської Федерації. І досі Росія не відреагували на це рішення. І ці два анклави висять у повітрі, незрозуміло де і як", - підкреслив він.

На Донбасі ж Путін вирішив легалізувати "документи" та "кордони" псевдореспублік, тому Жданов дійшов висновку, що ніякої інтеграції цих утворень у склад Російської Федерації не передбачається.

"Інакше втрачається сенс всієї цієї війни, яка була розпочата", - додав він.

Популярні новини зараз

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Відповідаючи на питання про головну мету господаря Кремля, експерт припустив, що президент Росії намагатиметься підтримувати цю "гарячу точку", аби впливати не лише на окуповані територій, а й на всю Україну. Він вимагатиме реінтеграції Донбасу в Україна, але лише з "особливим статусом".

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", бойовики Донбасу вигадали, як поповнити свої лави до 9 травня.