"Укрбурштин" незаконно присвоює 2,6 тонн бурштину" - Аваков

поділитись
Ті чиновники, які зараз розповідають про легальне походження цього бренду,"сидять на двох стільцях"

"Укрбурштин" незаконним способом намагається привласнити 2,6 тонни бурштину.

Про це на засіданні Кабінету міністрів заявив глава МВС Арсен Аваков, передає РБК-Україна.

"За всю історію ця компанія не добула стільки бурштину, як учора затримали. Ті чиновники, які зараз розповідають про легальне походження цього бренду,"сидять на двох стільцях" - державних і приватних компаній", - заявив він.

Аваков також вимагає звільнити голову місцевої райдержадміністрації Сергія Киркевича. Він на думку глави МВС, після початку боротьби з нелегальним видобутком бурштину очолив цей процес для власної вигоди.

У свою чергу прем'єр Арсеній Яценюк виступив з вимогою притягнути до відповідальності чиновників, які покривають нелегальний видобуток бурштину. Для цього він запропонував створити окрему групу.

"Давайте залучимо також туди представників СБУ, щоб притягати до відповідальності як за незаконний видобуток бурштину, так і порушувати кримінальні виробництва і притягувати до кримінальної відповідальності посадових осіб", - сказав Яценюк.

Читайте також: "Укрбурштин" заявляє, що вилучений бурштин - не контрабанда

Нагадаємо, сьогодні державне підприємство "Укрбурштин" заявило, що буде через суд домагатися повернення партії бурштину, яка, за їхніми словами, була здобута законно.

У вівторок спеціальна група МВС за участю Державної фіскальної служби вилучила в Рівненській області 2,6 тонни бурштину. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що цей бурштин був здобутий незаконно і готувався до контрабандного відправлення за кордон.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
18.01.2018
На їх концертах ніколи не буває пусто. Адже побачити вживу цих людей мріють тисячі фанатів
0
0
20:00 18.01.2018
Язичницькі ритуали, грецькі гетери і римська бюрократія
0
0
19:06 17.01.2018
Реліквія, якої соромиться Ватикан
1
0
19:02 13.01.2018
Між Вавилоном, Скіфією та Сарматією
0
0
19:04 10.01.2018