"Моя медаль - це оцінка роботи всього виборчкому" - Охендовський

поділитись
Лише помилкове сприйняття посади голови ЦВК може провокувати припущення, що це або розрахунок за щось, або аванс - голова ЦВК

Михайло Охендовський вважає отриманий від Порошенка орден Ярослава Мудрого оцінкою роботи всієї ЦВК з організації та проведення виборів Президента і народних депутатів в 2014 році.

Про це голова ЦВК сказав в інтерв'ю "Главкому".

"Для мене це - оцінка роботи всієї виборчої комісії щодо організації підготовки і проведення виборів Президента і депутатів 2014 року. Ви пам'ятаєте, в яких умовах нам довелося проводити ті вибори, координуючи свої дії з Міноборони, МВС, СБУ, іноді використовуючи можливості їх підрозділів навіть для транспортування виборчої документації. Пам'ятайте і спроби втручання в роботу систему "Вибори" з боку спецслужб однієї з сусідніх країн, з якими ми до того не стикалися ніколи в своїй історії і які нам вдалося запобігти в травні 2014 року".

Читайте також: Депутати вимагають не давати Охендовському орден

Охендовський не вважає це вдячністю Порошенку за те, що він виграв президентські вибори. "Отже, цю нагороду я розцінюю не як нагороду самому голові комісії, а як відзначення заслуг і зусиль кожного з колег, з якими я маю честь працювати разом", - зазначив голова ЦВК.

Він додав, що лише помилкове сприйняття посади голови ЦВК може провокувати припущення, що це або розрахунок за щось, або аванс. "Я такі припущення відкидаю. Ніяких зобов'язань перед главою держави, крім обов'язку забезпечувати організацію роботи ЦВК для виконання завдань, які поставлені перед нею законом, у мене не було і немає", - підкреслив Охендовський.

Як повідомлялося раніше, Порошенко нагородив голову ЦВК орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня . Нагородження відбулося з нагоди Дня Конституції України.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018