Коли левеняті Сімбі було всього пару місяців від народження, його привезли з Африки і продали українському депутату.

Після цього вже дорослого лева передали в одеський зоопарк. Зараз звірові вже 11 років, пише портал weekend.zone.

Очевидці відзначають, що Сімба дуже велелюбний.

"Він активно спілкується з нашими левицями Лаурою і Сімоною. За той час, поки лев живе в нашому звіринці, він став батьком для кількох десятків малюків. Зараз його нащадки живуть мало не у всіх звіринцях України ", - розповів директор зоопарку в Одесі Ігор Бєляков.

При цьому, з усіх забав великих кішок Сімбі жодна не припала до душі - він байдужий до канату, який спускали до нього в клітку, і не хоче грати в м'яч. Але одеський цар звірів дуже охайний, розповідає директор звіринця.

Популярні новини зараз
Головне за 4 липня: Тіна Кароль повторила подвиг Лободи, Крим майже в Україні, Ані Лорак повернулася з ганьбою, а аеродром рашистів "все" Фрік та бодібілдер Олександр Шпак зрадив рашистів, поки Україна не поверне Крим: "Привид комунізму" Самбіста, який "тискався" з лукашенком, ледь не вбили у Сочі: з пляжу потрапив у реанімацію Американці допомагають ЗСУ звільнити Харківську область та збити логістику окупантів: ще одна фобія росіян
Показати ще

Читайте також: Червона Книга поповнилася чотирма видами британських пташок

З'ясувалося, що Сімба миє запропоноване йому м'ясо перед їжею. Полоще шматок, і тільки після цього їсть.

У свою чергу, експерти не можуть пояснити таку поведінку тварини. Їжу приносять чисту, але лев однаково воліє її вимити і тільки потім їсть, зазначив І.Беляков.