Організатори фестивалю Tuning World Bodensee вибрали свою "Міс".

Як повідомляє ТСН.авто, титул переможниці отримала 25-річна красуня Ліана Гюнтер.

Дівчина проживає в Німеччині і працює звичайною медсестрою. Цей титул крім найкрасивішої дівчини на фестивалі зробив її володаркою Nissan Juke. Організатори уточнили, що машина переходить до неї у тимчасове користування - вона віддасть авто після того, як виберуть нову "Міс тюнінг".

Також організатори опублікували еротичний календар з учасницями конкурсу, які постають перед глядачами в яскравих образах на тлі урбаністичних пейзажів.

На сторінці січня струнка красуня гарно виглядає на фоні BMW 320i (E30), а підтягнуті форми інший конкурсантки прикрасили лютневу сторіночку з тюнінгом VW Golf GTD.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 15 травня: день сюрпризів, конфліктів і неочікуваних перемог Пенсія на 10 років раніше: відпустять достроково попри недостатній трудовий стаж Зняти пенсію з картки не вийде: хто з пенсіонерів може залишитися без грошей Без води залишаться мільйони? Світлана Гринчук розповіла про масштабний проєкт для Дніпропетровщини, щоб не допустити екологічного колапсу
Показати ще

Незважаючи на те, що ці місяці найхолодніші, дівчата зробили їх гарячими.

Читайте також: Російський завод кранів роздяг працівниць для календаря (відео)

Нагадаємо, що в Набережних Човнах завод труб випустив календар з оголеними співробітницями.